Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Losinj - był ktoś w ostatnim czasie?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
joanna młodzik
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 25.02.2011
Wyspa Losinj - był ktoś w ostatnim czasie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna młodzik » 30.07.2013 14:30

Witajcie , mało znalazłam informacji o Losinj , więc pytam : czy ktoś był w ostatnim czasie , ba ja byłam 17 lat temu , pewnie się trochę pozmieniało... :wink: Planowałam wyspę Krk w tym roku , ale chyba jednak wrócę na stare śmieci. Czy ktoś się orientuje jak z dostępnością apartamentów w drugiej połowie sierpnia ( jadę w ciemno) , jakie ceny? Chciałabym wyhaczyć coś do 50 euro (2+2) , ale czy to w ogóle realne? Zastanawiałam się nad campem , ale te ceny ... to co jest w necie , to jest jakaś masakra...Byłam na campie Cikat , ktoś był może? Jak ceny i czy są markety ( Konzum , Lidl? ) . Polecacie coś fajnego? :hut:
joanna młodzik
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 25.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna młodzik » 02.08.2013 13:02

Naprawdę omijacie Losinj ? Nikt tam nie jeździ?
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 02.08.2013 13:32

Byliśmy we wrześniu, więc nie tak w ostatnim czasie i tylko na jeden dzień (bez nocowania).
Było bajecznie, więc z pewnością kiedyś wrócimy.
Co mogę polecić, to kalmary w ,,Fortunie" w Veli Losinj. Najlepsze jakie w życiu jadłam :D .
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 02.08.2013 14:07

Wróciłem z Veli 24 lipca. Był to nasz szósty pobyt w tym uroczym miejscu. Niestety, w sprawie apartamentów raczej nie pomogę (korzystamy z hotelu). Markety są w Mali Losinj (Konzum, Lidl itp.)
Pozdrawiam :)
joanna młodzik
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 25.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna młodzik » 02.08.2013 14:34

Serdeczne dzięki. :D
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 02.08.2013 14:39

Proszę bardzo :) I gratuluję wyboru :)
joanna młodzik
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 25.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna młodzik » 02.08.2013 14:43

Nie mogę się doczekać , po 17 latach wrócić na stare śmieci , to będzie coś ... :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.08.2013 14:46

joanna młodzik napisał(a):Witajcie , mało znalazłam informacji o Losinj , więc pytam : czy ktoś był w ostatnim czasie , ba ja byłam 17 lat temu , pewnie się trochę pozmieniało... :wink: Planowałam wyspę Krk w tym roku , ale chyba jednak wrócę na stare śmieci. Czy ktoś się orientuje jak z dostępnością apartamentów w drugiej połowie sierpnia ( jadę w ciemno) , jakie ceny? Chciałabym wyhaczyć coś do 50 euro (2+2) , ale czy to w ogóle realne? Zastanawiałam się nad campem , ale te ceny ... to co jest w necie , to jest jakaś masakra...Byłam na campie Cikat , ktoś był może? Jak ceny i czy są markety ( Konzum , Lidl? ) . Polecacie coś fajnego? :hut:


koszty-porady-chorwacja-wlasnie-wrocilem-t42089-420.html#p1240224

Czyli tniesz koszty, bo kemping drogi :oczko_usmiech:

kempingi-ktore-warto-polecic-t26052-285.html

O ceny kempingu już pytałaś i dostałeś odpowiedź :idea:

Markety:
>>> http://www.popustolovac.hr/trgovine/kon ... O%C5%A0INJ

>>> http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-105 ... _14661.htm
joanna młodzik
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 25.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna młodzik » 02.08.2013 14:53

Wiem , ale ciągle się zastanawiam , bo pieniążków mało.
cuciola
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 24.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cuciola » 02.08.2013 16:13

Ja jutro ruszam do Mali Losinj :D
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 23.10.2013 11:04

Ja byłem w Mali Lośinj w 2011 (2+2 osoby). Polecam! :lol:
rapez
Croentuzjasta
Posty: 456
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rapez » 31.10.2013 15:08

Na miejscu i w każdej miejscowości można znaleźć lokum (kucię) za max 10eu; chyba, że chcesz klimę dużą przestrzeń to będzie pewnie 15eu.

Ceny są naprawdę różne i bardzo rozbieżne, zależy gdzie jest kucia, jak daleko do morza... media... klima itd...
Ale można też znaleźć super miejscówkę (robinsonadę) za 8eu :mrgreen: To z pewnością przypomni (lub już przypomniało, w końcu stary ten temat) Ci czas spędzony w Cro 17 lat temu.

Ja co roku chcę aby było jeszcze bardziej dziko, jeszcze bliżej przyrody, jeszcze bardziej spokojnie.... a wszystko dzieje się jak by odwrotnie.
sieka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 29.04.2015 12:04

Odświeżam wątek :)
Ktoś podpowie coś ciekawego odnośnie Losinj?
Wybieramy się początkiem czerwca na dwa tygodnie (jupi!!! :) ) z 6 letnim dzieckiem i psem więc jeżeli ktoś był właśnie z dziećmi i ze zwierzakami i ma jakieś ciekawe, istotne informacje dot. plaż, miejscowości, wycieczek, rejsów fajnych knajpek, sklepów itp to proszę o rady :)
Planujemy zatrzymać się w Mali Losinj więc jeżeli ktoś ma namiary na fajny apartament blisko morza / z widokiem na morze dla 4 dorosłych + dziecko+ pies to również poproszę :)
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 29.04.2015 12:31

sieka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 29.04.2015 12:34

Zack, Twoją relację już znam :) Liczyłam, ze może ktoś jeszcze odwiedził w ostatnim czasie Losinj, bo coś mało relacji jest z tej pięknej wyspy :( zapomniałam dodać, że ja też już byłam na Losinj ale jakieś 12 lat temu więc w sumie się nie liczy ;)
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wyspa Losinj - był ktoś w ostatnim czasie?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone