Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ceny PKSów, Split, Trogir, Makarska

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
supermar
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 27.06.2006
ceny PKSów, Split, Trogir, Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) supermar » 27.06.2006 09:35

W sierpniu lece do splitu i planuje spedzic jeden tydzien w Makarskiej a drugi w Trogirze. Znalazlem juz troche informacji na tmet PKSow pomiedzy tymi miastami ale nigdzie nie widze cen.

Najbardziej interesuje mnie cena PKS Split - Makarska
oraz Makarska -Trogir.

Jesli ktos cos konkretnego znalaz na necie lub byl na miejscu i wie bede wdzięczny za info.
ilusil
Croentuzjasta
Posty: 155
Dołączył(a): 22.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ilusil » 27.06.2006 12:05

Najlepiej, jesli chcesz miec ta sprawe zalatwiona "z chorwackiego punktu widzenia", bo przez internet nigdy nie bedziesz pewie czy wpisali dobra godzine i cene, to napisz do jakiegokolwiek biura podrozy w makarskiej ze interesuje cie sposob i cena transferu (autobusow) do tej miejscowosci.

Ja tak zrobiłam (z inna miejscowoscia) i po paru godz. miałam juz wszystkie nformacje potrzebne w mailu.
:wink:
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 27.06.2006 13:00

Linia 60:Split-Omis,cena 12 kun,inni przewoźnicy biorą 10 kun(ptywatni) na tej trasie.Ze Splitu do Makarskiej jest kawałek,połączenia bezpośrednie oczywiście są,ale autobusami dalekobieżnymi,więc spodziewaj się ceny ok.30-35 kun.
supermar
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) supermar » 27.06.2006 15:08

Co masz na mysli mowiac "przewoznicy prywatni"? Czy to jakies busiki, cos jak w Zakopanem, czekaja az sie zbierze grupa i jada? Gdzie tych przewozników szukac, już pod lotniskiem czy w Splice przy dworcu autobusowym?
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 28.06.2006 16:28

Wystarczy,że poczekasz na przystanku,po prostu raz przyjeżdża pks linia 60(ta droższa),a innym razem autobus konkurencji,ale nie są to małe busiki,tylko normalne pksy,nie ma jakiegoś limitu,obowiązuje chyba zasada,kto przyjedzie szybciej,ten zgarnia pasażerów :wink:
Miniu
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 18.07.2003
Pytanko do szpeców od PKS.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miniu » 27.08.2006 13:15

Czy dworzec autobusowy PKS w Splicie to ten sam co dworzeć miejski w Splicie. Cche dojechac do kastela Gomoilic z Piska (k. Makarskiej) i nie wiem czy przesiadka z lini PKS na miejski bus jest w tym samym miejscu.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.08.2006 19:24

supermar napisał(a):W sierpniu lece do splitu i planuje spedzic jeden tydzien w Makarskiej a drugi w Trogirze. Znalazlem juz troche informacji na tmet PKSow pomiedzy tymi miastami ale nigdzie nie widze cen.

Najbardziej interesuje mnie cena PKS Split - Makarska
oraz Makarska -Trogir.

Jesli ktos cos konkretnego znalaz na necie lub byl na miejscu i wie bede wdzięczny za info.

Pozumiem, że z tymi PKS -ami to pewien skrót myślowy :wink: :lol: (podobnie jak tankowanie w np. Serbii na CPN-ie :lol: )....ale czy na ORLENIE też tankujecie na południu :?: a może zamiast do KONZUMA śmigacie w Splicie do SPOŁEM po bułki :?: 8O :D ...nie jest to jakiś wielki problem oczywiście , ale dziwnie się to czyta... :wink:
Pozdravki
mala mi
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mala mi » 31.08.2006 23:02

ze splitu jezdzi promet makarska. wycieczka do ruskamenu (5km za omisiem) kosztowala mnie 16kn. wiec chyba nie ma sensu pchac sie miejskim autobanem do omisia zeby tam przesiasc sie do tegoz autobusu. a tak wygodnym klimatyzowanym autokarem jedziesz bezposrednio ze splitu do makarskiej, wiec nie wiem czy warto tu oszczedzac te 4 kn.

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
ceny PKSów, Split, Trogir, Makarska
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone