Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Σιγά, σιγά..... czyli jesień na Krecie….

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8748
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 05.01.2018 12:53

Strach pomyśleć co będzie, jak się będzie za mąż wydawać :mrgreen:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13086
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 05.01.2018 12:58

marze_na napisał(a):Strach pomyśleć co będzie, jak się będzie za mąż wydawać :mrgreen:
:evil: :evil: :evil:

Aaaaa ...
jeszcze problem jeden jest :oczko_usmiech: ,
bo życzy sobie, żeby tatuś Jeepem ich zawiózł :oczko_usmiech: ... a tatuś twierdzi, że jak będzie mokro, to nie ma takiej opcji i pojadą Ssangyongiem :oczko_usmiech:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 05.01.2018 13:14

mysza73 napisał(a):
marze_na napisał(a):Strach pomyśleć co będzie, jak się będzie za mąż wydawać :mrgreen:
:evil: :evil: :evil:

Aaaaa ...
jeszcze problem jeden jest :oczko_usmiech: ,
bo życzy sobie, żeby tatuś Jeepem ich zawiózł :oczko_usmiech: ... a tatuś twierdzi, że jak będzie mokro, to nie ma takiej opcji i pojadą Ssangyongiem :oczko_usmiech:


Ciesz się, że limuzyny sobie za zażyczyła :mrgreen: A to pewnie wina stresu :smo:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13086
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 05.01.2018 13:16

Beata W. napisał(a):
mysza73 napisał(a):
marze_na napisał(a):Strach pomyśleć co będzie, jak się będzie za mąż wydawać :mrgreen:
:evil: :evil: :evil:

Aaaaa ...
jeszcze problem jeden jest :oczko_usmiech: ,
bo życzy sobie, żeby tatuś Jeepem ich zawiózł :oczko_usmiech: ... a tatuś twierdzi, że jak będzie mokro, to nie ma takiej opcji i pojadą Ssangyongiem :oczko_usmiech:


Ciesz się, że limuzyny sobie za zażyczyła :mrgreen: A to pewnie wina stresu :smo:

Śmiej się, śmiej ... Ciebie też to czeka ... i to x2 :lool:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13086
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 05.01.2018 13:18

Becia, już dawaj tą Kretę lepiej :smo:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 05.01.2018 13:28

Ja się wcale nie śmieję :smo: A już się boję co to będzie.
A w sumie masz rację bo już popołudnie mamy :mrgreen:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15830
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.01.2018 15:02

Dobrze, że ja mam syna... Na razie na ciuchy większej uwagi nie zwraca, a problem z fryzurą i makijażem mam z głowy :mrgreen: :mrgreen:
Aga, a małż podsumował studniówkowe wydatki??? wiesz te główne, próbne, przed próbne i od widziane i aktualne??
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15830
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.01.2018 15:04

Beata W. napisał(a):Żeby rzetelnie było :lol: Ja miałam w tamtym roku w Chorwacji właśnie taki do wanienki. Ale jakoś wtedy strasznie zaniżał tą temperaturę i do Grecji go nie brałam :papa: Ewentualnie elektroniczny to temperatury też się chyba nada :wink:

Mówisz, że one nie dokładne 8O 8O To mi się nie podoba.... Może koleżanki mają po dzieciakach elektroniczne to odkupię....
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 05.01.2018 15:16

piekara114 napisał(a):
Beata W. napisał(a):Żeby rzetelnie było :lol: Ja miałam w tamtym roku w Chorwacji właśnie taki do wanienki. Ale jakoś wtedy strasznie zaniżał tą temperaturę i do Grecji go nie brałam :papa: Ewentualnie elektroniczny to temperatury też się chyba nada :wink:

Mówisz, że one nie dokładne 8O 8O To mi się nie podoba.... Może koleżanki mają po dzieciakach elektroniczne to odkupię....


O widzisz to będzie poświęcenie dla dobra relacji :oczko_usmiech: Co ciekawe ja taki termometr mam zawsze ze sobą i nigdy wcześniej nie przyszło mi do głowy użyć go w tym celu :oops:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13086
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 05.01.2018 15:19

piekara114 napisał(a):Aga, a małż podsumował studniówkowe wydatki??? wiesz te główne, próbne, przed próbne i od widziane i aktualne??

Ja podsumowałam :evil: ,
zupełnie nie wiem co mi odbiło, że jeszcze ją do Rzymu zabieram 8O :roll: :wink:
Mai
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 212
Dołączył(a): 26.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mai » 05.01.2018 15:30

piekara114 napisał(a): Namawiam Cię na własną relację, bo innymi oczami te same miejsca zawsze inaczej wyglądała, a poza tym pewnie i inne miejsca odwiedziliśmy.... a jak się nie dasz namówić to Twoje zdjęcia mile widziane... Ty też miałaś fajne pustki na plaży....


Zbieram się i może coś "wypocę" ;) tylko w pierwszej kolejności myślałam o Sycylii, ale co z tego wyjdzie zobaczymy :)
Jak na razie czytam i oglądam wasze przygody ;) i z tego co widzę mieliście "nasz" apartament :D :mrgreen: :hut: z bazylią przy wejściu ;)
My też tłumów w hotelu nie mieliśmy ;) ale w sezonie to bym chyba tam nie chciała być, za blisko, za ciasno.
Ale otoczenie roślinne bardzo fajne :)
Co do basenu, to moje chłopaki raz pływali ;) mąż stwierdził że przeżył szok termiczny, myślał że jak się wynurzy będzie lepiej ;)
Załączniki:
gra.jpg
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8748
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 05.01.2018 15:35

Mai napisał(a):
piekara114 napisał(a): Namawiam Cię na własną relację, bo innymi oczami te same miejsca zawsze inaczej wyglądała, a poza tym pewnie i inne miejsca odwiedziliśmy.... a jak się nie dasz namówić to Twoje zdjęcia mile widziane... Ty też miałaś fajne pustki na plaży....


Zbieram się i może coś "wypocę" ;) tylko w pierwszej kolejności myślałam o Sycylii, ale co z tego wyjdzie zobaczymy :)

Ja jestem ciekawa Twojego porównania Kreta vs Sycylia :D .
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6674
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.01.2018 16:07

mysza73 napisał(a):
Beata W. napisał(a):
mysza73 napisał(a):
marze_na napisał(a):Strach pomyśleć co będzie, jak się będzie za mąż wydawać :mrgreen:
:evil: :evil: :evil:

Aaaaa ...
jeszcze problem jeden jest :oczko_usmiech: ,
bo życzy sobie, żeby tatuś Jeepem ich zawiózł :oczko_usmiech: ... a tatuś twierdzi, że jak będzie mokro, to nie ma takiej opcji i pojadą Ssangyongiem :oczko_usmiech:


Ciesz się, że limuzyny sobie za zażyczyła :mrgreen: A to pewnie wina stresu :smo:

Śmiej się, śmiej ... Ciebie też to czeka ... i to x2 :lool:

Mnie też czeka... :roll: ...x3 :roll: ...w tym pierwszy raz DZISIAJ! 8O
Za 25 minut odwożę moje dziecko na studniówkę 8O - bo jeszcze jakieś foto budki mają, do których ma się zmieścić 6 klas, więc IIIA zaczyna pierwsza... :roll: Lecę sprawdzić, czy koszuli nie założył na lewą stronę z wrażenia... :mrgreen:

:papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15830
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.01.2018 18:56

Ale maturalny maj nam się tu forum szykuje....

Danka tylko nie becz jak będziesz za synem drzwi zamykać...
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 05.01.2018 19:11

mysza73 napisał(a):Jak dożyję do tego dnia ... :evil:
Bo ...
moje dziecko poszło tydzień temu na próbną fryzurę ... wróciła zachwycona falami :oczko_usmiech: ... a teraz właśnie jej się odmieniło i już nie wie czy chce te fale ... :evil:
Kupiła se coś tam na szyję, tzn ładny delikatny łańcuszek z delikatnym ornamentem (bo dekolt ma prawie do pępka i coś na szyję musi założyć :wink: ) ... a teraz wydziwia, że chyba wolałaby coś innego ... :evil:
O makijażu już nie wspomną ... :evil:
Pewnie zaraz założy sukienkę i też stwierdzi, że wolałaby inną ... :roll:
No ale może to wszystko bez to, że trochę chora ... 8O


To nie takie straszne.
Zobaczysz co się będzie działo jak będzie za mąż wychodziła 8O :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Σιγά, σιγά..... czyli jesień na Krecie…. - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone