Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dlaczego camping

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 27.03.2014 11:47

maniust napisał(a):I ja tym bardziej nie wstydzę się swojego pochodzenia , bo tak by można było wywnioskować po niektórych postach , bo ktoś miał złe doświadczenia z rodakiem.
Dlaczego instalując się koło rodaka zakładać z góry że tu będzie masakra?
Skąd wiadomo że koło np. Niemca nie będzie gorzej....
Jak ktoś ocenia kogoś po tym skąd jest , to współczuję!
Nie jesteśmy wcale gorsi od innych.


Ja się nie wstydzę :)
Dla mnie rzecz jest prosta instaluję się koło Niemców bo wygrywa statystyka :)
Nie współczuj, mam takie prawo by w ten sposób oceniać i już :)
Ostatnio edytowano 27.03.2014 12:33 przez bluesman, łącznie edytowano 1 raz
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 27.03.2014 11:49

z_byszek napisał(a):A może niektórym chodzi o to, iż "nie wypada" przebywać z Polakami, trzeba się pochwalić, że mieszkało się koło Niemców lub innych nacji, byle tylko nie rodaków.


Hm......... możesz jaśniej ? Bo coś dziwnie to zabrzmiało ........
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 27.03.2014 11:52

.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 27.03.2014 11:57

scood74 napisał(a):uwazam ze przedstawiane negatywne opinie sa tendencyjne i niepotrzebnie rozciagaja negatywna opinie dotyczaca pojedynczych jednostkowych wypadkow na wszystkich Polakow

To jest takie Polskie haterstwo internetowe odczuwalne na wszystkich chyba forach i tematach


A nie sądzisz, że są to po prostu czyjeś osobiste doświadczenia ? nie mające nic wspólnego z "haterstwem"(hejterstwem)
Od razu ocena ?
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 27.03.2014 12:07

bluesman napisał(a):Dla mnie rzecz jest prosta instaluję się koło Niemców bo wygrywa statystyka :)
Nie współczuj, mam takie prawo by w ten sposób oceniać i już :)

Oczywiście że masz takie prawo , a moje współczucie jest tylko moim osobistym odczuciem. :)

A teraz "Dlaczego camping ?" ....... nie wiem , nie pamiętam może już wcześniej pisałem.

Dlatego - że jeżdzę do Cro po za szczytem sezonu i wtenczas nie ma już takich dzikich tłumów na campie i nad Jadranem.
Dlatego - że żadnych rezerwacji i wybieram miejsce gdzie mi się podoba.
Dlatego - że uwielbiam spać pod namiotem.
Dlatego - że nie ma nic fajniejszego niż poranna kawa na łonie przyrody.
Dlatego - że często figi są na wyciągnięcie ręki.
Dlatego - że taniej niż na apartament.
Dlatego - że blisko do Jadrana.
Dlatego - że fajnie być nie zależnym.
Dlatego - że lubię te całe przygotowania i ciągnięcie całego majdanu ze sobą.
Dlatego - że za lat młodości nie doświadczyłem tych namiotowych przygód i co mi zatem pozostało na stare lata.

mógłbym jeszcze wymieniać i wymieniać.........
scood74
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 06.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) scood74 » 27.03.2014 12:15

bluesman napisał(a):
scood74 napisał(a):uwazam ze przedstawiane negatywne opinie sa tendencyjne i niepotrzebnie rozciagaja negatywna opinie dotyczaca pojedynczych jednostkowych wypadkow na wszystkich Polakow

To jest takie Polskie haterstwo internetowe odczuwalne na wszystkich chyba forach i tematach


A nie sądzisz, że są to po prostu czyjeś osobiste doświadczenia ? nie mające nic wspólnego z "haterstwem"(hejterstwem)
Od razu ocena ?


Nie zazdroszcze takich doswiadczen, ale ja odebralem te opinie jako generalnie dotyczace naszej nacji, jesli to sa tylko osobiste opinie to zmylily mnie mocno wyartykulowane deklaracje o unikaniu takiego czy innego towarzystwa na campie

Osobiscie nigdy nie zwracam jakiejkolwiek uwagi na narodowosc sąsiadow, za to kluczem sa odleglosc od toalet (nie za blisko i nie za daleko) no i oczywiscie widok z parceli, istotnym plusem jest tez mozliwosc parkowania auta na parceli, co niejest zawsze mozluwe jak no i jedna z najwazniejszych kwestii to cień czyli drzewa ktore dadza wytchnienia troche
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 27.03.2014 12:31

scood74 napisał(a):Nie zazdroszcze takich doswiadczen, ale ja odebralem te opinie jako generalnie dotyczace naszej nacji, jesli to sa tylko osobiste opinie to zmylily mnie mocno wyartykulowane deklaracje o unikaniu takiego czy innego towarzystwa na campie

Osobiscie nigdy nie zwracam jakiejkolwiek uwagi na narodowosc sąsiadow, za to kluczem sa odleglosc od toalet (nie za blisko i nie za daleko) no i oczywiscie widok z parceli, istotnym plusem jest tez mozliwosc parkowania auta na parceli, co niejest zawsze mozluwe jak no i jedna z najwazniejszych kwestii to cień czyli drzewa ktore dadza wytchnienia troche


Dziękuję Ci za normalną dyskusję :) nie jest to złośliwość, a wyrazy sympatii :)
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 27.03.2014 14:38

Nie wiem czy ktoś już o tym wspominał, ale to, że w namiocie robi się gorąco od słońca, wcale nie musi być wadą:

1) Mamy dłuższy dzień, bo słoneczko nie pozwala na stratę czasu jaką jest sen na wakacjach ;)
2) Na wakacjach, jeśli jest upał (a przeważnie jest), to wszyscy na kempingu wołają: "Idziemy się schłodzić do morza. Nieee!!! Dziś na basen, a potem chodźmy na lody !!!"
Na kwaterze (tym bardziej z klimą) - często wyjściem z upału jest hasło: "Odwrót !Wracamy pod wydech klimatyzatora ! "
3) Wspomnienia w zimowe wieczory oglądając album ze zdjęciami - Kemping: "Pamiętacie jak było gorąco? Czemu w Polsce tak nie ma? Kiedy minie ten rok? Chcęęę na waaaakaaacjeeee !!!!". Wspomnienia z apartamentu: "Pamiętacie jak było gorąco? Przez cały dzień delektowaliśmy się chłodem z agregatu. Było wspaniale, jak w ................. jak w aucie. :( "

Oczywiście lekka przesada ale czasem tak rzeczywiście jest :)
Ostatnio edytowano 27.03.2014 14:45 przez SingSing74, łącznie edytowano 1 raz
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 27.03.2014 14:42

Żadne ekstrema nie są dobre... :mrgreen:
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 27.03.2014 14:44

zdarzało nam się cieszyć, że na lody mamy 20 km bo chociaż chwila wytchnienia w klimie ;)
ale to były wyjątkowe upały :roll:
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 27.03.2014 14:50

Ja uwielbiam kiedy na wakacjach jest bardzo gorąco, pod warunkiem, że nie jest parno. Kiepskiej pogody mam dość u siebie. W tygodniu kiedy jestem w pracy jest ładnie, a w weekendy przeważnie leje. Nie wiem czy tylko ja tak mam ale to prawie reguła.

Co do 20 km do lodziarni, to trochę daleko 8-O . To był kemping czy apartament w nierozminowanej okolicy? :coool:
gslawek
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) gslawek » 27.03.2014 14:56

A jak wyglada sprawa z chrapaniem ? Ja podobno doprowadzam do lokalnych wstrzasów sejsmicznych, a ściany namiotu cieniutkie.
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 27.03.2014 15:00

oczywiście, że kemping :D
na upartego są lody w naszej wiosce, ale słabe, wioska obok lepsze, ale za daleko pieszo za blisko na auto no i szału ni ma ;)
jeździmy na lody do Orebicza, nie codziennie of kors, ale przy okazji zakupy się machnie, pizzę zje, i z przyjemnością wraca do siebie :D
też lubię upały, ale czasem są takie dni, że klima w aucie jest przyjemnością
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 27.03.2014 15:01

gslawek napisał(a):A jak wyglada sprawa z chrapaniem ? Ja podobno doprowadzam do lokalnych wstrzasów sejsmicznych, a ściany namiotu cieniutkie.

to jest moja zmora i jedyny minus kempingu :roll: ale od czego są stopery? :lol:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 27.03.2014 15:04

ita napisał(a):
gslawek napisał(a):A jak wyglada sprawa z chrapaniem ? Ja podobno doprowadzam do lokalnych wstrzasów sejsmicznych, a ściany namiotu cieniutkie.

to jest moja zmora i jedyny minus kempingu :roll: ale od czego są stopery? :lol:

Serio? Nigdy nie słyszałam chrapania na campie, a raczej jestem na to wyczulona. Albo zawsze rozbijamy się wystarczająco daleko od sąsiadów, albo w Cro śpię tak dobrze, że nic mi nie przeszkadza :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Dlaczego camping - strona 32
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone