Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping Sezon 2020

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Havena
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 29.07.2010
Kemping Sezon 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Havena » 13.06.2020 16:23

Hej,
Jak w tym roku będzie wyglądać życie na kempingu? Będą w ogóle dostępne? Może ktoś sie wybiera w najbliższym czasie?
Zwykle jeździliśmy w drugiej połowie sierpnia. W tym roku miał być 11 raz i zastanawiamy sie czy jechc, czy nie?

Pozdrawiam,
Havena
Skaza
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 14.07.2018
Re: Sezon 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skaza » 14.06.2020 13:27

Witam..Sam mam zarezerwowany pobyt w HR od Lipca i uważnie sledze czy wyjazd dojdzie do skutku czy tez i nie..
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017
Re: Sezon 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 14.06.2020 23:05

Ja jadę we wtorek na Lanternę, będę do 1.07, opiszę Wam jak się żyje na kempingu po ( w trakcie ) pandemii
zablo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 31.08.2013
Re: Sezon 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 15.06.2020 20:56

Rafi70 napisał(a):Ja jadę we wtorek na Lanternę, będę do 1.07, opiszę Wam jak się żyje na kempingu po ( w trakcie ) pandemii


Pisz pisz, będziesz przecierał szlaki... 3mamy kciuki!
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008
Re: Sezon 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 16.06.2020 07:10

Napisz, czekamy na informacje.
Havena
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 29.07.2010
Re: Sezon 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Havena » 16.06.2020 10:29

Rafi70 napisał(a):Ja jadę we wtorek na Lanternę, będę do 1.07, opiszę Wam jak się żyje na kempingu po ( w trakcie ) pandemii


Super, czekam niecierpliwie! Tymczasem zycze szerokiej drogi!
Miales rezerwacje na Lanternie?

Pozdrawiam,
Havena
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017
Re: Sezon 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 16.06.2020 11:51

Tak zarezerwowałem 20.05......naszą ulubioną parcelę , miałem przecieki ze SG (wewnętrzny komunikat ),że 12.06 zdejmują posterunki i kontrole graniczne , więc nawet się nie zastanawiałem . Takiej obsługi ze strony Lanterny nie miałem od kilku lat , odpowiedzi na maile przychodziły po 2-3h . Zrozumiałem ,że zależy im na każdym kliencie . W tajemnicy przed żoną zrobiłem rezerwację , ogólnie moja druga połówka jest sceptyczna w temacie tego wyjazdu . Mam tylko "moralniaka" z powodu starszej córki ...niestety nie będzie uczestniczyć w uroczystośći zakończenia przedszkola , mam nadzieję że mi wybaczy już po pierwszym zanurzeniu w morzu ,a na pewno po pierwszym zjeżdzie na rurze w parku wodnym :D . Do wyjazdu zostały 3h !! :hut: :papa:
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017
Re: Sezon 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 17.06.2020 15:15

No to jestem zainstalowany na Lanternie. I tak z moich obserwacji- obłożenie ok 20-30%, atmosfera przygnębienia ( chyba z braku klientów), wokół jedynie starzy znajomi z ubiegłych lat. Brak atrakcji dla dzieci ( co było kiedyś atutem kemingu) , knajpy , bary , kantory pozamykane . Nawet pogoda dostosowała się do tego marazmu i ogólnie nie zachwyca...jak na Chorwację. W recepcji pustki i o dziwo możliwość negocjacji ceny. Tak wyludnionej Lanterny nie widziałem nigdy. Dojazd bez żadnych problemów , wszystkie granice wzięte przelotem , oprócz tej w Gorzyczkach , gdzie była zwężka i czeska policja kontrolowała dokumenty z naciskiem na miejsce zamieszkania ( województwo) - postój ok 2-3 min. Na autostradach luźno , może dlatego że środek tygodnia . Polskich tablic rej prawie nie widziałem wcale , no cóż czas na naszą Perłę Chmielową, bo te ich Karlovacko i Ożjsko z roku na rok smakuje coraz mniej.... :papa:
zablo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 31.08.2013
Re: Sezon 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 17.06.2020 19:59

Rafi70 napisał(a):No to jestem zainstalowany na Lanternie. I tak z moich obserwacji- obłożenie ok 20-30%, atmosfera przygnębienia ( chyba z braku klientów), wokół jedynie starzy znajomi z ubiegłych lat. Brak atrakcji dla dzieci ( co było kiedyś atutem kemingu) , knajpy , bary , kantory pozamykane . Nawet pogoda dostosowała się do tego marazmu i ogólnie nie zachwyca...jak na Chorwację. W recepcji pustki i o dziwo możliwość negocjacji ceny. Tak wyludnionej Lanterny nie widziałem nigdy. Dojazd bez żadnych problemów , wszystkie granice wzięte przelotem , oprócz tej w Gorzyczkach , gdzie była zwężka i czeska policja kontrolowała dokumenty z naciskiem na miejsce zamieszkania ( województwo) - postój ok 2-3 min. Na autostradach luźno , może dlatego że środek tygodnia . Polskich tablic rej prawie nie widziałem wcale , no cóż czas na naszą Perłę Chmielową, bo te ich Karlovacko i Ożjsko z roku na rok smakuje coraz mniej.... :papa:


No cóż, suma wszystkich strachów... słabsza pogoda, mała ilość osób, pozamykane punkty usługowe, dopiero co otwarte granice... wierzę, że pogoda się poprawi, otworzą coś więcej, a po końcu roku szkolnego lub początek lipca zjedzie trochę osób to i Ożujsko/Karlovacko zacznie smakować!

Daj jeszcze znać jak sytuacja będzie wyglądać.
cologne
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 16.06.2020
Re: Sezon 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) cologne » 17.06.2020 22:12

Nam zostały 3 DDW... Trochę po sąsiedzku z Rafi70, w Funtana na Istria Camping. Mam nadzieję że nastroje i pogoda się poprawią :D
Havena
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 29.07.2010
Re: Sezon 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Havena » 18.06.2020 09:11

Rafi70 napisał(a):No to jestem zainstalowany na Lanternie.

Pod namiotem? A jak z maseczkami, warunkami sanitarnymi? Basaeny dzialaja?
Na Lanternie nie bylismy juz dwa sezony, dwa lata temu zabraklo parcel (nie rezerwujemy wczesniej), a w ubieglym roku darowalismy sobie. Z tego, co piszesz wynika, ze mozna pojechac w ciemno w tym roku :)
Zycze udanego urlopu, super pogody i czekam na kolejne relacje!

Pozdrawiam,
Havena
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017
Re: Sezon 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 18.06.2020 14:54

Tak , pod swoim namiotem . Wynajmuję zawsze parcelę. Na razie wszystko budzi się z przedłużonego snu zimowego. Pracownicy przycinają trawę , drzewa , robią porządki na rabatach, czyli wszystko to co robi się w kwietniu - maju przed sezonem. Sanitariaty ze względu na małą iliśc turystów sa puste, zauważyłem że celowo jest brak mydła w dozownikach, wiszą za to nowe dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk . Obsługa chodzi w maseczkach. Myślę i to się czuje , że zmiana w obłożeniu zmieni się w najbliższy weekend. Jeśli chodzi o baseny to jest otwarty jeden kompleks i to nie cały , drugi jest zamknięty. Zauważyłem też , że warto płacić kartą ( ja mam z ING) , płaciłem za winietę w Czechach i przelicznik za 1 eu wyszedł 4,13 , więc nie opłaca sie wymieniać waluty....to wracam do swojej Perły Chmielowej.... :wink:
Ostatnio edytowano 18.06.2020 20:24 przez Rafi70, łącznie edytowano 2 razy
Jackar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 683
Dołączył(a): 07.02.2014
Re: Sezon 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackar » 18.06.2020 15:10

Rafi70 czy jak już wrócisz to możesz zdać krótką relację?
Co jest pootwierane a co pozamykane (baseny, place zabaw)? Gdzie należy chodzić w maseczkach? Jak wygląda sytuacja w restauracjach?
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017
Re: Sezon 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 18.06.2020 15:22

Będę pisał na bieżąco , bo jak wróce do domu to brakuje czasu
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Sezon 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.06.2020 15:59

Dwa posty nie związane z tematem wątku poleciały w kosmos. :idea:
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kemping Sezon 2020
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone