Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping POD MASLINOM, Orasac

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 11.05.2005 21:52

Ewa, jesteś niezawodna! (nie mylić z "niezawodnym" - jednym z ekspertów na tym forum). A bazyl po prostu tryska humorkiem i dowcipkiem. No, ciekawe, czy my się tam spotkamy, pod tą Maslinom... A mój syn bierze gitarkę. Żeby oczywiście ćwiczyć sobie przez pół dnia. Nie wiem więc, czy będę mógł liczyć na jakieś towarzystwo, bo ćwiczenia na instrumentach przeważnie nie zachęcają...
bazyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1194
Dołączył(a): 04.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl » 12.05.2005 05:42

tryskam , tryskam he he he :lol: i nie tylko humorem :wink: a Twój młody może się nauczyć kilku zagrywek na wiośle od Witka van Halena , gość nieźle wymiata , zapytaj Ewci 8)
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 12.05.2005 08:07

Trebor napisał(a):Ewa, jesteś niezawodna! (nie mylić z "niezawodnym" - jednym z ekspertów na tym forum). A bazyl po prostu tryska humorkiem i dowcipkiem. No, ciekawe, czy my się tam spotkamy, pod tą Maslinom... A mój syn bierze gitarkę. Żeby oczywiście ćwiczyć sobie przez pół dnia. Nie wiem więc, czy będę mógł liczyć na jakieś towarzystwo, bo ćwiczenia na instrumentach przeważnie nie zachęcają...

a przypomnisz kiedy tam będziesz?
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 12.05.2005 13:49

Jak wszystko pójdzie dobrze, nic nie strzeli, będzie czas i okoliczności - zjawię się tam ze swoją ferajną w II połowie lipca. bazyl - Van HAlena słuchamy przepisowo. A wy kiedy planujecie Maslinę?
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 12.05.2005 13:55

Drugi i trzeci tydzień sierpnia, więc się nie spotkamy
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 12.05.2005 14:10

ewa.z napisał(a):Drugi i trzeci tydzień sierpnia, więc się nie spotkamy


Jaka szkoda. W sierpniu nie dam rady. Ale wymienimy się uwagami na początku września, nie? Ja tak naprawdę CZEKAM na Dubrovnik. Oglądałem kilka filmów o tym mieście, widziałem wiele zdjęć. Już na nich widać, ze to rzeczywiście wyjątkowe miejsce. A ja poluję na wyjątkowe miejsca. A które miejsce dla Ciebie - cromaniaczki - jest właśnie w Cro wyjątkowe?
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 12.05.2005 14:24

Nie ma jednego takiego miejsca, ja kocham całą Dalmację :lol: :lol: :lol:
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 12.05.2005 14:33

ewa.z napisał(a):Nie ma jednego takiego miejsca, ja kocham całą Dalmację :lol: :lol: :lol:


Mhm. Dalmację. A innych regionów Cro nie lubisz? Pomijam Istrię, bo tam jednak jest chyba najgorzej: szpanerstwo i trochę wiochy. Niestety. Ale jest w Kwarnerze taka wyspa Losinj - naprawdę polecam.
PS. A czy Twoim zdaniem ogród w Trsteno jest miejscem przereklamowanym w przewodnikach, czy wręcz przeciwnie - jest naprawdę czymś wyjątkowym nawet dla obytego z różnymi pięknymi miejscami turysty?
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 12.05.2005 14:49

Wiesz co, nie wiem co Ci powiedzieć, bo każdy ma swoje odczucia. Mnie się tam bardzo podobało, byłam zachwycona! A na pewno znajdzie się ktoś, kto powie, że żadna atrakcja. Jest jeszcze arboretum na wyspie Lokrum, w tym roku wybieram się tam. W moim albumie jest zdjęcie z tarasu w ogrodzie na port w Trssteno.
A czemu Dalmacja? Bo dla mnie to jest właśnie prawdziwa Chorwacja. Byłam koło Zadaru dwa razy i brakowało mi czegoś, odnalazłam to w Dalmacji!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 12.05.2005 14:59

ewa.z napisał(a):Wiesz co, nie wiem co Ci powiedzieć, bo każdy ma swoje odczucia. Mnie się tam bardzo podobało, byłam zachwycona! A na pewno znajdzie się ktoś, kto powie, że żadna atrakcja. Jest jeszcze arboretum na wyspie Lokrum, w tym roku wybieram się tam. W moim albumie jest zdjęcie z tarasu w ogrodzie na port w Trssteno.
A czemu Dalmacja? Bo dla mnie to jest właśnie prawdziwa Chorwacja. Byłam koło Zadaru dwa razy i brakowało mi czegoś, odnalazłam to w Dalmacji!!!!!!!!!!!!!! :lol:


Zatem muszę koniecznie tego ogrodu "spróbować". A to, co napisałaś o Dalmacji, pokrywa się z odczuciami znajomych mi globtroterów. Oni mówią, że Dlamacja to jest takie... prawdziwe kontynentalne południe. Mniej tam Włochów, Niemców, turystyka kwitnie, ale nie jest ten region taki "zajeżdżony" choćby przez naszych rodaków, którzy we Wrocławiu siadają w samochód i pędzą, dosłownie pędzą tabunami na Istrię - bo najbliżej. Znajomy, który jeździ tam od lat mówi, że Istria a okolice Dubrovnika to jakby dwie Chorwacje, dwa kraje. No i dla mnie ważne są ODCZUCIA tych, którzy spędzili trochę czasu w Grecji. Właśnie dla nich południowa Dalmacja to jeszcze atrakcja. Na Kwarner czy Istrię zgodzą się - ale wyłącznie w wersji żeglarskiej, podróży jachtem od mariny do mariny.
Dobra, rozpisałem się a robota nie śpi.
Obyśmy mogli w tym roku stanć w Dalmacji. Ale przedtem w Sarajevie i na moście Sulejmana w Mostarze. Jeździsz przez Bośnię? Z Kielc chyba tylko tak...
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 12.05.2005 15:14

Czemu tylko przez Bośnię? Raz tylko wracaliśmy i chyba już więcej nie będziemy.
Widziałeś to zdjęcie?
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 12.05.2005 15:18

ewa.z napisał(a):Czemu tylko przez Bośnię? Raz tylko wracaliśmy i chyba już więcej nie będziemy.
Widziałeś to zdjęcie?


Nie, zdjęcia nie widziałem. Daj jakiś link; nie wiem, jak do niego dotrzeć. Bośnia przychodzi mi do głowy, bo to chyba dla was najprostsza droga: Kielce-Kraków-Chyżne-Słowacja-Węgry-Cro-Bośnia-Cro. A nie jest tak?
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 12.05.2005 15:32

Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 12.05.2005 15:51

ewa.z napisał(a):https://www.cro.pl/forum/album_page.php?pic_id=154
forum/album_page.php?pic_id=155
Tu masz dwa zdjęcia z ogrodu.


Kurczę, podkręciłąś mnie. Piękne. To jest to.
waldemort
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 31.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemort » 31.05.2005 10:08

Jestem pierwszy raz na forum. Przeczytałem cały temat o tym campie ale nie znalazłem interesującej mnie informacji, a mianowicie czy za pobyt można zapłacić kartą płatniczą. Jeśli ktoś wie proszę o info.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping POD MASLINOM, Orasac - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone