Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Σιγά, σιγά..... czyli jesień na Krecie….

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 05.01.2018 09:42

Toż przy tych apartamentach dżungla prawie 8O 8O
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 05.01.2018 10:29

Sprawdzaliście wodę w basenie? Nie była już zimna o tej porze?
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15830
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.01.2018 11:26

Beata W. napisał(a):Apartament bardzo przyjemny, szczególnie te wewnętrzne patio z basenem mi się podoba.

Apartament był super. Cały ośrodek także. W sezonie na pewno jest mocno gwarnie, ale w październiku błogi spokój... Ale cena w sezonie też jest odpowiednia i już nie 200 EUR/tydzień, ale 600 EUR - i już tylko wyprane terminy są dostępne...

travel napisał(a):Toż przy tych apartamentach dżungla prawie 8O 8O
Bardzo fajna to dżungla i miła dla oka, a przy błękitnym niebie i słońcu soczysta zieleń na tle jasnych budynków robi świetne wrażenie...

agata26061 napisał(a):Sprawdzaliście wodę w basenie? Nie była już zimna o tej porze?
Na kąpiel w basenie zabrakło nam czasu :D Basen nie podgrzewany (chyba jak większość), ale oczywiście stopą sprawdziłam i jak na mój gust miała ponad 20 st. W pierwsze dwa dni widziałam jakieś kąpiące się w nim dzieci...

kmichal napisał(a):
piekara114 napisał(a):nie będziemy siedzieć w apartamencie…

... no właśnie to gdzie idziemy :?: ... :wink: ...
Beata W. napisał(a): Ale faktycznie idźmy coś zobaczyć :wink:
Mało się na oglądaliście? Toż to był bardzo długi dzień: lotnisko, drugie lotnisko, Porta Szatana, Stavros, pomnik.... mało?
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 05.01.2018 11:37

piekara114 napisał(a): mało?


... mało ... :wink: ... przecież apetyt rośnie w miarę jedzenia jak powiadają starożytni Indianie ... :oczko_usmiech: ...
Pozdrawiam.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13450
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 05.01.2018 11:38

piekara114 napisał(a):
agata26061 napisał(a):Sprawdzaliście wodę w basenie? Nie była już zimna o tej porze?
Na kąpiel w basenie zabrakło nam czasu :D Basen nie podgrzewany (chyba jak większość), ale oczywiście stopą sprawdziłam i jak na mój gust miała ponad 20 st.

Eee ... no teraz to się zawiodłem :? nie miałaś termometru? A w Toskanii było mierzone dokładnie, a nie "na stopę". :oczko_usmiech:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 05.01.2018 11:40

No trochę tego było, ale możesz coś na deser dorzucić :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :smo:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13086
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 05.01.2018 11:42

walp napisał(a):
piekara114 napisał(a):
agata26061 napisał(a):Sprawdzaliście wodę w basenie? Nie była już zimna o tej porze?
Na kąpiel w basenie zabrakło nam czasu :D Basen nie podgrzewany (chyba jak większość), ale oczywiście stopą sprawdziłam i jak na mój gust miała ponad 20 st.

Eee ... no teraz to się zawiodłem :? nie miałaś termometru? A w Toskanii było mierzone dokładnie, a nie "na stopę". :oczko_usmiech:

Pewnie za dużo kiecek naszyła i termometr do podręcznego już się nie zmieścił :lool:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13450
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 05.01.2018 11:59

mysza73 napisał(a):Pewnie za dużo kiecek naszyła i termometr do podręcznego już się nie zmieścił :lool:

Toż to takie maleństwo jest. :lol:
Może się popsuł? :roll:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6674
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.01.2018 12:08

Przecież Beata jest tak doświadczona, że termometr to już ma praktycznie W STOPIE :roll: i nie potrzebuje dodatkowych pomocy naukowych... :wink:
Ostatnio edytowano 05.01.2018 12:09 przez Mikromir, łącznie edytowano 1 raz
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15830
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.01.2018 12:08

mysza73 napisał(a):Pewnie za dużo kiecek naszyła
Coś tam nowego miałam, specjalnei szytego- jeśli będzie zdjęcie to zaznaczę.... A jak Zuzi sukienka?

mysza73 napisał(a):
walp napisał(a):
piekara114 napisał(a):
agata26061 napisał(a):Sprawdzaliście wodę w basenie? Nie była już zimna o tej porze?
Na kąpiel w basenie zabrakło nam czasu :D Basen nie podgrzewany (chyba jak większość), ale oczywiście stopą sprawdziłam i jak na mój gust miała ponad 20 st.
Eee ... no teraz to się zawiodłem :? nie miałaś termometru? A w Toskanii było mierzone dokładnie, a nie "na stopę". :oczko_usmiech:
Pewnie za dużo kiecek naszyła i termometr do podręcznego już się nie zmieścił :lool:
Termometr na 100000% by się zmieścił...
walp napisał(a):Toż to takie maleństwo jest. :lol: Może się popsuł? :roll:
Działa dalej :D Maleństwo to fakt... ale z nim problem taki, że to spożywczy termometr (np. do pomiaru pieczonego mięsa) i jego szpikulec nie przeszedłby ba bramkach w bagażu podręcznym, więc wybaczcie pomiary są na stopę :D :D
Ale na przyszły raz się poprawię i kupię taki termometr do pomiaru wody w wanience dla dzieciaków...

kmichal napisał(a):
piekara114 napisał(a): mało?
... mało ... :wink: ... przecież apetyt rośnie w miarę jedzenia jak powiadają starożytni Indianie ... :oczko_usmiech: ...

Beata W. napisał(a):No trochę tego było, ale możesz coś na deser dorzucić :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :smo:

To popołudniu będzie odcinek...
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15830
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.01.2018 12:09

Mikromir napisał(a):Przecież Beata jest tak doświadczona, że termometr to ma praktycznie W STOPIE :roll: i nie potrzebuje dodatkowych pomocy naukowych... :wink:

Dziękuję Ci moja Droga...
Ale widzisz, tu grono niedowiarków, jak odczytu nie zobaczą, to nie uwierzą :mrgreen: :mrgreen:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 05.01.2018 12:29

piekara114 napisał(a):
Mikromir napisał(a):Przecież Beata jest tak doświadczona, że termometr to ma praktycznie W STOPIE :roll: i nie potrzebuje dodatkowych pomocy naukowych... :wink:

Dziękuję Ci moja Droga...
Ale widzisz, tu grono niedowiarków, jak odczytu nie zobaczą, to nie uwierzą :mrgreen: :mrgreen:


Żeby rzetelnie było :lol: Ja miałam w tamtym roku w Chorwacji właśnie taki do wanienki. Ale jakoś wtedy strasznie zaniżał tą temperaturę i do Grecji go nie brałam :papa: Ewentualnie elektroniczny to temperatury też się chyba nada :wink:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13086
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 05.01.2018 12:31

piekara114 napisał(a):
mysza73 napisał(a):Pewnie za dużo kiecek naszyła
A jak Zuzi sukienka?
Wisi na ścianie (bo do szafy za długa :roll: ),
godzina "O" za tydzień o 19.00 ... jak pozwoli to pokażę fotkę :smo:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 05.01.2018 12:34

mysza73 napisał(a):
piekara114 napisał(a):
mysza73 napisał(a):Pewnie za dużo kiecek naszyła
A jak Zuzi sukienka?
Wisi na ścianie (bo do szafy za długa :roll: ),
godzina "O" za tydzień o 19.00 ... jak pozwoli to pokażę fotkę :smo:

Aga no nie zrobisz nam tego i przekonasz Zuzię chyba jakoś :wink:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13086
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 05.01.2018 12:51

Beata W. napisał(a):
mysza73 napisał(a):
piekara114 napisał(a):
mysza73 napisał(a):Pewnie za dużo kiecek naszyła
A jak Zuzi sukienka?
Wisi na ścianie (bo do szafy za długa :roll: ),
godzina "O" za tydzień o 19.00 ... jak pozwoli to pokażę fotkę :smo:

Aga no nie zrobisz nam tego i przekonasz Zuzię chyba jakoś :wink:

Jak dożyję do tego dnia ... :evil:
Bo ...
moje dziecko poszło tydzień temu na próbną fryzurę ... wróciła zachwycona falami :oczko_usmiech: ... a teraz właśnie jej się odmieniło i już nie wie czy chce te fale ... :evil:
Kupiła se coś tam na szyję, tzn ładny delikatny łańcuszek z delikatnym ornamentem (bo dekolt ma prawie do pępka i coś na szyję musi założyć :wink: ) ... a teraz wydziwia, że chyba wolałaby coś innego ... :evil:
O makijażu już nie wspomną ... :evil:
Pewnie zaraz założy sukienkę i też stwierdzi, że wolałaby inną ... :roll:
No ale może to wszystko bez to, że trochę chora ... 8O
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Σιγά, σιγά..... czyli jesień na Krecie…. - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone