Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria w ciemno, czyli wrześniowe wakacje po studencku :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008
Re: Istria w ciemno, czyli wrześniowe wakacje po studencku :

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 04.11.2012 21:42

Hej. Bardzo dobrze się czyta. Obrazowe i niebanalne. wg mnie tak trzymaj. Pozdrawiam.
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011
Re: Istria w ciemno, czyli wrześniowe wakacje po studencku :

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 05.11.2012 16:47

Ok mega dużo informacji, liczę że wrzucisz kilka zdjęć. :papa:
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008
Re: Istria w ciemno, czyli wrześniowe wakacje po studencku :

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 05.11.2012 19:31

Właśnie zabrałam się za lekturę i przegladanie fotek. Nasz pierwszy wyjazd to też była Fasana w sumie przypadkiem jak u Was. Ulubione miejsce do plażowania to camping Valbandon. Mogę wrzucić kilka fotek :mrgreen:
Załączniki:
IMG_6414.JPG
IMG_6584.JPG
IMG_6725.JPG
IMG_6726.JPG
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008
Re: Istria w ciemno, czyli wrześniowe wakacje po studencku :

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 05.11.2012 20:57

Ten kemping nazywa się Bi Village.

Fazana to bardzo dobry wybór do poznania Istrii, nam się tam bardzo podobało. W tym roku, zupełnie przypadkiem, na trzy dni wylądowaliśmy koło Poreca i tamten rejon Istrii bardzo nas rozczarował, komercja na maksa... :roll:
trevia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 367
Dołączył(a): 28.08.2009
Re: Istria w ciemno, czyli wrześniowe wakacje po studencku :

Nieprzeczytany postnapisał(a) trevia » 05.11.2012 21:04

Super się czyta :D A fotki... przepiękne...nie żałuj sobie i wrzucaj jak najwięcej :D

Na Istrię wyskoczyliśmy kiedyś na kilka dni pod namiot, korzenie zapuściliśmy dopiero na samym cyplu - na świetnym campie w Medulinie :D Wtedy zauroczyłam się Pulą :D Mam nadzieję, że będzie więcej zdjęć z tego miejsca :wink: :D
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012
Re: Istria w ciemno, czyli wrześniowe wakacje po studencku :

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 05.11.2012 23:36

połamali łóżka, szczyt chamstwa :evil: babcia wie że POLACY,to mili wczasowicze :lol:Pula wieczorem,sam romantyzm :wink:
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1726
Dołączył(a): 20.05.2012
Re: Istria w ciemno, czyli wrześniowe wakacje po studencku :

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 06.11.2012 18:04

Fajnie się czyta, czekam na ciąg dalszy i dużo szczegółów i zdjęć, bo intensywnie myślę o Istrii na przyszłoroczne wakacje (i o podróży przez Węgry).

Dobrze zrozumiałem, że na granicy węgiersko-chorwackiej na jednym przejściu zawrócili Was z powodu braku paszportów, a na drugim normalnie przepuścili na dowody osobiste? Dziwne, ale warto wiedzieć, co tam Węgrzy wymyślili i dlaczego :roll:
Wck
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 29.10.2012
Re: Istria w ciemno, czyli wrześniowe wakacje po studencku :

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wck » 07.11.2012 02:33

Dzięki za miłe słowa, fajnie wiedzieć, że nie piszę tego tylko dla siebie :D

JoannaG napisał(a):W tym roku, zupełnie przypadkiem, na trzy dni wylądowaliśmy koło Poreca i tamten rejon Istrii bardzo nas rozczarował, komercja na maksa... :roll:


Pod tym względem Rovinj też nas trochę rozczarował - czuć nastawienie na zachodniego klienta :roll: Miasto reklamowane jest jako miasto artystów, ale w większości "galeriji" i "atelier" można znaleźć masowo tworzony chłam. Coś jak nasze polskie pamiątki z gór czy znad morza made in China, tylko drożej :) Na szczęście sam klimat starego miasta przyćmił tandetę i Rovinj koniec końców pozostawił na nas dobre wrażenie - ale o tym później :D

trevia napisał(a):Super się czyta :D A fotki... przepiękne...nie żałuj sobie i wrzucaj jak najwięcej :D

Na Istrię wyskoczyliśmy kiedyś na kilka dni pod namiot, korzenie zapuściliśmy dopiero na samym cyplu - na świetnym campie w Medulinie :D Wtedy zauroczyłam się Pulą :D Mam nadzieję, że będzie więcej zdjęć z tego miejsca :wink: :D


Dzięki, oczywiście będzie sporo zdjęć z Puli :D

PabloX napisał(a):Dobrze zrozumiałem, że na granicy węgiersko-chorwackiej na jednym przejściu zawrócili Was z powodu braku paszportów, a na drugim normalnie przepuścili na dowody osobiste? Dziwne, ale warto wiedzieć, co tam Węgrzy wymyślili i dlaczego :roll:


Sytuacja wyglądała tak: strażniczka powiedziała nam, że na tym przejściu mogą obsługiwać tylko paszporty i skierowała nas na "nowe" przejście na autostradzie, gdzie bez problemu przejedziemy na dowód. Nie wiem, czy na starym przejściu jest tak zawsze zawsze, czy tylko akurat tego dnia mieli może jakiś problem z systemem. Przejście na autostradzie jest max. 3 km dalej, więc nie był to żaden problem :)
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008
Re: Istria w ciemno, czyli wrześniowe wakacje po studencku :

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 07.11.2012 11:14

Wck napisał(a):
JoannaG napisał(a):W tym roku, zupełnie przypadkiem, na trzy dni wylądowaliśmy koło Poreca i tamten rejon Istrii bardzo nas rozczarował, komercja na maksa... :roll:


Pod tym względem Rovinj też nas trochę rozczarował - czuć nastawienie na zachodniego klienta :roll: Miasto reklamowane jest jako miasto artystów, ale w większości "galeriji" i "atelier" można znaleźć masowo tworzony chłam. Coś jak nasze polskie pamiątki z gór czy znad morza made in China, tylko drożej :) Na szczęście sam klimat starego miasta przyćmił tandetę i Rovinj koniec końców pozostawił na nas dobre wrażenie - ale o tym później :D


Ja uwielbiam Rovinj :D i nawet tandetne pamiątki mi nie przeszkadzają ;) choć fakt niełatwo tam znaleźć coś ciekawego, a wiem co mówię, bo szukałam pamiątki dla siostry...
Jendak w porównaniu z komercją w Porecu i okolicach, Rovinj jest bardzo klimatyczne i mało nastawione na turystów ;)

Pozdrawiam i czekam na ciąg dalszy :)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006
Re: Istria w ciemno, czyli wrześniowe wakacje po studencku :

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 07.11.2012 11:56

Istria to dla mnie tabu. Nie potrafię póki co zdradzić Dalmacji, ale kto wiek, może kiedyś :) Takie relacje jak Twoja, Wasza w zasadzie, utwierdzają mnie w przekonaniu, że każdemu miejscu warto dać szansę poznania :)
MARK1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 456
Dołączył(a): 17.10.2012
Re: Istria w ciemno, czyli wrześniowe wakacje po studencku :

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARK1 » 07.11.2012 21:13

Szanowny Kolego Wck :!: proszę wziąć się do pracy i kontynuować relację z dużą ilością zdjęć - namawiam do zwiekszenia tempa :wink: :papa:
evil
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 18.05.2009
Re: Istria w ciemno, czyli wrześniowe wakacje po studencku :

Nieprzeczytany postnapisał(a) evil » 07.11.2012 21:22

Towarzysze ! Jestem tego samego zdania co MARK1 :mrgreen:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012
Re: Istria w ciemno, czyli wrześniowe wakacje po studencku :

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 07.11.2012 22:18

nie poganiajcie kolegę- Wck-bo się spłoszy i wróci dopiero :lol: na święta :lol:
Wck
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 29.10.2012
Re: Istria w ciemno, czyli wrześniowe wakacje po studencku :

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wck » 08.11.2012 00:10

Spokojnie, coś już się powoli smaży :D Jutro dodam kolejny odcinek, no chyba że dzisiaj wyjątkowo mnie natchnie :D
Co do zwiększenia tempa to może być ciężko, ale w każdej wolnej chwili staram się dopisać przynajmniej parę linijek ;)
fligera1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 07.11.2012
Re: Istria w ciemno, czyli wrześniowe wakacje po studencku :

Nieprzeczytany postnapisał(a) fligera1 » 08.11.2012 00:34

ale Wam zazdroszczę taki spontan to coś wyjątkowego .....dołączam do czytajacych
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Istria w ciemno, czyli wrześniowe wakacje po studencku :) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone