Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wynajem długoterminowy Dalmacja - Sezon 2021

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Wynajem długoterminowy Dalmacja - Sezon 2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.03.2021 21:20

Cześć,

planuje spędzić wakacje w Chorwacji pracując zdalnie. W zależności od ofert od 1 miesiąca (lipiec) do nawet 4 (czerwiec - wrzesień). Celuję w Makarską i okolice - Żupania splicko-dalmatyńska nad morzem. Szukam mieszkania, apartamentu lub domku możliwie blisko do morza z dobrym połączeniem internetowym. Będę wdzięczny za wszelką pomoc, wskazówki, oferty i namiary.

Dziękuje!
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 11.03.2021 17:36

Jeśli chodzi o Makarską i okolice mogę polecić nocleg w Tucepi. Nie wiem tylko czy mają dostępny aż w takiej rozpiętości czasowej.
Apartamenty Tanja Gizdavcic. Cisza, spokój a do plaży ze 150 m. Wieczorem idealna, błoga cisza.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.03.2021 10:29

Dzięki za podpowiedź :) Byłem w Podgorze i Tucepi. Jest tam pięknie i zdecydowanie chciałbym właśnie tam coś wynająć na dłuższy okres. Jedyny mój mankament to dostęp do internetu. Czy wiesz może jak z tym wygląda sytuacja?
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 14.03.2021 11:45

baziu napisał(a):Dzięki za podpowiedź :) Byłem w Podgorze i Tucepi. Jest tam pięknie i zdecydowanie chciałbym właśnie tam coś wynająć na dłuższy okres. Jedyny mój mankament to dostęp do internetu. Czy wiesz może jak z tym wygląda sytuacja?

Może warto podpytać u swojego operatora komórkowego? Ja w ogóle nie korzystam z WiFi za granicą, mam tak dobry pakiet internetowy w telefonie, że w zupełności mi wystarczy. W razie potrzeby używam telefonu jako routera WiFi.
anab
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 10.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anab » 14.03.2021 12:11

Poczytaj o internecie na kartę w t-mobile - visiting croatia. Nielimitowany internet na 7 dni w cenie 85kn.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.03.2021 12:18

Magda O. My z WiFi tylko w apartamenicie i to raczej syn, bo filmiki ogląda lub mąż aby pobrać z netflixa jakiś film. Tak to wystarcza nam lte w telefonie, a mam tel na kartę.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.03.2021 12:49

baziu napisał(a):Dzięki za podpowiedź :) Byłem w Podgorze i Tucepi. Jest tam pięknie i zdecydowanie chciałbym właśnie tam coś wynająć na dłuższy okres. Jedyny mój mankament to dostęp do internetu. Czy wiesz może jak z tym wygląda sytuacja?



Proponuję zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i google translate. Pewnie znajdzie się jakiś odpowiednik naszych ofert prepaidowych.

Roaming u polskiego operatora przez kilka miesięcy nieprzerwanego pobytu w Chorwacji raczej nie przejdzie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.03.2021 13:10

Dzięki za odpowiedzi kochani! Ta opcja z T-Mobile za 80 kun na tydzień bez limitów wydaje się być bardzo kusząca.
demogorgon
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.03.2021
Praca zdalna w Chorwacji?

Nieprzeczytany postnapisał(a) demogorgon » 28.03.2021 18:45

Cześć,

To mój pierwszy post, toteż chciałbym się z Wami przywitać. Tak więc...
Mam na imię Kuba, pierwszy raz Chorwację widziałem w 2020, była to Makarska, Dubrownik i ich okolice. Byłem w wielu miejscach na świecie, w tym bardzo egzotycznych. Ale nie ma miejsca, które skradło moje serce bardziej niż Chorwacja. Gdybym wygrał miliony w kumulacji gier liczbowych, to to było by miejsce, gdzie chciałbym zamieszkać i cieszyć się życiem.

Tymczasem przychodzę do Was z pytaniem: jak (i czy w ogóle?) można wynająć mieszkanie, w Chorwacji na innych zasadach niż turystycznie? Chciałbym tam pojechać na 1-3 miesiące, bo mam możliwość (ale też chęci) pracować zdalnie z tego raju na ziemi. Wszystkie bookingi i tak dalej mają wiadomo jakie ceny, jakie cele. Da się jakoś? Są jakieś portale? Może znacie sposoby, aby długoterminowo ogarnąć mieszkanie dla dwóch osób na dłużej z dobry Internetem, miejscem parkingowym?

Szukając na forum, znalazłem niewiele (jestem pewien, że jest podobny temat do mojego, ale nie umiałem odszukać - takie już są wyszukiwarki na forach ;)). Liczę na pomoc.
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012
Re: Praca zdalna w Chorwacji?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 28.03.2021 19:20

demogorgon napisał(a):Cześć,

To mój pierwszy post, toteż chciałbym się z Wami przywitać. Tak więc...
Mam na imię Kuba, pierwszy raz Chorwację widziałem w 2020, była to Makarska, Dubrownik i ich okolice. Byłem w wielu miejscach na świecie, w tym bardzo egzotycznych. Ale nie ma miejsca, które skradło moje serce bardziej niż Chorwacja. Gdybym wygrał miliony w kumulacji gier liczbowych, to to było by miejsce, gdzie chciałbym zamieszkać i cieszyć się życiem.

Tymczasem przychodzę do Was z pytaniem: jak (i czy w ogóle?) można wynająć mieszkanie, w Chorwacji na innych zasadach niż turystycznie? Chciałbym tam pojechać na 1-3 miesiące, bo mam możliwość (ale też chęci) pracować zdalnie z tego raju na ziemi. Wszystkie bookingi i tak dalej mają wiadomo jakie ceny, jakie cele. Da się jakoś? Są jakieś portale? Może znacie sposoby, aby długoterminowo ogarnąć mieszkanie dla dwóch osób na dłużej z dobry Internetem, miejscem parkingowym?

Szukając na forum, znalazłem niewiele (jestem pewien, że jest podobny temat do mojego, ale nie umiałem odszukać - takie już są wyszukiwarki na forach ;)). Liczę na pomoc.

Zobacz ten wątek https://www.cro.pl/przeprowadzka-do-chorwacji-t55016.html
LUKASQ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 12.09.2012
Re: Praca zdalna w Chorwacji?

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKASQ » 29.03.2021 13:10

demogorgon napisał(a):Cześć,

Chciałbym tam pojechać na 1-3 miesiące, bo mam możliwość (ale też chęci) pracować zdalnie z tego raju na ziemi.


Też o tym marzyłem. Niestety "moje" korpo zblokowało takie możliwości ehhh.
Klaudii24
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 28.03.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klaudii24 » 28.03.2022 14:17

baziu napisał(a):Cześć,

planuje spędzić wakacje w Chorwacji pracując zdalnie. W zależności od ofert od 1 miesiąca (lipiec) do nawet 4 (czerwiec - wrzesień). Celuję w Makarską i okolice - Żupania splicko-dalmatyńska nad morzem. Szukam mieszkania, apartamentu lub domku możliwie blisko do morza z dobrym połączeniem internetowym. Będę wdzięczny za wszelką pomoc, wskazówki, oferty i namiary.

Dziękuje!


Hej, czy wyjazd się udał? Polecisz coś dla osoby, która planuje wyjechać na dosłownie 2-4 dni jednak nie może zrezygnować z pracy? Chciałam pojechać w kwietniu do Chorwacji i pracować zdalnie, a później w wakacje na dłuższy wypad i odciąć się od wszystkiego :D
Ale mam te same obawy co ty- stabilne połącznie internetowe :|

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wynajem długoterminowy Dalmacja - Sezon 2021
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone