Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping POD MASLINOM, Orasac

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 31.05.2005 10:41

Tylko gotówka
waldemort
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 31.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemort » 31.05.2005 11:47

Jeśli nie to w takim razie gdzie jest najbliższy bankomat.
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 31.05.2005 11:51

My wypłacaliśmy kasę w Dubrovniku, 8 km od Orasaca
waldemort
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 31.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemort » 31.05.2005 14:40

Korzystając z uprzejmości chciałbym zapytać o jeszcze jedną rzecz, a mianowicie wiem, że na campie są drzewa oliwkowe w związku z tym czy istnieje tam problem kapiącej z drzew żywicy. Do tej pory byłem raz w CRO i to na kwaterach i nie interesowałem sie tym problemem. Nie wiem nawet z jakich drzew ta żywica kapie.
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 31.05.2005 16:30

ale to chyba nie z drzewek oliwkowych, wiem że niektórzy mieli z tym kłopot, trzeba znaleźć odpowiednie miejsce
DarekJ
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 24.06.2003
Żywica kapie z pinii

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarekJ » 02.06.2005 15:15

waldemort napisał(a):Korzystając z uprzejmości chciałbym zapytać o jeszcze jedną rzecz, a mianowicie wiem, że na campie są drzewa oliwkowe w związku z tym czy istnieje tam problem kapiącej z drzew żywicy. Do tej pory byłem raz w CRO i to na kwaterach i nie interesowałem sie tym problemem. Nie wiem nawet z jakich drzew ta żywica kapie.

Żywica kapie z pinii. Dają one świetny cień - dużo lepszy od oliwek - ale niestety kapią żywicą. Namiot można - a nawet trzeba przyktyć folią - inaczej plamy na zawsze. Jeśli chodzi o auto, to można zmyć, ale tylko benzyną ekstrakcyjną i to na świeżo. Zlekceważyłem to i po dwóch tygodniach po powrocie juz nie chciało zejść - mimo idealnej gładkości lakieru od intensywnego polerowania nieznaczna plama została.

DarekJ

PS. Inna ciekawostka - na kempingu w Orebiciu rozbiłem namiot pod migdałowcem - przez całe wieczory jakaś wiewióra czy coś podobnego obrabiała migdały i potem leciały na namiot puste skoprupy z dziurką
:D. No trochę też zostało pełnych i wieczory spędziliśmy z młotkiem rozbijając je :)
robi
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) robi » 03.06.2005 08:11

powtórze rade wyczytaną gdzieś na forum - żywice z lakieru można usunąc denaturatem. Sam próbowałem zeszła mimo,że była 3-tygodniowa, sladu nie ma. Na namiot chyba nie ma sposobu mój sie wybarwił :(
waldemort
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 31.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemort » 03.06.2005 10:32

Jestem ciekaw jeszcze jednej rzeczy.
Zastanawiam się czy zabrać ze sobą tzw. altanke ogrodową (mam bardzo solidny model), problem w tym czy trzeba za rozstawienie wnieść dodatkową opłatę. Jeśli tak to sie obejdę.
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 03.06.2005 11:07

"Pod maslinom" nie płaci się dodatkowo za pawilon ogrodowy, ja tez rozstawiam taki
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 03.06.2005 11:11

robi napisał(a):powtórze rade wyczytaną gdzieś na forum - żywice z lakieru można usunąc denaturatem. Sam próbowałem zeszła mimo,że była 3-tygodniowa, sladu nie ma. Na namiot chyba nie ma sposobu mój sie wybarwił :(


To chyba zależy od tego, z czego namiot jest zrobiony. Wyobraźcie sobie, że mojemu żywica nie zaszkodziła. Owszem, przez jakiś czas białe plamy były, ale pocieranie na sucho + kilka deszczy sprawiło, że właściwie za wyjątkiem dwóch miejsc nie ma śladu po kilkunastu niezłej wielkości kleksach z żywicy. Moim zdaniem masz namiot z kiepskiego materiału. Na marginesie: mój opis dotyczy namiotu wyprodukowanego w Niemczech na eksport do Holandii. Materiał naprawdę bez cienia zarzutu.
robi
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) robi » 03.06.2005 11:26

ba Niemcy wszystko robią najlepsze :lol: ja pisałem o przystawce namiotowej (made in Poland) do przyczepy. Plama jest na suficie i jak ktoś nie wie gdzie to nie widzi - ja niestety wiem o niej i cierpie.
Pozdrawiam
Uta
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 27.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Uta » 06.06.2005 13:21

przeglądając cennik tego campingu zaskoczyło mnie to, ze jest taki TANI! Czy to są naprawdę aktualne ceny? I czy naprawdę nie ma tam problemu ze znalezieniem miejsca bez rezerwacji? Będe tam pod koniec czerwca. I czy płacic można Euro czy kunami?
Z góry dziękuję za info. pozdrawiam!
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 06.06.2005 13:50

Otóż to - właśnie w tym rzecz, że jest on tani. Podobno można płacić euro, a nie można kartą. Jedziesz w czerwcu? Bardzo liczę na relację po powrocie, bo tez się w tym roku tam wybieram. Kiedy wracasz?
Uta
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 27.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Uta » 06.06.2005 14:29

wracam 3 lipca i obiecuję opowiedzieć jak tam jest
efka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 13.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) efka » 07.06.2005 19:41

Uta napisał(a):przeglądając cennik tego campingu zaskoczyło mnie to, ze jest taki TANI! Czy to są naprawdę aktualne ceny? I czy naprawdę nie ma tam problemu ze znalezieniem miejsca bez rezerwacji? Będe tam pod koniec czerwca. I czy płacic można Euro czy kunami?
Z góry dziękuję za info. pozdrawiam!
Własciwie to są pytania ,które chciałam zadać ....i też wybieram sie w czerwcu 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping POD MASLINOM, Orasac - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone