Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Dubrovnik 16 lub 17 sierpnia - Zielona Karta ? Help !

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Raul73
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 25.08.2013 14:03

Czytam i nie wierzę 8O 8O

Sądziłem, że ten temat już dawno się wyczerpał i jest wszystko jasne, a tu znowu trzeba dziesięć razy powtarzać to, co jest oczywiste, czyli żę ZK jest obowiązkowa - nieważne, czy wjeżdżamy na teren BiH 5 metrów, czy jedziemy przez cały kraj. A i tak znajdą się oporni, którzy twierdzą, że przejechali bez, bo nikt nie sprawdzał. Mój sąsiad kiedyś przyjechał z wesela nawalony jak Pekaes do Lichenia - i też nikt go nie sprawdzał za kierownicą. Ludzie: jeśli przejechaliście przez BiH bez ZK, to przynajmniej się tym nie chwalcie, bo wstyd.

Tak samo było już dziesiątki razy, że ZK w Polsce jest darmowa tylko w nielicznych TU, w większości trzeba dopłacać (najczęściej niewiele) - a i tak się któryś wyrwał z informacją, że jest darmowa.

Zamknąć ten wątek na 4 spusty, bo się znów bajzel robi!
Jarek841104
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 20.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek841104 » 27.08.2013 08:30

Raul73 masz rację, zamknąć temat na 4 spusty i nie powracać do niego. Ludzie sami stwarzają sobie problem. Ja wczoraj pojechałem do mojego TU i zdobycie ZK zajęło mi niespełna 5 minut nie wliczając stania w kolejce. Karta jest obowiązkowa i koniec.
dids76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 5541
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 27.08.2013 08:50

Tylko że z tematem ZK w BiH jest jak z głową smoka, ucinasz jedną odrastają dwie nowe :oczko_usmiech: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ps. tyczy się to też tematów typu: "Objazd autostrady w Słowenii", "Płatności kartą (gdziekolwiek)", " Gdzie kupić winiety", "pogoda w każdej wiosce na wybrzeżu (od granicy ze Słowenią po Dubrownik)" itp, itd :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagiDubrovnik 16 lub 17 sierpnia - Zielona Karta ? Help ! - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018