Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak zostałam prawdziwym Cromaniakiem. Pelješac 2021

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014
Jak zostałam prawdziwym Cromaniakiem. Pelješac 2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 28.06.2021 18:27

Relacje z przeszłości:

CHORWACJA

MAKARSKA I OKOLICE

KRK

DUBROVNIK I HVAR

PAG I OKOLICE

JAK NIE CHORWACJA TO..

SŁOWENIA

WŁOCHY

BIESZCZADY



To był mój ósmy raz w Chorwacji, z czego szósty wraz z Panem S. i już drugi w tych chorych czasach :wink: Jak zwykle przed wyjazdem przeglądałam stare relacje(ale raczej pobieżnie, żeby zostawić sobie jakieś niespodzianki) i w jednej z nich odkryłam ciekawe stwierdzenie:

Jak ktoś nie był w Orebiću, to nie jest prawdziwym Cromaniakiem!

8O 8O 8O

Ciekawe czy się autor(ka) tej sentencji ujawni? :oczko_usmiech:

Skoro więc nie byłam prawdziwym Cromaniakiem trzeba było się do tego Orebića w końcu dotelepać :wink: Planowaliśmy to zresztą już w zeszłym roku, ale wtedy wszystko się tak pokręciło, że ostatecznie wylądowaliśmy w Makarskiej 8O :mrgreen:

Miałam w tym roku nic nie pisać, ale wróciliśmy wczoraj i czuję, że muszę pisaniem relacji choć trochę złagodzić sobie traumę powrotu do życia codziennego(które przez ostatni rok było dla mnie bardzo ciężkie, ale to już temat na inną opowieść)

Czy poczujemy, że Półwysep to nasze miejsce na ziemi i będziemy chcieli tu wrócić jeszcze 18 razy? Tego na razie nie powiem :wink:

o1.jpg


o2.jpg


o3.jpg


o4.jpg


o5.jpg


o6.jpg


o7.jpg


o8.jpg


o9.jpg


o10.jpg


:papa:
Ostatnio edytowano 26.07.2021 19:42 przez ruzica, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.06.2021 18:35

Zameldowany.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.06.2021 18:40

ruzica napisał(a):Jak ktoś nie był w Orebiću, to nie jest prawdziwym Cromaniakiem!


Toż to przecież padło w mojej relacji sprzed 7 już lat 8O

mysza73 napisał(a):
tony montana napisał(a):Jestem i ja Pani B :)
I od razu zaskocze poniewaz odmiennie niz wiekszosc Czytelnikow ....nie bylem w Orebiczu :) 8) 8O
Ale na Peljesaczu bylem chwile i nawet sie kapalem ! :)

Tony, to Ty nie jesteś prawdziwym CROMANIAKIEM ... bo nie byłeś w Orebiczu :lool: :smo: .


I okazało się, że nawet nasz Janusz nim wtedy nie był....
Janusz Bajcer napisał(a):Też nie byłem :oczko_usmiech:


post1608247.html#p1608247

:papa:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 28.06.2021 19:07

Ale jak żeś na Ilija wlazła, to już jesteś prawdziwym CROMANIAKIEM :oczko_usmiech:

Fajnie, że już wróciłaś i piszesz :smo:
Flayszakal
zbanowany
Posty: 280
Dołączył(a): 25.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Flayszakal » 28.06.2021 19:08

Zostałem fanem tego „potykacza” :D

tylko zamieniłbym czewapy na kalmary z frytkami :wink:
Znaczy,będę obserwował temat.
Na Pelieszaczu dopiero dwa razy, z całą pewnością półwysep do poprawy.
Zbigniew74
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 08.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew74 » 28.06.2021 19:12

ruzica napisał(a):To był mój ósmy raz w Chorwacji, z czego szósty wraz z Panem S. i już drugi w tych chorych czasach :wink: Jak zwykle przed wyjazdem przeglądałam stare relacje(ale raczej pobieżnie, żeby zostawić sobie jakieś niespodzianki) i w jednej z nich odkryłam ciekawe stwierdzenie:

Jak ktoś nie był w Orebiću, to nie jest prawdziwym Cromaniakiem!

8O 8O 8O

Ciekawe czy się autor(ka) tej sentencji ujawni? :oczko_usmiech:

Skoro więc nie byłam prawdziwym Cromaniakiem trzeba było się do tego Orebića w końcu dotelepać :wink: Planowaliśmy to zresztą już w zeszłym roku, ale wtedy wszystko się tak pokręciło, że ostatecznie wylądowaliśmy w Makarskiej 8O :mrgreen:

Miałam w tym roku nic nie pisać, ale wróciliśmy wczoraj i czuję, że muszę pisaniem relacji choć trochę złagodzić sobie traumę powrotu do życia codziennego(które przez ostatni rok było dla mnie bardzo ciężkie, ale to już temat na inną opowieść)

Czy poczujemy, że Półwysep to nasze miejsce na ziemi i będziemy chcieli tu wrócić jeszcze 18 razy? Tego na razie nie powiem :wink:

o1.jpg


o2.jpg


o3.jpg


o4.jpg


o5.jpg


o6.jpg


o7.jpg


o8.jpg


o9.jpg


o10.jpg


:papa:


Skąd robiliście zdjęcie numer 3,bardzo podobne jest w kalendarzu jako 13 miejsce. Na wydruku jest jego miniaturka na ostatniej stronie kalendarza na 2021
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8664
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 28.06.2021 19:32

Melduję się wśród czytelników :D.

Ciekawa jestem wrażeń, bo Orebič to jak dotąd moja największa porażka jeśli chodzi o wybór miejscówki na chorwacki urlop :mrgreen: .
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 28.06.2021 20:48

Janusz Bajcer napisał(a):Zameldowany.


Cieszę się bardzo :)

piekara114 napisał(a):Toż to przecież padło w mojej relacji sprzed 7 już lat 8O


I starsze starocia odgrzebałam :mrgreen:

Beata, zdemaskowałaś myszę, a liczyłam, że zajrzy i się sama przyzna :lol:

EDIT: już zajrzała :wink:

mysza73 napisał(a):Ale jak żeś na Ilija wlazła, to już jesteś prawdziwym CROMANIAKIEM :oczko_usmiech:


Dziękuję za uznanie :!: :D

mysza73 napisał(a):
Fajnie, że już wróciłaś i piszesz :smo:


Dla mnie to akurat niezbyt fajne :roll:

Flayszakal napisał(a):
tylko zamieniłbym czewapy na kalmary z frytkami :wink:


O, zdecydowanie tak. Jestem wielką fanką prženych lignji :)

Flayszakal napisał(a):Na Pelieszaczu dopiero dwa razy, z całą pewnością półwysep do poprawy.


Ale nick masz trochę peljeski :wink:

Zbigniew74 napisał(a):
Skąd robiliście zdjęcie numer 3,bardzo podobne jest w kalendarzu jako 13 miejsce. Na wydruku jest jego miniaturka na ostatniej stronie kalendarza na 2021


Ze sv. Iliji..A kalendarza nie mam... :roll:

marze_na napisał(a):Melduję się wśród czytelników :D.

Ciekawa jestem wrażeń, bo Orebič to jak dotąd moja największa porażka jeśli chodzi o wybór miejscówki na chorwacki urlop :mrgreen: .


Z góry założyłam, że Orebić będzie bazą wypadową w inne miejsca(szczególnie na Korčulę oraz szlak na sv. Iliję), dlatego też nie miałam wobec niego absolutnie żadnych oczekiwań. Porażką na pewno nie był, ale też niczym szczególnie nie zachwycił :idea:
Flayszakal
zbanowany
Posty: 280
Dołączył(a): 25.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Flayszakal » 28.06.2021 20:59

ruzica napisał(a):
Flayszakal napisał(a):Na Pelieszaczu dopiero dwa razy, z całą pewnością półwysep do poprawy.


Ale nick masz trochę peljeski :wink:



Sam sobie taki nadałem, awansem :boss:
:oczko_usmiech:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 28.06.2021 21:17

Marta, wiem, że się nie cieszysz ;), ale fajnie, że wróciłaś i piszesz :D
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 28.06.2021 21:45

Ale masz tempo. W czwartek Korcula. Wczoraj pranie a dziś pisanie... No poczytam. Może się dowiem co S. jadł na tarasie
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1913
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 28.06.2021 21:46

Świetnie, że piszesz. Podejrzewam że znowu buty zdeptaliście - czekam na dalsze odcinki.
pavlo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 645
Dołączył(a): 21.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavlo » 28.06.2021 21:53

Oooo,... Pelješac,....Orebić :D
To mój pierwszy raz W CRO, a potem to już seria wakacji w tym kraju( pewnie 8-10 razy)
Z tej podróży (pierwszej) to pamiętam jak mi się marszczyła skóra na tyłku jak jechałem po tej stronie drogi, że miałem przepaść po prawej :oczko_usmiech: Zupełnie lepiej się jechało bliżej skały (mając ją po prawej stronie) :mrgreen: :oczko_usmiech:
Zbigniew74
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 08.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew74 » 28.06.2021 21:58

Zbigniew74 napisał(a):
Skąd robiliście zdjęcie numer 3,bardzo podobne jest w kalendarzu jako 13 miejsce. Na wydruku jest jego miniaturka na ostatniej stronie kalendarza na 2021


Ze sv. Iliji..A kalendarza nie mam... :roll:


k/25

O ten konkurs mi chodziło i potem kalendarz, byliśmy w Orebiciu w 2020, żona weszła na szczyt i zrobiła to zdjęcie Dlatego zwróciłem uwagę
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 28.06.2021 23:04

Dosiądę się również. Orebić to też moje pierwsze miejsce wyjazdowe do Chorwacji. Pierwszy wyjazd i od razu dystans z grubej rury 8) . Koszmar 23 godzin powrotu na jeden raz śnił mi się przez kilka kolejnych lat :)
Przy okazji może i ja się załapię na leczenie traumy po powrocie z Brača tydzień temu :hut:
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Jak zostałam prawdziwym Cromaniakiem. Pelješac 2021
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone