Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping POD MASLINOM, Orasac

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 07.04.2005 23:45

Bazyl przestan nam stresować Ewcie :lol:
Tomcroek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 06.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomcroek » 09.04.2005 21:20

Czy ktoś wie czy na tym campie można rozpalić własnego grilla - oczywiście przy zachowaniu szczególnej ostrożności ? Wiem, że jest tam grill elektryczny ale to przecież nie to samo :wink:
I jeszcze jedno czy jest tam wystarczająca ilość lodówek czy lepiej zabrać własną ?
Pozdrawiam :papa:
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 11.04.2005 11:21

Można rozapalic tradycyjnego grilla, ale Bożo woli jak uzywa się elektrycznych, ja właśnie w tym roku zakupiłam taki. Lodówki są, ale jak jest dużo ludzi to trochę brakuje miejsca. Ja zabieram swoją lodówkę, a w tych na kampingu chłodzę napoje.
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 11.04.2005 11:21

Można rozapalic tradycyjnego grilla, ale Bożo woli jak uzywa się elektrycznych, ja właśnie w tym roku zakupiłam taki. Lodówki są, ale jak jest dużo ludzi to trochę brakuje miejsca. Ja zabieram swoją lodówkę, a w tych na kampingu chłodzę napoje.
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 11.04.2005 12:32

ewa.z napisał(a):Można rozapalic tradycyjnego grilla, ale Bożo woli jak uzywa się elektrycznych, ja właśnie w tym roku zakupiłam taki. Lodówki są, ale jak jest dużo ludzi to trochę brakuje miejsca. Ja zabieram swoją lodówkę, a w tych na kampingu chłodzę napoje.

AAAAAA po drugiej stronie to Mate nawet robli dla stalych bywalcow ( miedzy innymi dla nas) uroczysta kolacje z pieczonya jagnieciną i miejscowym winkiem :lol: i co ty na to Ewcia hahahahah
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 11.04.2005 12:39

Chętnie skorzystam z zaproszenia na grilla :D
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 11.04.2005 13:01

czu
ewa.z napisał(a):Chętnie skorzystam z zaproszenia na grilla :D


Mnie to się chyba !!! będzie trudno załapać na tego grilla ale podajcie chociaż w który dzień i o której godzinie/ czy to będzie I połowa lipca?/to przyjadę popatrzeć przez ogrodzenie :lol:


pzdr :papa: :papa:
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 11.04.2005 14:04

To będzie w sierpniu, ale jeszcze nie dostałam zaproszenia :wink:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 11.04.2005 16:24

Nie chcę zbytnio się narzucać w kwestii prowadzonej powyżej dyskusji, ale uważam , że nic nie zastapi grilla tradycyjnego na węgiel drzewny czy drzewo oliwkowe. Zamierzam zorganizować go na Hvarze i pokazać chorwatom jak smakuje Polska Karkówka, kaszanaka, surowa biała kiełbasa i inne przysmaki. Do tego żubrówka. Pozdrawiam i zapraszam na grila Diego i Jacka a także i inne osoby : Bazyla, Krakuscity, Volumena , Niezawodnego, Jacola i innych w tym koleżankę Ewę.Z w szczególności.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 11.04.2005 16:44

Darku1 bardzo dziękuję za zaproszenie, może pojedziemy w tym samym czasie do Chorwacji ale czy w to samo miejsce?
Czas pokaże.
Pozdrawiam :wink:
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 11.04.2005 17:20

darek1 napisał(a):Nie chcę zbytnio się narzucać w kwestii prowadzonej powyżej dyskusji, ale uważam , że nic nie zastapi grilla tradycyjnego na węgiel drzewny czy drzewo oliwkowe. Zamierzam zorganizować go na Hvarze i pokazać chorwatom jak smakuje Polska Karkówka, kaszanaka, surowa biała kiełbasa i inne przysmaki. Do tego żubrówka. Pozdrawiam i zapraszam na grila Diego i Jacka a także i inne osoby : Bazyla, Krakuscity, Volumena , Niezawodnego, Jacola i innych w tym koleżankę Ewę.Z w szczególności.



Witaj Darku1

Bardzo Ci dziękuję za zaproszenie kto wie może się spotkamy :lol: na ziemi chorwackiej :lol:


pzdr :papa: :papa:
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 12.04.2005 13:29

Trebor, na kampingu nazrywasz sobie liści laurowych na cały rok!
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 12.04.2005 13:32

I nie wyjedz mi wszystkisz migdałów :lol:
bazyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1194
Dołączył(a): 04.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl » 12.04.2005 14:00

ewa.z napisał(a):I nie wyjedz mi wszystkisz migdałów :lol:


tak ostro całuje ??? 8O :roll: :coool:
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 12.04.2005 14:04

No nieźle dajesz :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping POD MASLINOM, Orasac - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone