Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Dlaczego wracam do Chorwacji? Dziś Stari Grad:)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Katarzyna Głydziak Bojić
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 07.07.2014 14:06

Hejka, piszę już po naszym "spotkanku" i przepraszam, że nie było więcej czasu (kołowrót mi się zrobił że hej). Mam nadzieję, że następnym razem, jak podejdziecie, będzie go więcej , to roztoczę przed Wami cały wachlarz możliwości i przekonam, że drogi nie takie straszne, a "gadziny" za upałem nie przepadają... do zobaczyska.
P.S.Jestem w budzie codziennie, póki co, w godzinach 9-13 i 17-19.30.
Emily
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Emily » 07.07.2014 20:00

Dziękujemy ślicznie Pani Kasiu za odzew:) Była Pani bardzo zajęta a nie chcieliśmy już więcej przeszkadzać:) Jak tylko będzie Pani wolniejsza podejdziemy:) Póki co dziękujemy za miłe spotkanie, cenne wskazówki, zachętę i do zobaczonka:)
Ania & Marcin
maniusc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 12.02.2017 19:03

...no właśnie, dlaczego? nie wiem! w tym roku powrót po 3 latach! CRO po raz 6 (2010, 2011, 2012, 2013, 2014 ... i teraz 2017) ;)
arek_sosnowiec
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 13.02.2017 14:15

Odpowiedź jest prosta. Chorwacja oferuje dużo za względnie nie dużo. Choć patrząc na ciągły wzrost cen kwater, niedługo to się może zmienić.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Dlaczego wracam do Chorwacji? Dziś Stari Grad:) - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019