Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

[CROnika III] Hvar + Vis 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 15.02.2018 18:49

Marsallah napisał(a):Będę tu wpadał - po pierwsze, bo Vis, ale po drugie, bo wciąż biję się z myślami - dać kiedyś szansę temu Hvarowi, czy nie? :papa:


Cieszę się, że jesteś :) Choć moja wyprawa na Vis na pewno nie poszerzy Twojej wiedzy :wink: A co do Hvaru... mogę Cię zaskoczyć moimi przemyśleniami :oczko_usmiech:



krakusowa napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a): Podoba się?

Jak nie, :oczko_usmiech: jak tak :D
Kilka miejsc poznaję, inne chętnie poznam
CROnikiCROpka napisał(a):Śledźcie relację, bo będzie tego więcej :mrgreen:

Będę śledzić :lol:


Super! Fajnie Cię tu widzieć. Tym bardziej, że ja zawsze śledzę Wasze wspomnienia z urlopu :wink:



kaeres napisał(a):Ok, jestem zainteresowany.
Jaram się.


Obym nie ugasiła tego zapału :lol:



ApropoDefacto napisał(a):Jeżeli jest jeszcze miejsce to bardzo chętnie dołączę :lol:


Pewnie, że jest! U mnie miejsc bez limitu :)



jacencjusz napisał(a):To i ja zasiadam w kolejnym rzędzie :-)

Po kilku latach na lądzie w tym roku pierwszy raz Hvar. Tym mocniej oczekuje relacji i inspiracji :-)


Mam nadzieję, że moja relacja będzie przydatna :hut:



pomorzanka zachodnia napisał(a):Wspaniałe zdjęcia, zachęcająca zapowiedź, chętnie poczytam :)


Rozgość się :papa:
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 16.02.2018 09:35

CROnikiCROpka napisał(a):
Marsallah napisał(a):Będę tu wpadał - po pierwsze, bo Vis, ale po drugie, bo wciąż biję się z myślami - dać kiedyś szansę temu Hvarowi, czy nie? :papa:


Cieszę się, że jesteś :) Choć moja wyprawa na Vis na pewno nie poszerzy Twojej wiedzy :wink: A co do Hvaru... mogę Cię zaskoczyć moimi przemyśleniami :oczko_usmiech:


Nieeee, nie o to mi chodzi... W przypadku Visu jestem obecny niejako "służbowo", zobaczyć znane miejsca cudzym okiem. Czuję się wtedy czasem jak podglądacz obserwujący kogoś, kto buszuje w "moim" obejściu (taki ten Visior mały ;)) - a więc jakby podglądam podglądacza :lol:

A co do Hvaru, to zaskoczysz mnie na pewno, jeśli stwierdzisz, że Jelsa jest brzydka, a Hvar się nie nadaje na wakacje :mrgreen:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 16.02.2018 09:40

CROnikiCROpka napisał(a):
kaeres napisał(a):Ok, jestem zainteresowany.
Jaram się.


Obym nie ugasiła tego zapału :lol:


No to jedziemy....jeszcze się jaram.
Nie każ czekać :P
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 16.02.2018 09:43

Marsallah
A co do Hvaru, to zaskoczysz mnie na pewno, jeśli stwierdzisz, że Jelsa jest brzydka, a Hvar się nie nadaje na wakacje :mrgreen:


:mrgreen:
Jelsa brzydka nie jest, ale nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia..Tzn nie powaliła mnie od wejścia, tak jak uczyniło wiele innych miejscowości w Chorwacji.
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 16.02.2018 10:02

Marsallah napisał(a):Nieeee, nie o to mi chodzi... W przypadku Visu jestem obecny niejako "służbowo", zobaczyć znane miejsca cudzym okiem. Czuję się wtedy czasem jak podglądacz obserwujący kogoś, kto buszuje w "moim" obejściu (taki ten Visior mały ;)) - a więc jakby podglądam podglądacza :lol:

A co do Hvaru, to zaskoczysz mnie na pewno, jeśli stwierdzisz, że Jelsa jest brzydka, a Hvar się nie nadaje na wakacje :mrgreen:



Mało pobuszowaliśmy po Visie, ale... najedliśmy się tam za wszystkie czasy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jelsa i Hvar... hmm musisz poczekać na moje przemyślenia. Hvar był skrytym marzeniem także... kto wie, jak go podsumuję :oczko_usmiech:


Katerina napisał(a):Jelsa brzydka nie jest, ale nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia..Tzn nie powaliła mnie od wejścia, tak jak uczyniło wiele innych miejscowości w Chorwacji.


To dobra noclegownia i dzieje się tam, oj dzieje... a przynajmniej działo się, jak my się tam pojawiliśmy 8)
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 16.02.2018 10:10

Katerina napisał(a):Marsallah
A co do Hvaru, to zaskoczysz mnie na pewno, jeśli stwierdzisz, że Jelsa jest brzydka, a Hvar się nie nadaje na wakacje :mrgreen:


:mrgreen:
Jelsa brzydka nie jest, ale nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia..Tzn nie powaliła mnie od wejścia, tak jak uczyniło wiele innych miejscowości w Chorwacji.

Ja się zakochałem w Hvarze po wycieczce z Makarskiej do Jelsy i Bol.
To właśnie ta miejscowość wywołała na nas takie niesamowite wrażanie, że już 2x mieszkaliśmy w niej.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 16.02.2018 10:38

ŁAAAAŁ! Piękne zdjęcia. Byliście 20 dni na wakacjach? 8O 8O Tylko pozazdrościć. My tylko połowę z tego będziemy :? :?
Baardzo się cieszę, że jednak zdecydowałaś się pisać relację. Aż 5 rejsów... No nieźle. Jestem bardzo ciekawa Twojej opowieści i tych Waszych zaskakujących wrażeń, o których piszesz. Czy coś Was niemile zaskoczyło???? Mam nadzieję, że nic na Hvarze, bo jak już pisałam bardzo mnie on interesuje, bo w tym roku tam będę :D

Pozdrawiam i czekam na odcinek :D
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 16.02.2018 10:43

kaeres napisał(a):
Katerina napisał(a):Marsallah
A co do Hvaru, to zaskoczysz mnie na pewno, jeśli stwierdzisz, że Jelsa jest brzydka, a Hvar się nie nadaje na wakacje :mrgreen:


:mrgreen:
Jelsa brzydka nie jest, ale nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia..Tzn nie powaliła mnie od wejścia, tak jak uczyniło wiele innych miejscowości w Chorwacji.

Ja się zakochałem w Hvarze po wycieczce z Makarskiej do Jelsy i Bol.
To właśnie ta miejscowość wywołała na nas takie niesamowite wrażanie, że już 2x mieszkaliśmy w niej.


Ona jest naprawdę fajna do mieszkania. A do plaż i tak trzeba dojechać. Choć Stary Grad i Vrboska też są cudowne, a Vrboska skradła moje serce :hearts:


agata26061 napisał(a):ŁAAAAŁ! Piękne zdjęcia. Byliście 20 dni na wakacjach? 8O 8O Tylko pozazdrościć. My tylko połowę z tego będziemy :? :?
Baardzo się cieszę, że jednak zdecydowałaś się pisać relację. Aż 5 rejsów... No nieźle. Jestem bardzo ciekawa Twojej opowieści i tych Waszych zaskakujących wrażeń, o których piszesz. Czy coś Was niemile zaskoczyło???? Mam nadzieję, że nic na Hvarze, bo jak już pisałam bardzo mnie on interesuje, bo w tym roku tam będę :D

Pozdrawiam i czekam na odcinek :D


W tym roku będziemy jeszcze dłużej :mrgreen: Czy coś nas niemile zaskoczyło? Hmm... może miałam zbyt wygórowane oczekiwania, ale to już mój prywatny problem :P w każdym razie postaram się napisać wszystko ze szczegółami :wink:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 16.02.2018 11:39

CROnikiCROpka napisał(a):W tym roku będziemy jeszcze dłużej :mrgreen:

Tylko pozazdrościć!
CROnikiCROpka napisał(a):Czy coś nas niemile zaskoczyło? Hmm... może miałam zbyt wygórowane oczekiwania, ale to już mój prywatny problem :P w każdym razie postaram się napisać wszystko ze szczegółami :wink:

Więc pisz wszystko ze szczegółami. Będą bardzo przydatne w planowaniu wakacji :D
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 16.02.2018 11:48

Wygląda bardzo zachęcająco, czekam więc na więcej :papa:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 16.02.2018 12:02

CROnikiCROpka
a Vrboska skradła moje serce :hearts:


No to mamy tak samo :P
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 16.02.2018 12:04

agata26061 napisał(a):ŁAAAAŁ! Piękne zdjęcia. Byliście 20 dni na wakacjach? 8O 8O Tylko pozazdrościć. My tylko połowę z tego będziemy :? :?
Baardzo się cieszę, że jednak zdecydowałaś się pisać relację. Aż 5 rejsów... No nieźle. Jestem bardzo ciekawa Twojej opowieści i tych Waszych zaskakujących wrażeń, o których piszesz. Czy coś Was niemile zaskoczyło???? Mam nadzieję, że nic na Hvarze, bo jak już pisałam bardzo mnie on interesuje, bo w tym roku tam będę :D

Pozdrawiam i czekam na odcinek :D

Od wakacji 2016 na których byliśmy 21 dni będziemy się już starali również bywać na nich conajmniej tyle.
Chorwacji zawsze mało, a im dłużej tym proporcjonalnie bardziej się opłaca :)
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 16.02.2018 16:50

agata26061 napisał(a):Więc pisz wszystko ze szczegółami. Będą bardzo przydatne w planowaniu wakacji :D


U mnie szczegółów zawsze dostatek :wink:


Beata W. napisał(a):Wygląda bardzo zachęcająco, czekam więc na więcej :papa:


Fajnie, że wpadłaś. Wkrótce kolejny odcinek :)


Katerina napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):a Vrboska skradła moje serce :hearts:


No to mamy tak samo :P


To było miejsce, do którego najczęściej wracaliśmy :)


kaeres napisał(a):Od wakacji 2016 na których byliśmy 21 dni będziemy się już starali również bywać na nich conajmniej tyle.
Chorwacji zawsze mało, a im dłużej tym proporcjonalnie bardziej się opłaca :)


Im dłużej w Chorwacji, tym lepiej. Chociaż u nas są jeszcze noclegi po drodze, więc w sumie w Cro trochę krócej, ale i tak trzytygodniowe urlopy są super :)
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 16.02.2018 20:08

CROnikiCROpka już wiem czego się od Ciebie nauczę a propos pisania relacji... Budowania napięcia. Istne dziecię Hitchcoocka :oczko_usmiech:
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 18.02.2018 19:33

jestem i czekam na więcej :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
[CROnika III] Hvar + Vis 2017 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone