Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping Sezon 2020

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 29.06.2020 00:34

Ja jestem od 11 dni na Lanternie. Te zdjęcia nie oddają pełnej rzeczywistości , regularnie odwiedzam Poreć , Roviniji i Novigrad i wiadomym jest , że życie w tych miasteczkach zaczyna się od 19-20. Np. wczoraj bylismy do 21.50 w Poreci i w centrum były tłumy. Przy tych upałach nikt nie rusza sie wcześniej jak o 19.... A jesli chodzi o maseczki to tak jak pisałem wczesniej od 25.06 obowiązuje na Istrii rozporzadzenie o obowiązku ich noszenia w srodkach komunikacji publicznej i w sklepach....
Ale i tak zostaje jeszcze tydzien, własnie dzis przedłużyłem pibyt
Havena
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 29.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Havena » 29.06.2020 13:03

Rafi70 napisał(a):Ja jestem od 11 dni na Lanternie.


Hej,
Rafi, jesli mozesz, wrzuc prosze jakies zdjecia z kempingu! Wciaz jest tak pustawo? Sa zajecia fitness?
Mam nadzieje, ze pogoda Wam dopisuje, bo we Wro prawie jak w 1997.

Pozdrawiam,
Havena
3esti
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.06.2020
Re: Koronawirus/COVID19/SARS-CoV-2/pandemia - a wakacje 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) 3esti » 29.06.2020 13:30

Witam serdecznie forumowiczów. Pytanie do osób aktualnie przebywających w Cro: Jak wygląda obłożenie na kempingach? Wybieram się w rejon Biograd na Moru z przyczepą najprawdopodobniej w ten weekend (04-05.07) i zastanawiam się, czy konieczna będzie rezerwacja, czy też uderzać w ciemno.
Pozdrawiam i dzięki z góry za odpowiedzi.
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 29.06.2020 14:04

Przez ostatnie 3 dni było " tłoczno" tzn obłożenie na poziomie 40% , a to z tytułu święta i długiego weekendu u Słoweńców, ale od wczoraj wieczora wszystko wróciło do normy tzn 20-30%. Do jutra leżaki i parasole za free, od 1.07 płatne normalnie tzn 30kn ležajka. Pojawiły się niestety komary , których przez ostatnie 4 lata tu nie było. Temperatury na poziomie 30/20 , woda "zupa"... :wink:
Na basenach o 10.30 jest Aquaaerobic i pewnie wiele innych , mi wystarczy ok 500m w morzu o 7 rano , do brzegu mam 30m :wink:
tomr_m
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 28.06.2020
Re: Jaki namiot kupić?

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomr_m » 29.06.2020 15:22

Rafi70 napisał(a):Jestem obecnie w Cro i zdjęcia mam w dużej rozdzielczości, a cro.pl przyjmuje do 1 Mb. Nie mam jak zmniejszyć pliki


OK, nie ma sprawy ;)

Z ciekawości, na jakim campingu?
cologne
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 16.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) cologne » 29.06.2020 15:36

Rafi70 napisał(a):Ja jestem od 11 dni na Lanternie. Te zdjęcia nie oddają pełnej rzeczywistości , regularnie odwiedzam Poreć , Roviniji i Novigrad i wiadomym jest , że życie w tych miasteczkach zaczyna się od 19-20. Np. wczoraj bylismy do 21.50 w Poreci i w centrum były tłumy. Przy tych upałach nikt nie rusza sie wcześniej jak o 19.... A jesli chodzi o maseczki to tak jak pisałem wczesniej od 25.06 obowiązuje na Istrii rozporzadzenie o obowiązku ich noszenia w srodkach komunikacji publicznej i w sklepach....
Ale i tak zostaje jeszcze tydzien, własnie dzis przedłużyłem pibyt


W pełni się z Tobą zgadzam, zdjęcia oddają tylko rzeczywistość chwili, w której sie je "strzela" :wink:
Celowo na spacery po mieście wybieraliśmy inne pory dnia, by uniknąć większych skupisk wieczorami (covid19).
Rafi ma również rację z komarami... W tym roku nie umilały wieczornego relaksu :(
Mimo wszystko, gdybym mógł, też chętnie przedłużyłbym pobyt :D . Pomalu zaczynam liczyc DDW... Jeszcze "tylko" 62 :lol:
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017
Re: Jaki namiot kupić?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 29.06.2020 16:09

Lanterna
rybkujaca
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 10.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rybkujaca » 08.07.2020 20:17

Czolem Campingowcy :) my bylismy w Camp Kozica (niedaleko Senj) przez tydzien 21-28 czerwca. Przez 5 dni bylo bardzo malo ludzi, od piatku zaczeli sie zjezdzac. Bardzo rzadko mijalam sie z kims w lazience, w ostatnich 2 dniach nie bylo szans na "samotny" pobyt w sanitariatach. Wiekszosc to Niemcy i Slowency kamperami lub z przyczepami. Plaze kempingowe mielismy praktycznie na wylacznosc, ale podejrzewam, ze teraz moglo sie to juz zmienic
_arek_
Odkrywca
Posty: 71
Dołączył(a): 22.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) _arek_ » 08.07.2020 21:59

Witam, mam pytanko, jakie są średnie ceny na kempingach (Istria) jeśli chcielibyśmy wybrak się we 2os pod namiot ? W PL raczej kiepska pogoda się zapowiada na lipiec i tak się właśnie zastanawiamy nar HR. Czy trzeba roić teraz rezerwacje miejsc czy nie bedzie problemu ze znalezieniem miejsca wyjazd około 17.07 ?
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 08.07.2020 22:32

Na normalnym kempingu na Istrii (takich jest bardzo dużo , pomijam tu Lanternę ) koszt za parcelę na 7 dni to ok 320-350 eur. Myślę (po moim doświadczeniu , byłem na Istrii od 16.06-2.07) ,że rezerwacja jest zbędna w tym roku , ponieważ miejsc jest bardzo dużo
_arek_
Odkrywca
Posty: 71
Dołączył(a): 22.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) _arek_ » 08.07.2020 22:46

Rozumiem dziękuje za info.

Dlaczego pomijasz Lanternę czy to jakiś ekskluziw camp ? Właśnie tak sobie o nim pomyśleliśmy a właściwie sumie to był pierwszy temat o którym przeczytam wchodząc dziś na forum :)

Pod namiotem w HR byliśmy ostatnio i w sumie jedyny raz w 2016r był to Camp Selce, pobyt bardzo udany i tak właśnie teraz sobie pomyśleliśmy, że też może by się wybrać.

Jednak nie chcemy zapuszczać się dalej i tak właśnie Istria by nam pasowała może ktoś mógłby polecić jakąś fajną miejscówkę, tak żeby wieczorkiem można było też gdzieś wyjść, zjeść coś wypić :mrgreen: pospacerować również :wink:
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 08.07.2020 23:16

_arek_ napisał(a):Rozumiem dziękuje za info.

Dlaczego pomijasz Lanternę czy to jakiś ekskluziw camp ? Właśnie tak sobie o nim pomyśleliśmy a właściwie sumie to był pierwszy temat o którym przeczytam wchodząc dziś na forum :)

Pod namiotem w HR byliśmy ostatnio i w sumie jedyny raz w 2016r był to Camp Selce, pobyt bardzo udany i tak właśnie teraz sobie pomyśleliśmy, że też może by się wybrać.

Jednak nie chcemy zapuszczać się dalej i tak właśnie Istria by nam pasowała może ktoś mógłby polecić jakąś fajną miejscówkę, tak żeby wieczorkiem można było też gdzieś wyjść, zjeść coś wypić :mrgreen: pospacerować również :wink:


Bo Lanterna ma ceny z "kosmosu" na które ktoś się zgadza a inni pukają się w czoło :D , ja się zgadzam i tam jezdzę ( no ok . 80eur/doba /2 os obecnie)
Zeby wyjść i coś zjeść lub wypić , to proponuję Camping Polari w Rovinji . W zasięgu "nóg" masz najpiękniejsze miasto na Istrii ....Rovinji ( ok 55eur/parcela/noc)
_arek_
Odkrywca
Posty: 71
Dołączył(a): 22.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) _arek_ » 08.07.2020 23:53

Dzięki bardzo za polecenie miejscówki.

Tak jeszcze może dla zaspokojenia ciekawości, czy ceny za parcele/miejsce pod namiot będą utrzymywać się na takim samym poziomie przesuwając się w głąb HR ? Tak właśnie sobie czytam, że Istria jest nastawiona jak to ujmują inni na "wypchane portfele" wczasowiczowz Niemiec, Austrii, Słowenii itd niż "biednych studentów" z PL ?
Patrząc na ceny wynajmu apartamentów/pokoi (w środkowej części HR) to praktycznie ta sama $$ co namiot a nie ukrywam, że pod namiocikiem bardziej nam się podoba. Zawsze to coś innego niż ciągle mieszkanie w murach :wink:
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 09.07.2020 10:28

Porównanie wypoczynku pod namiotem z zakwaterowaniem w apartamencie to nieporozumienie , to dwa różńe światy . Rzeczywiście Istria może być ciut droższa od pozostałych regionów HR...
BoJa
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 01.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) BoJa » 09.07.2020 11:00

_arek_ napisał(a):Witam, mam pytanko, jakie są średnie ceny na kempingach (Istria) jeśli chcielibyśmy wybrak się we 2os pod namiot ? W PL raczej kiepska pogoda się zapowiada na lipiec i tak się właśnie zastanawiamy nar HR. Czy trzeba roić teraz rezerwacje miejsc czy nie bedzie problemu ze znalezieniem miejsca wyjazd około 17.07 ?

Zamów sobie kartę z avtocampi.si, przychodzi na maila. Jest wiele kempingów z promocją, np Soline w Biogradzie od 17 lipca dla 2 osób parcele z prądem 30 eu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kemping Sezon 2020 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone