Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KLUB MIŁOŚNIKÓW BRELI

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 09.07.2022 16:00

Janusz Bajcer napisał(a):Gdzie jest półwysep Pula :?: 8O

Ale skucha MATKO BOSKA ale wstyd. rano szybko szybko i mamy bombe z mojej strony.... 8O 8O 8O
oczywiście chodziło mi o półwysep ISTRIA i miasto PULA. Wszystkich sorka za przejęzyczenie...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 09.07.2022 16:01

adriank081997 napisał(a):Witam, niedługo pierwszy raz wybieram się do Breli, jakie są aktualnie ceny w restauracjach w centrum, bo na google menu są sprzed 2-3 lat nawet i czy mógłby ktoś polecić dobrą restaurację.
Pozdrawiam serdecznie :)


Hej wszystko aktualne w cenach masz kilka postów wyżej.... :papa: :papa: :papa:
lakizak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lakizak » 10.07.2022 22:37

z Breli można dojechać tutaj
Zielone jezioro
Załączniki:
20210720_134245.jpg
20210720_133545.jpg
20210720_133030.jpg
20210720_130117.jpg
Morticia
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 27.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morticia » 13.07.2022 12:18

Czy ktoś z miłośników Breli był może w Victoria Apartaments Jardula 23a i mógłby napisać jak było, czy wysoko do parkingu od apartamentu?
daszma2
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 02.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) daszma2 » 13.07.2022 15:08

Ja dla przedłużenia pobytu byłem dwa dni w apartamencie La Flor czyli w bliskiej okolicy Viktori i do parkingu trzeba było podejść. Z bagażami to był niezły fitness muszę powiedzieć. Za to do plaży już w miarę spoko
Morticia
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 27.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morticia » 15.07.2022 07:16

Daszma, dziękuję za odpowiedź.
Tak właśnie myślałam, że do parkingu może być ciężko bo właściciel pisał, że parking jest nieco wyżej :D
Trochę jesteśmy już zaprawieni w bojach, może damy radę :)
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 17.07.2022 19:32

Rodzina z Czeskiego forum otrzymała od burmistrza Breli złoty wisiorek ze słynnym kamieniem w morzu w Breli, a także swoimi imionami. Za ich lojalność. W Breli byli 25 razy z rzędu - co roku przez ostatnie 25 lat. Potrafią to docenić - podoba mi się to. :papa:
niemanudyjestzabawa
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) niemanudyjestzabawa » 18.07.2022 13:00

Chcemy jechać z Tucepi na jednodniową wycieczkę do Breli. w którym miejscu znajdziemy jakieś ogólnodostępne parkingi i jaki to jest mniej więcej koszt?
lethal_jelly
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.07.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) lethal_jelly » 21.07.2022 18:56

Hej, podpowie ktoś restauracje oprócz polecanej tu Siren? Ewentualnie w sąsiedniej Baśka Voda bo tam nocleg był tańszy, ale na plaże podreptam do Breli :D

Szukam też butelkowanych win

Albo jaką nieoczywistą potrawę warto zamówić ?
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 27.07.2022 08:28

lethal_jelly napisał(a):Hej, podpowie ktoś restauracje oprócz polecanej tu Siren? Ewentualnie w sąsiedniej Baśka Voda bo tam nocleg był tańszy, ale na plaże podreptam do Breli :D

Szukam też butelkowanych win

Albo jaką nieoczywistą potrawę warto zamówić ?


Cześć
no pomysł aby iść pieszo z Baśki Voda do Breli na plaże wydaje się "trochę uciążliwy" z uwagi na odległość....ale kto co lubi jak to mówią......W Breli Stomarića mogę dodatkowo polecić konobę "La Bomba" z przystępnymi cenami i rodzinną obsługą i wyjątkową atmosferą z szeroką gamą ryb i owoców morza. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
z potraw to lignje na żaru, kozice na buzaru lub hobotnica na crvenu :lol: :lol: :lol: pychota
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 27.07.2022 08:35

niemanudyjestzabawa napisał(a):Chcemy jechać z Tucepi na jednodniową wycieczkę do Breli. w którym miejscu znajdziemy jakieś ogólnodostępne parkingi i jaki to jest mniej więcej koszt?


pisałem wcześniej o tym. bez kosztowe rozwiązanie to jechać do Breli Stomarića zostawić auto na parkingu przy kościele św. Stjepana i zejść schodami w dół na promenadę spacerową i udać się na wschód w kierunku "centrum" Breli. To jakieś 1,5 kilometra maksymalnie. Po drodze symbol miejscowości "Kamen Brela" i plaża Punta Rata :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Załączniki:
DSCN2828.JPG
1
DSCN2638.JPG
2
niemanudyjestzabawa
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) niemanudyjestzabawa » 27.07.2022 10:47

Dziękuję. Rozumiem że parking pod kościołem jest za darmo i na pewno można tam parkować? Nikt nas nie zholuje mam nadzieję za nielegalne parkowanie??
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 27.07.2022 12:06

niemanudyjestzabawa napisał(a):Dziękuję. Rozumiem że parking pod kościołem jest za darmo i na pewno można tam parkować? Nikt nas nie zholuje mam nadzieję za nielegalne parkowanie??


Spokojnie. Sam nie raz tam auto zostawiam jak mam dzień "jeżdżący" bo mi się nie chce na dół zjeżdżać a potem z powrotem pod górkę.......sorki za zdjęcia z innych lat ale chodzi tylko o to żebyście wiedzieli jak to miejsce dokładnie wygląda a do tej pory nic sie tam nie zmieniło i bezpiecznie auto sam często zostawiam.
nie spotkałem się od 10 lat jak jeżdżę do Breli Stomarića żeby ktoś się czepiał parkowanych aut. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
parking oczywiście "bezplatan" bo tam nikt nie zwraca uwagi co stoi, ile stoi i skąd jest :hut: :hut: :hut:
Załączniki:
DSCN3217.JPG
1
DSCN0087.JPG
2
DSCN0075.JPG
3
AdamBo
Croentuzjasta
Posty: 157
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamBo » 23.08.2022 13:19

marco75
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) marco75 » 04.11.2022 17:15

Witajcie !!!
Czy możecie mi polecić fajną miejscówkę w Breli. Szukam apartamentów dla dwóch rodzin, najlepiej blisko plaży. Dobrze byłoby, żeby był parking, bo z tego co udało mi się zorientować to nie wszystkie obiekty mają taki dostępny. Będę wdzięczny za Wasze propozycje i doświadczenia. Pozdrawiam serdecznie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
KLUB MIŁOŚNIKÓW BRELI - strona 35
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone