Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

[CROnika III] Hvar + Vis 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 14.02.2018 20:40

tomekkulach napisał(a):Ps.Mogem "wtrancać? :oops:


Mój Drogi! Ależ jak najbardziej! To o to chodzi, żeby relacja była fajnym podkładem i tłem do dyskusji i wymiany doświadczeń :)
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 14.02.2018 20:42

Ja chętnie dołączę do moich ulubionych wysp :D
olkas
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 01.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) olkas » 14.02.2018 20:47

Jeszcze tam nie byłam,chętnie popatrze.
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 14.02.2018 20:48

Zasiadam i ja. Nowicjusz. I już korzystam. Co prawda jeszcze widzę tylko dlatego, że dziś uszło mi na sucho, gdy używając Twojego określenia szepnąłem żonie, że za rok pisząc relację chciałbym w pierwszym wpisie naskrobać coś o naklejce na dupci... No ale skąd mogłem pomyśleć, że zanim przypomni mi się jakie macie auto ona pomyśli o swojej d... Egocentryzm w narodzie jest niesamowity:)
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 14.02.2018 22:09

loverosa napisał(a):Ja chętnie dołączę do moich ulubionych wysp :D


Miło mi Cię tu gościć! :smo:


olkas napisał(a):Jeszcze tam nie byłam,chętnie popatrze.


Tym bardziej zapraszam, będzie fajnie mam nadzieję :wink:


Abakus68 napisał(a):Zasiadam i ja. Nowicjusz. I już korzystam. Co prawda jeszcze widzę tylko dlatego, że dziś uszło mi na sucho, gdy używając Twojego określenia szepnąłem żonie, że za rok pisząc relację chciałbym w pierwszym wpisie naskrobać coś o naklejce na dupci... No ale skąd mogłem pomyśleć, że zanim przypomni mi się jakie macie auto ona pomyśli o swojej d... Egocentryzm w narodzie jest niesamowity:)


Twoja żona jest rozbrajająca, a Wasz wspólny humor wręcz uwielbiam! Zauważyłam to już czytając Twoje opowieści z wakacji :) Nie pozostaje nic innego, jak żonie zamontować metalową płytkę na pośladku, a na niej - naklejkę :mrgreen:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 14.02.2018 23:53

Witam :D
Jadę z Wami :D :wink:
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 14.02.2018 23:54

CROnikiCROpka napisał(a):Twoja żona jest rozbrajająca, a Wasz wspólny humor wręcz uwielbiam! Zauważyłam to już czytając Twoje opowieści z wakacji :) Nie pozostaje nic innego, jak żonie zamontować metalową płytkę na pośladku, a na niej - naklejkę :mrgreen:

Kobiety są bardzo sprytne. Jak zamontuję jedną płytkę, gotowa obłożyć kolejnymi biodra całe wraz z ich "podporą", zamontować kłódkę i jak znam życie kluczyka każe szukać dopiero, gdy przypadkiem rozdepcze moje okulary:)
Lepiej nie mieć do kolejnej relacji wstępu niż mieć do przerdzewienia kłódki zakaz dostępu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 15.02.2018 00:01

Ale wstyd, że dopiero teraz tu zaglądam :oops:
No ale, żeby nikt nie zakablował 8O
Zawiodłam się na Was Obrazek
Przecież dopiero co była rozprawka na temat braku czasu 8O

Wstęp intrygujący ... co to się działo :?:
Foto zapowiedź superowa :hearts:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 15.02.2018 01:12

lotnikwsk napisał(a):Witam :D
Jadę z Wami :D :wink:


Super! Z Tobą zawsze raźniej :)


Abakus68 napisał(a):Kobiety są bardzo sprytne. Jak zamontuję jedną płytkę, gotowa obłożyć kolejnymi biodra całe wraz z ich "podporą", zamontować kłódkę i jak znam życie kluczyka każe szukać dopiero, gdy przypadkiem rozdepcze moje okulary:)
Lepiej nie mieć do kolejnej relacji wstępu niż mieć do przerdzewienia kłódki zakaz dostępu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Są i metody na otwieranie kłódek. Szukasz, proszę ja Ciebie, takiego włamywacza... ale uważaj - szukaj najlepiej w takim wieku, żeby nawet jak chciał, to żeby nie mógł i żona znów będzie Twoja, a kolejne kluczyki dorób, tak na zaś, bo kolejnych okularów szkoda :wink:


gusia-s napisał(a):Ale wstyd, że dopiero teraz tu zaglądam :oops:
No ale, żeby nikt nie zakablował 8O
Zawiodłam się na Was Obrazek
Przecież dopiero co była rozprawka na temat braku czasu 8O

Wstęp intrygujący ... co to się działo :?:
Foto zapowiedź superowa :hearts:


Wypadł mi dziś taki dzień, że skończyłam robotę parę h wcześniej, niż to było w planie :), więc spożytkowałam to. Zgodnie z tym, co napisałam, musi być w życiu jakiś rozsądny balans pracy do pasji i muszę się tego trzymać :) Mam tylko nadzieję, że doprowadzę relację do końca. Mam jednak teraz motywację, bo zaczęłam, bo czytacie, bo czekacie - a to już dużo, żeby się brać za pisanie, nawet nocami :wink:
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 15.02.2018 11:15

Będę tu wpadał - po pierwsze, bo Vis, ale po drugie, bo wciąż biję się z myślami - dać kiedyś szansę temu Hvarowi, czy nie? :papa:
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 15.02.2018 12:57

CROnikiCROpka napisał(a): Podoba się?

Jak nie, :oczko_usmiech: jak tak :D
Kilka miejsc poznaję, inne chętnie poznam
CROnikiCROpka napisał(a):Śledźcie relację, bo będzie tego więcej :mrgreen:

Będę śledzić :lol:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 15.02.2018 13:02

Ok, jestem zainteresowany.
Jaram się.
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 15.02.2018 13:11

Jeżeli jest jeszcze miejsce to bardzo chętnie dołączę :lol:
jacencjusz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 28.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacencjusz » 15.02.2018 13:50

To i ja zasiadam w kolejnym rzędzie :-)

Po kilku latach na lądzie w tym roku pierwszy raz Hvar. Tym mocniej oczekuje relacji i inspiracji :-)
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 15.02.2018 18:01

Wspaniałe zdjęcia, zachęcająca zapowiedź, chętnie poczytam :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
[CROnika III] Hvar + Vis 2017 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone