Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KLUB MIŁOŚNIKÓW BRELI

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 09.11.2022 10:49

marco75 napisał(a):Witajcie !!!
Czy możecie mi polecić fajną miejscówkę w Breli. Szukam apartamentów dla dwóch rodzin, najlepiej blisko plaży. Dobrze byłoby, żeby był parking, bo z tego co udało mi się zorientować to nie wszystkie obiekty mają taki dostępny. Będę wdzięczny za Wasze propozycje i doświadczenia. Pozdrawiam serdecznie.


Cześć
Podaj na priv do mnie swojego emaila to w przyszłym tygodniu po długim weekendzie podeślę ci materiał w postaci linków.
dopiero w przyszłym tygodniu bo dziś własnie ruszamy do Breli........ :hut: :hut: :hut:
poczytasz, zorientujesz się co Wam najbardziej odpowiada i będziesz mógł ruszać z rezerwacjami. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ascham
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.03.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) ascham » 08.03.2023 11:41

Witam serdecznie!!! Prawdziwa kopalnia wiedzy na forum, wspaniale sie czyta! W 2008roku, wraz z mezem, po raz pierwszy odwiedzilsmy Chorwacje i w dniu wyjazdu obiecalismy sobie, ze musimy ponownie tutaj wrocic. I w koncu nadszedl ten moment! Poprzednim razem bylismy w Baska Voda, tym razem chcielibysmy odwiedzic Brele, ale juz w powiekszonym skladzie 2 dziedzi i 3 doroslych. Bede niesamowicie wdzieczna za linki do sprawdzonych apartamentow, oraz wszelkie inne wskazowki, ktore moga nam pomoc w trakcie rezerwacji oraz juz na miejscu. Termin wyjazdu: polowa lipca :)
p.s. przpraszam za brak polskich znakow, wina klawiatury :(

Z gory dziekuje
Joanna
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 08.03.2023 12:15

Dobry wybór:) Ja mogę polecić te apartamenty, w których byliśmy. Odmienne, w różnych lokalizacjach. Pierwszy to Vranjes na ulicy Podrace 25a, z zacnymi widokami z balkonów, blisko słynnej skały, plaży, ze sklepem pod ...oknem:) Drugi to Brblaz na Put Luke 32, z cudnie położonym basenem i genialnymi widokami. Ale do plaży parę schodków pokonać trzeba:)
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 08.03.2023 13:41

ascham napisał(a):Witam serdecznie!!! Prawdziwa kopalnia wiedzy na forum, wspaniale sie czyta! W 2008roku, wraz z mezem, po raz pierwszy odwiedzilsmy Chorwacje i w dniu wyjazdu obiecalismy sobie, ze musimy ponownie tutaj wrocic. I w koncu nadszedl ten moment! Poprzednim razem bylismy w Baska Voda, tym razem chcielibysmy odwiedzic Brele, ale juz w powiekszonym skladzie 2 dziedzi i 3 doroslych. Bede niesamowicie wdzieczna za linki do sprawdzonych apartamentow, oraz wszelkie inne wskazowki, ktore moga nam pomoc w trakcie rezerwacji oraz juz na miejscu. Termin wyjazdu: polowa lipca :)
p.s. przpraszam za brak polskich znakow, wina klawiatury :(

Z gory dziekuje
Joanna

Trochę późno się zabrałaś się za poszukiwanie lokum w Breli, bo to bardzo popularne miejsce.
Polecam Villę Karmen , przy ul.Podrace 6- tuż nad plażą Podrače (tylko 50 schodów w dół), z łatwo dostępnym parkingiem : www.villa-karmen-brela.com
Życzę powodzenia :papa:
ascham
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.03.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) ascham » 08.03.2023 21:31

Bardzo dziekuje za odpowiedzi!! Wiem, ze pozno ale mam nadzieje, ze jakos ogarniemy :)
Jezeli nie uda sie z jednym duzym apartamentem to mozemy sie podzielic na dwa mniejsze, wszyskie linki mile widziane :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107652
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.03.2023 22:30

ascham napisał(a):Bardzo dziekuje za odpowiedzi!! Wiem, ze pozno ale mam nadzieje, ze jakos ogarniemy :)
Jezeli nie uda sie z jednym duzym apartamentem to mozemy sie podzielic na dwa mniejsze, wszyskie linki mile widziane :)

Polecam >>> https://www.brela.com/borka/index.htm
Tylko nie wiem jak jest z wolnymi terminami.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10859
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 08.03.2023 22:35

ascham napisał(a):Bardzo dziekuje za odpowiedzi!! Wiem, ze pozno ale mam nadzieje, ze jakos ogarniemy :)
Jezeli nie uda sie z jednym duzym apartamentem to mozemy sie podzielic na dwa mniejsze, wszyskie linki mile widziane :)


Witaj w KMB. Wyślij kilkanaście zapytań do obiektów, jest ich sporo na różnych stronach, możesz dodać formułkę, jeśli Państwo nie posiadają wolnych app w tym terminie to może będą mogli Państwo polecić nocleg gdzieś indziej.
Brela stała się popularna, ale myślę, że jeszcze nie wszystko zarezerwowane.
ascham
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.03.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) ascham » 25.04.2023 10:18

Dziekuje forumowiczom za pomoc!! Mimo, ze troche pozno to dzieki Wam ogarnelismy temat i zapowiadaja nam sie cudne wakacje w Brela/Baska :) Pozdrawiam serdecznie :) Joanna
osjann
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 18.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) osjann » 25.09.2023 16:10

Witam serdecznie miłośników Breli :) wybieram się do Breli i mam pytanie czy ma ktoś namiary na lokalnego dystrybutora swojskiego wina czy też rekiji ? ;)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10859
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 25.09.2023 18:38

leswac napisał(a):ja zawsze kupuję w małym sklepiku na plaży w Jakiruśy. musisz minąć konoby Plima i Sirena iść dalej na zachód na plażę o nazwie Jakiruśa. tam jest coś w rodzaju dawnego ośrodka wypoczynkowego z wielką metalową starą bramą - wszystko w ruinie i nieczynne. koło tej bramy w kontenerze kobitki mają mały sklepik spożywczy i tam spytaj. ja tam zawsze zamawiam i zabieram do Polski wino, rakija i cudowna oliwa...
Rudiok
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 28.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rudiok » 28.09.2023 08:07

Pytanie do brelowiczów. Rozglądam się za czymś na przyszły rok w Breli. Chcąc zatrzymać się w tej okolicy https://maps.app.goo.gl/Uctn2SQrUprKMn8b6 jak tam sprawa wygląda z podejściami / schodami / dostępem do plaży. Zależy mi na jak najłagodniejszym zejściu na plażę, bez dużej ilości schodów i najchętniej w pobliżu restauracji / sklepów.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10859
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 28.09.2023 14:18

To wskazana ulica powinna spełnić Twoje wymagania.
Uliczką do plaży k. Hotelu BlueSun jest stromiej, niż od drugiej strony, ale porównując to z innymi rejonami Breli wręcz "płasko".
To ścisłe centrum więc restauracji i sklepów nie zabraknie i pod ręką.
W zakresie plaży to "niestety" Soline i Maestral bardzo popularne; turyści miejscowi i przyjezdni, ale co kto lubi, komu co przeszkadza.
Ja raczej kierował bym się na plażę za Kamen Brela, od wskazanego miejsca jakiś 1km.
osjann
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 18.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) osjann » 01.10.2023 09:25

te kiero napisał(a):
leswac napisał(a):ja zawsze kupuję w małym sklepiku na plaży w Jakiruśy. musisz minąć konoby Plima i Sirena iść dalej na zachód na plażę o nazwie Jakiruśa. tam jest coś w rodzaju dawnego ośrodka wypoczynkowego z wielką metalową starą bramą - wszystko w ruinie i nieczynne. koło tej bramy w kontenerze kobitki mają mały sklepik spożywczy i tam spytaj. ja tam zawsze zamawiam i zabieram do Polski wino, rakija i cudowna oliwa...



Super bardzo dziękuję za info, dzisiaj sprawdzę :)
coolin
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 25.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) coolin » 01.10.2023 21:22

osjann napisał(a):Witam serdecznie miłośników Breli :) wybieram się do Breli i mam pytanie czy ma ktoś namiary na lokalnego dystrybutora swojskiego wina czy też rekiji ? ;)

W górnej Breli jest sprawdzony, zawsze tam kupujemy (wino, rakija, trawarica, itp.)
Cesta Domovinskog Rata 29, 21255, Gornja Brela, Chorwacja
https://maps.app.goo.gl/2NKWGCTvCS6HptUv7
michald211
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 22.02.2015
Apartmani Lozo Frankopanska 47/3

Nieprzeczytany postnapisał(a) michald211 » 12.10.2023 17:04

Witam...
Był ktoś z Was w apartamencie Lozo na ulicy Frankopanska 47/3.
Napiszcie coś o tym apartamencie...
Jakie są pokoje czy balkon jest duży ,czystość, widok na morze, jacy są właściciele i odległość od moża-plaże...
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
KLUB MIŁOŚNIKÓW BRELI - strona 36
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone