Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping POD MASLINOM, Orasac

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005
Ha! A cóż to za rozmowy o mnie beze mnie!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 13.04.2005 15:19

Ewa, dziękuję za informację o liściach laurowych. Uzbieram na zapas, oczywiście, jak dojadę w tym roku. Coś tu czytam, ze zmienił się tam właściciel kampa. Ale chyba nie zwyczaje??!! I mam nadzieję, ze odległość do Dubrownika też nie uległa zmianie. Całuski...
bazyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1194
Dołączył(a): 04.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl » 13.04.2005 16:18

... ja Ci dam całuski ... :wink:
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 13.04.2005 20:10

O kurczę - ty mi dasz? A liczyłem na kogoś innego... No to niech tam. Nie obraź się: trudno.
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 15.04.2005 14:39

No to się nam tu piękna dyskusja wywiązała. A jak tam z cenami benzyny w tym roku w HR? Dalej są najwyższe w Europie? Przyznam, ze jak porównuję koszty podróży PL-HR-PL z kosztami noclegu na campingach to włosy mi dęba stają na głowie. Podróż jest strrrrasznie droga...
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 15.04.2005 14:54

bezołowiowa 95 -7,30 kn
bezołowiowa 98 - 7,45 kn
disel - 6,88 kn
gaz- 3,05 kn
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 17.04.2005 15:12

Czy Ty BAZYL zapoznasz mnie w końcu z EWĄ.Z czy nie? Ile ja mam czekać, bo jak nie to się wypiszę z tej organizacji. :wink:
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 17.04.2005 18:21

darek1 napisał(a):Czy Ty BAZYL zapoznasz mnie w końcu z EWĄ.Z czy nie? Ile ja mam czekać, bo jak nie to się wypiszę z tej organizacji. :wink:


Jeśli są jakieś zapisy to może ja mógłbym być nastepny :lol:


pzdr :papa: :papa:
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005
Dziękuję, Ewo.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 18.04.2005 10:52

Dzięki ewo.z. Jesteś jak "niezawodny" (bywał tu i ówdzie kiedyś taki forumowiecz - chodząca encyklopedia!!!). Widzę, że tu tłum zabiega o Twoje względy. A my się moze spotkamy pod koniec lipca Pod Maslinom...
bazyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1194
Dołączył(a): 04.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl » 18.04.2005 11:28

Diego M napisał(a):
darek1 napisał(a):Czy Ty BAZYL zapoznasz mnie w końcu z EWĄ.Z czy nie? Ile ja mam czekać, bo jak nie to się wypiszę z tej organizacji. :wink:


Jeśli są jakieś zapisy to może ja mógłbym być nastepny :lol:


pzdr :papa: :papa:


zapisy przyjmuje mąż pani Ewy Z.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 18.04.2005 18:58

Proszę mnie Kolego Bazyl zapisać , myslę że bedziesz dobrym mediatorem (postawię Ci rakiję, 3 litry). Pozdrawiam :wink:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 18.04.2005 22:04

Mam pytanie do osób korzystajacych z noclegów pod namiotami. Ile kosztuje np. pod maslinom, na campingu nocleg dla 4 osób. tzn. wliczyć nalezy cenę za namiot, parking na samochód, gaz, energia elektryczna i inne w przeliczeniu na 4 osoby. Pozdrawiam
Irek G
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 04.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Irek G » 19.04.2005 10:13

cyclopath napisał(a):
Trebor napisał(a):Bardzo dziękuję wszystkim za wieści! Ania i Grześ - dalej odwiedzacie to Forum? Miło Was słyszeć po dwóch latach. Ewa - będę śledził Twoje uwagi. Byłaś - widziałaś - wiesz. A może w okolicach Dubrownika są jeszcze jakieś inne kampy: kaeralne, niedrogie, bez fajerwerków? (Brr - dyskoteki, restauracje na 100 osób itp.).


50 metrów dalej jest drugi tańszy camp "Peca", też bardzo dobry. ja spędziłem tam w zeszłym roku 40 dni, więc chętnie udzielę wszelkich informacji o tym miejscu.



Proszę o wszelkie info na temat tego campu - jak daleko do plaży , czy jest w miarę spokojny , jakie ceny
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005
koszt

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 19.04.2005 12:40

darek1 napisał(a):Mam pytanie do osób korzystajacych z noclegów pod namiotami. Ile kosztuje np. pod maslinom, na campingu nocleg dla 4 osób. tzn. wliczyć nalezy cenę za namiot, parking na samochód, gaz, energia elektryczna i inne w przeliczeniu na 4 osoby. Pozdrawiam


jakieś 800 zł za 12 dni. www.orasac.hr
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 19.04.2005 12:43

Irek G napisał(a):
cyclopath napisał(a):
Trebor napisał(a):Bardzo dziękuję wszystkim za wieści! Ania i Grześ - dalej odwiedzacie to Forum? Miło Was słyszeć po dwóch latach. Ewa - będę śledził Twoje uwagi. Byłaś - widziałaś - wiesz. A może w okolicach Dubrownika są jeszcze jakieś inne kampy: kaeralne, niedrogie, bez fajerwerków? (Brr - dyskoteki, restauracje na 100 osób itp.).


50 metrów dalej jest drugi tańszy camp "Peca", też bardzo dobry. ja spędziłem tam w zeszłym roku 40 dni, więc chętnie udzielę wszelkich informacji o tym miejscu.



Proszę o wszelkie info na temat tego campu - jak daleko do plaży , czy jest w miarę spokojny , jakie ceny



Bardzo bym też prosił i bliższe informacje na temat "Pecy". Pozdrawiam.
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 22.04.2005 19:57

Irek G napisał(a):



Proszę o wszelkie info na temat tego campu - jak daleko do plaży , czy jest w miarę spokojny , jakie ceny[/quote]
Spokojny to jest, chyba,że mała imprezka... Żartuję, Bożo albo Mirko pilnuje porządku. Do plaży schodzi się baardzo stromą drogą. Bożo mi napisał, że zrobił drogę do plaży, ale bez szczegółów, więc dokładnie nie wiem o co chdzi. Na dole fajna knajpka, plaża podzielona na dwie części, a ceny na stronie www.orasac.com
Ostatnio edytowano 22.04.2005 20:00 przez ewa.z, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping POD MASLINOM, Orasac - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone