Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping POD MASLINOM, Orasac

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 20.03.2005 11:44

ewa.z napisał(a):Mnie też odwiedził w zeszłym roku, współczuję mu trochę...



Myślisz ,że to był ten sam? :lol: :lol:


pzdr :papa: :papa:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 20.03.2005 11:46

Hm, Hm, zauważyłem , że odkąd Pani Ewa.Z pisze o campingu pod Maslinom, obiekt ten stał się bardziej popularny i faworyzowany przez innych czytelników forum. Pytanie dlaczego?
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 20.03.2005 16:02

Diego M napisał(a):
ewa.z napisał(a):Mnie też odwiedził w zeszłym roku, współczuję mu trochę...



Myślisz ,że to był ten sam? :lol: :lol:


pzdr :papa: :papa:


Myślę, że to był ten sam
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 20.03.2005 19:53

darek1 napisał(a):Hm, Hm, zauważyłem , że odkąd Pani Ewa.Z pisze o campingu pod Maslinom, obiekt ten stał się bardziej popularny i faworyzowany przez innych czytelników forum. Pytanie dlaczego?


Sądzę ,że faktycznie ten kamping ma coś w sobie.Czytając opinie na jego temat na forum oraz to ,że wielu forumowiczów spędza na nim swoje wczasy i bardzo go chwali uważam,że jest to jeden z dwóch lub trzech kampingów kultowych dla naszych rodaków w tym rejonie -sam musiałem go koniecznie zobaczyć na własne oczy po lekturze naszego forum :lol:

PS Niestety ,żałuję ,że nie mogę spędzić na nim urlopu ponieważ moja rodzinka nie chce mieszkać pod namiotem woli np.apartamenty-są niestety zbyt wygodni!!.

:lol:
pzdr :papa: :papa:
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 22.03.2005 13:17

To może i ja go spotkam? Padło tu hasło: Czarnogóra. A znacie jakiś kamp w Czarnogórze na wybrzeżu godny polecenia?
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 22.03.2005 13:25

widziałam parę kampingów, ale warunki sanitarne na nich nie były za ciekawe. Ceny za to niskie, nie pamiętam tak dokładnie.
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 22.03.2005 13:25

W ogóle w tej Czarnogórze to jeden wielki syf
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 22.03.2005 14:24

Nie, no, jak syf to odpuszczam. Ale czytałem kiedyś w tym serwisie wspomnienia któregoś z cromaniaków z wypadu właśnie na czarnogórską riwierę. Reportażyk był naprawdę obiecujący. Że to takie nieodkryte, tanie, ludzie jacyś inni (to mnie zaabsorbowało - mam nieciekawe doświadczenia z Chorwatami, za którymi oględnie mówiąc nie przepadam), woda równie czysta i tak dalej. Ale - może ktoś miał na sobie różowe okularki przeciwsłoneczne i tak to widział... Fascynują mnie też opisy pewnego kampu na Hvarze - w miejscowości, zdaje się, Jagodno (czy Jagodna). Byłaś tam, wszędobylska ewo.z? Dojazd jest podobno kosmiczny: jakiś jednokierunkowy tunel, zawijasy na drodze, na której auta z przyczepami mają problemy... Nic tylko jechać.
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 22.03.2005 16:23

Byłam. dojazd rzeczywiście kosmiczny, z tunelem prawda. Mnie się ten kamping nie podobał, wyjechaliśmy od razu. Dla mnie to taka kamienista nora i przepraszam wszystkich, którym się tam podoba. każdy ma inne upodobania.
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 23.03.2005 09:44

To wezmę to pod uwagę. Jak widać - każdy widzi raj gdzie indziej. Sam tego doświadczyłem. Jednego roku spęziłem urlop na kampie Poljana na wyspie Mali Losinj. Było wręcz fantastycznie, kamp pod każdym względem OK. Kolega pojechał rok później (fakt - pojechał w sierpniu, a nie na przełomie czerwca i lipca) i wrócił niesamowicie zniesmaczony: wymienił niemal same wady miejsca, a ja żadnej z nich... nie doświadczyłem.
A czy znasz ewo.z jeszcze jakieś kampy na wyspach albo wybrzeżu warte naprawdę polecenia? Oferta i informacja są szerokie i dostępne ale sam się przekonałem, że diabeł tkwi... NA Losinj na płw. Cikat włócząc się trafiłem na 2 nigdzie nie wymieniane kempingi, prywatne, świetnie położone, niewielkie, w zaciszu a jednak blisko miejscowości. Znasz takie miejsca?
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 23.03.2005 09:49

Nie, nie znam innych kampingów na wyspach. I nie szukam ich, bo jadę do Boża. Dla mnie tam jest ten raj :lol:
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 23.03.2005 11:52

Jak raj - to na pewno odwiedzę. Może się spotkamy.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 23.03.2005 18:31

To może i ja dołączę skoro tam jest raj. A czy tam są już wyposażone namioty w sprzęt turystyczny, typu gaz, sprzęt kuchenny, noclegowy itp. Czy taki namiot się wynajmuje? Nigdy nie byłem na typowym campingu, chyba że zaliczę swoje pobyty w warunkach zimowych i letnich pod wojskowym namiotem. Pozdrawiam
cyclopath
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 22.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) cyclopath » 06.04.2005 08:04

Trebor napisał(a):Bardzo dziękuję wszystkim za wieści! Ania i Grześ - dalej odwiedzacie to Forum? Miło Was słyszeć po dwóch latach. Ewa - będę śledził Twoje uwagi. Byłaś - widziałaś - wiesz. A może w okolicach Dubrownika są jeszcze jakieś inne kampy: kaeralne, niedrogie, bez fajerwerków? (Brr - dyskoteki, restauracje na 100 osób itp.).


50 metrów dalej jest drugi tańszy camp "Peca", też bardzo dobry. ja spędziłem tam w zeszłym roku 40 dni, więc chętnie udzielę wszelkich informacji o tym miejscu.
Izawid
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 03.04.2005
pyt.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Izawid » 06.04.2005 08:23

ewa.z napisał(a):W tym roko Bożo miał powiększyć kampig

hej ! czytam i czytam i chyba rzeczywiście sią skuszę na ten camp u Bożo , ewka naoisz jak rezerwujesz tam miejsce i czy nie jest już za późno :P :P pozdr. :P
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping POD MASLINOM, Orasac - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone