Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wynajem długoterminowy

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Smietek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.06.2020
Wynajem długoterminowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Smietek » 07.06.2020 18:53

Hej, planuję przenieść się na próbę do Chorwacji- na początek max na 2 miesiące- wrzesień i październik 2020. Szukam kontaktu do właścicieli apartamentów bądź osób będących w relacji z lokalnymi wynajmującymi, pośrednikami. Celuję w Istrię, w większe miasta typu Poreć, Rovinj, Pula. Zależy mi na w miarę bliskim dostępie do morza. Będę wdzięczny za pomoc i polecenia z kim się kontaktować, gdzie szukac.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokojecron
Wynajem długoterminowy
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019