Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

[CROnika III] Hvar + Vis 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 26.02.2018 11:54

agata26061 napisał(a):Faktycznie na tych fotkach już tak bezludnie nie jest. Dobrze, że nie wszyscy Ci turyści nocują bezpośrednio w Hallstatt, to i wieczorkiem można w spokoju pospacerować :D


Większość o 17:00 pakuje się do autokarów i odjeżdża w siną dal :)


Marsallah napisał(a):Pięknie tam!


Oj tak. Po pierwszym kontakcie byłam lekko rozczarowana, ciągle w głowie miałam cudny Bled, ale po wieczornym spacerze zmieniłam absolutnie zdanie. Hallstatt jest magiczne. Tyle zakamarków, zaułków, tyle detali ładnych na budynkach - cudo :hearts:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 28.02.2018 12:18

Przepraszam, że jestem taki niecierpliwy ale.....serio ?
Za 2 miesiące dasz radę skończyć ?
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 28.02.2018 14:34

kaeres napisał(a):Przepraszam, że jestem taki niecierpliwy ale.....serio ?
Za 2 miesiące dasz radę skończyć ?



Yyyy, ale że co "serio?" ?

Czemu mam kończyć za dwa miesiące?
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 28.02.2018 16:12

No....6 stron relacji, 2 tygodnie minęło, a my jeszcze w Chorwacji nie jesteśmy :)
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 01.03.2018 00:10

Wieczorny Hallstatt piękny :hearts: obronił się :D

A takiego sznycla też bym zjadła.
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 01.03.2018 00:25

kaeres napisał(a):No....6 stron relacji, 2 tygodnie minęło, a my jeszcze w Chorwacji nie jesteśmy :)


My zawsze w drodze do Cro zwiedzamy, i wiem, że niestety mało Cromaniaków to interesuje i wszyscy czekają na wspomnienia już z miejsca docelowego, ale jeszcze trochę trzeba się pomęczyć :twisted:


tyniolek napisał(a):Wieczorny Hallstatt piękny :hearts: obronił się :D

A takiego sznycla też bym zjadła.


Oj obronił się, obronił. Musicie tam z mężem pojechać :)
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 01.03.2018 09:14

Męczące jest tylko czekanie na kolejne opisy i zdjęcia.
Ja, jak i większość uwielbiamy tutaj "drogę do", szczególnie z takich pięknych miejsc jakie pokazujesz na zdięciach.
TYLKO BŁAGAM, CZĘŚCIEJ, SZYBCIEJ ! :)
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 01.03.2018 11:43

Hallstatt fantastyczne, szczególnie pod koniec dnia. Będę śledził relację, bo fajnie się zapowiada

:boss: :papa:
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 01.03.2018 12:42

kaeres napisał(a):Przepraszam, że jestem taki niecierpliwy ale.....serio ?
Za 2 miesiące dasz radę skończyć ?


:lol:
Parę lat doświadczeń z forum pozwoliło mi na wyróżnienie 4 głównych typów "relacjopisarzy":
1. wrzucający w miarę regularnie (1-3 razy w tygodniu) kolejne odcinki;
2. wrzucający odcinki nieregularnie (albo po prostu rzadko), uwielbiający ciągnąć relację przez rok (albo i dłużej);
3. traktujący wątek z relacją przede wszystkim jako magiel towarzyski, przez który nawet opcja wyświetlania wyłącznie postów autora relacji nie pomaga, bo większość jego wpisów to pozdrowienia dla nowoprzybyłych i dyskusje na tematy poboczne;
4. "złote strzały", "komety Haleya", itp., którzy, gdy minie słomiany zapał, przeważnie porzucają relację.

Myślę, że tu mamy do czynienia z typem 2 i musimy uzbroić się w cierpliwość :mrgreen:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 01.03.2018 14:52

tony montana napisał(a):Hallstatt fantastyczne, szczególnie pod koniec dnia. Będę śledził relację, bo fajnie się zapowiada

:boss: :papa:



Miło mi, że do mnie zajrzałeś :)



kaeres napisał(a):Męczące jest tylko czekanie na kolejne opisy i zdjęcia.
Ja, jak i większość uwielbiamy tutaj "drogę do", szczególnie z takich pięknych miejsc jakie pokazujesz na zdięciach.
TYLKO BŁAGAM, CZĘŚCIEJ, SZYBCIEJ ! :)



Marsallah napisał(a):
kaeres napisał(a):Przepraszam, że jestem taki niecierpliwy ale.....serio ?
Za 2 miesiące dasz radę skończyć ?


(...)
2. wrzucający odcinki nieregularnie (albo po prostu rzadko), uwielbiający ciągnąć relację przez rok (albo i dłużej);
(...)

Myślę, że tu mamy do czynienia z typem 2 i musimy uzbroić się w cierpliwość :mrgreen:



Drodzy Panowie, dla mnie relacja to hobby, ale mimo wszystko to dodatek do życia, a nie jego sedno. Nie każdy (być może tak, jak Wy), pracuje od 8 do 16 i ma wolne weekendy. Ja mam nieregularny tryb życia i pracy i na tyle, na ile czas mi pozwala, staram się pisać relację i dzielić z wszystkimi moimi wspomnieniami. Ale - być może to się wyda dziwne - czasem potrzebuję odpocząć nie robiąć nic. A nie przeskakiwać z pracy do pisania relacji, a potem znów do pracy.

Jeśli uciążliwe jest dla kogoś to, że długo piszę, może nie śledzić moich wypocin i zaglądać tylko do relacji, które idą szybko.

Marsallah, nie przypominam sobie, żebym pisała jakąkolwiek relację rok lub dłużej. I wierz mi, nie uwielbiam ciągnąć rzeczy w nieskończoność.
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 01.03.2018 14:55

Bardzo fajnie to ujales Marsallah :)
Ale wydaje mi sie ze taka Mysza, Potter czy ja to takie mixy 1,2 i 3 ;)
Pozdro

Ps do Autorki - nie sadze aby w wypowiedzi Marsallaha byla jakakolwiek złośliwość, tak tez to odbierz :)
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 01.03.2018 21:45

CROnikiCROpka napisał(a):
tyniolek napisał(a):Wieczorny Hallstatt piękny :hearts: obronił się :D

A takiego sznycla też bym zjadła.


Oj obronił się, obronił. Musicie tam z mężem pojechać :)


Moja lista miejsc do zobaczenia się już robi przydługawa :D
Parę razy wspomniałaś o widoczku z puzzli Ravensburger. Mi zawsze się to będzie kojarzyło z zamkiem Neuschwanstein, to były pierwsze 1000 puzzli, które dostałam za bajtla. I dalej mam go na liście do zobaczenia :cry:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 01.03.2018 22:00

Marsallah
2. wrzucający odcinki nieregularnie (albo po prostu rzadko), uwielbiający ciągnąć relację przez rok (albo i dłużej);


Ja na żadną kategorę się nię łapię :roll: Pierwszą relację ...3 lata pisałam :mrgreen:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 01.03.2018 22:32

Katerina napisał(a):Marsallah
2. wrzucający odcinki nieregularnie (albo po prostu rzadko), uwielbiający ciągnąć relację przez rok (albo i dłużej);


Ja na żadną kategorę się nię łapię :roll: Pierwszą relację ...3 lata pisałam :mrgreen:

Łoooo Katerina, to jesteś prekursorką odwlekania relacji... :D Chyba jeszcze nikt nie dokończył relacji po 3 latach...
Chociaż ostatnio Jędrula się odezwał, który nie dokończył relacji z 2011 roku...
https://www.cro.pl/rodzice-rodzicom-czyli-przepis-na-chorwacje-t34710.html
Nadal jej nie dokończył, a to już 7 lat, więc skoro się odezwał, to może dokończy...
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 01.03.2018 22:37

Spóźniona melduję się w wątku :D
Hallstatt mam w planie przelotem jak pogoda pozwoli :roll:

Katerina napisał(a):Marsallah
2. wrzucający odcinki nieregularnie (albo po prostu rzadko), uwielbiający ciągnąć relację przez rok (albo i dłużej);


Ja na żadną kategorę się nię łapię :roll: Pierwszą relację ...3 lata pisałam :mrgreen:


No właśnie , chyba się nie doczekam Twojego Sutivanu do września :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
[CROnika III] Hvar + Vis 2017 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone