Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Cikat - Cres/Losinj (Mali Losinj)

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marli.cd
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 24.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) marli.cd » 02.07.2020 10:44

Hej, czy na parcelach comfort pod aquaparkiem jest bardzo głośno? Zdecydowaliśmy się wrócić, ale decyzja zapadła zbyt późno i mamy do wyboru albo superior (jedziemy z namiotem, więc po co nam kablówka) lub comfort...
Szukaliśmy innego campingu i niestety - żaden nijak się ma do Cikatu. Jesteśmy zakochani mimo cen.
MoRze
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) MoRze » 15.07.2020 08:45

Witam, czy ktoś jest aktualnie na campingu Cikat? Jesteśmy aktualnie na campingu Solaris w Szybernik i chcemy się przemieścić pomimo, że jest tu cudownie. Czy camping jest aktualnie zatłoczony? Nie mamy rezerwacji i mam obawy, czy są wolne miejsca? Jak kształtują się ceny?
kai_30
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 01.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kai_30 » 18.03.2021 22:14

marli.cd napisał(a): Będziemy na parceli 119 :D


Hej, marli, macie może jakieś fotki z Waszej parceli? Czystym przypadkiem zarezerwowaliśmy tę samą na ten rok (tylko trzy Premium były wolne, pozostałe dwie nasłonecznione). Spokojnie się zmieściliście z namiotem? Nas Stasko trochę rozbestwił pod kątem ilości miejsca, i jak zobaczyłam 28m2 "usable space" to nabrałam wątpliwości, no ale nie będziemy dopłacać do superior za kablówkę przecież :mrgreen:
LUKASQ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 294
Dołączył(a): 12.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKASQ » 22.04.2021 10:43

Był ktoś w sezonie 2020 żeby podzielić się info o cenach za pobyt ? Ciekawe jakie ceny się kształtują w związku z COV19 :?:
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 25.05.2021 12:04

Cichy
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cichy » 02.06.2021 20:08

Dzień dobry,

Pytanko z innej beczki. Kemping leży na wyspie, czy w związku z tym na mieście jest dużo drożej, niż na kontynentalnej części? Chodzi mi o sklepy, jedzenie na mieście, itp.?

Pozdrawiam
tobiasz1985
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) tobiasz1985 » 05.06.2021 11:54

Dzień dobry,
my od 10.08.2021 do 15.08.2021 jestesmy na Camp strasko
oraz od 15.08 do 25.08 na Camp cikat
dzieci w wieku 5 i 4 lata, jedziemy pod namiot
jeżeli jakaś bratnia dusza chciała by nawiązać kontakt to proszę o wiadomość :)
Cichy
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cichy » 08.06.2021 15:05

Ja planuję być ok. 21/22.08 na Cikat. Rozkminiałeś może temat testów/szczepień? Jak to wygląda aktualnie przy podróży samochodem, ew. jakie są prognozy w tym temacie na sierpień?
victoo
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 22.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) victoo » 08.06.2021 15:25

Cichy, pomyliłeś chyba wątki, to nie jest temat o szczepieniach. Zresztą jaki jest sens teraz o tym myśleć jak ma się zaplanowany wyjazd na koniec sierpnia?

A co do cen, to wg mnie są tam normalne chorwackie ceny, jest przepięknie, jedzenie cudowne a kawa w kawiarniach portowych kosztuje tyle co w szynkwasie w Pcimiu Górnym 5-6 zł.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107675
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.06.2021 16:07

Cichy napisał(a):Ja planuję być ok. 21/22.08 na Cikat. Rozkminiałeś może temat testów/szczepień? Jak to wygląda aktualnie przy podróży samochodem, ew. jakie są prognozy w tym temacie na sierpień?

Czytaj na bieżąco ten wątek >>> aktualne-informacje-jak-dojechac-do-chorwacji-sezon-2021-t56190.html
Jest aktualizowany o najświeższe informacje, na sierpień jeszcze nie mam :smo:
EwelinaKRK
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 21.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) EwelinaKRK » 10.06.2021 21:49

Cichy napisał(a):Dzień dobry,

Pytanko z innej beczki. Kemping leży na wyspie, czy w związku z tym na mieście jest dużo drożej, niż na kontynentalnej części? Chodzi mi o sklepy, jedzenie na mieście, itp.?

Pozdrawiam

Moim zdaniem nie masz czego się obawiać, jak chodzi o wyższe ceny.Knajpy jak knajpy ,w jednej drożej, w innej taniej.Zależy co się chce zamówić.
Na ten przykład, Pizzeria "Draga", w Mali Losinj za super specjały kuchni dalmatyńskiej ma te same ceny od kilku lat /40-60 kuna na za naprawdę super pizze/.W miasteczku są 3 supermarkety, w tym Lidl.Jakoś nie zauważyłam aby ceny znacząco różniły się od lądowych.
sanky
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 23.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) sanky » 22.06.2021 20:39

Dzień dobry.
W tym roku wybieramy się na kamping Cikat i tu mam dwa pytania:

1. która trasa jest wygodniejsza?
a) https://www.google.pl/maps/dir/Mazowiec ... 359362!3e0 - Istria-->Cres
b) https://www.google.pl/maps/dir/Mazowiec ... 359362!3e0 - KrK-->Cres

2. Jadę 11.07 (z niedzieli na poniedziałek) nie mam rezerwacji czy na tym kampingu są miejsca nieparcelowane i czy komuś zdarzyło się brak miejsc ?

Dwa lata temu rozpoczęliśmy przygodę z kampingami (namiot) zaczynając od Straśko, który skradł nasze (2+2) serca :-) mamy nadzieję że Cikat również okaże się dobrym strzałem - jeśli ktoś ma jakieś wskazówki co do tego kampingu to bardzo chętnie poczytam :-)
tobiasz1985
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) tobiasz1985 » 05.08.2021 20:41

sanky napisał(a):Dzień dobry.
W tym roku wybieramy się na kamping Cikat i tu mam dwa pytania:

1. która trasa jest wygodniejsza?
2. Jadę 11.07 (z niedzieli na poniedziałek) nie mam rezerwacji czy na tym kampingu są miejsca nieparcelowane i czy komuś zdarzyło się brak miejsc ?

Dwa lata temu rozpoczęliśmy przygodę z kampingami (namiot) zaczynając od Straśko, który skradł nasze (2+2) serca :-) mamy nadzieję że Cikat również okaże się dobrym strzałem - jeśli ktoś ma jakieś wskazówki co do tego kampingu to bardzo chętnie poczytam :-)

jak wrazenia z Cikatu?
kai_30
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 01.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kai_30 » 30.12.2022 16:19

sanky napisał(a):Dzień dobry.
W tym roku wybieramy się na kamping Cikat i tu mam dwa pytania:

1. która trasa jest wygodniejsza?
a) https://www.google.pl/maps/dir/Mazowiec ... 359362!3e0 - Istria-->Cres
b) https://www.google.pl/maps/dir/Mazowiec ... 359362!3e0 - KrK-->Cres



Wiem, że już po ptokach, ale może ktoś jeszcze będzie miał takie rozkminy, to napiszę.

Zaliczyliśmy obie trasy - przez Krk w jedną stronę, przez Istrię z powrotem. W moim odczuciu trasa przez Krk jest dużo wygodniejsza, mniej "kręci", jedzie się szybciej. Z powrotem spieszyliśmy się na prom na Istrię, musiałam dość mocno przycisnąć, bo straciliśmy sporo czasu na remontowanej części drogi, i pasażerowie nie wspominają tego z przyjemnością, istny rollercoaster przez Cres, a i tak starałam się jechać dość wolno, sądząc po zniecierpliwionym sznurze aut za mną (nikt mnie nie wyprzedzał, bo nie było jak, droga jest wąska i bardzo, bardzo kręta). Skończyło się widowiskowym pawiem u nastolatka, niestety.

Z drugiej strony - widoki bajeczne, dla odmiany dużo lepsze niż na trasie przez Krk :)
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping Cikat - Cres/Losinj (Mali Losinj) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone