Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poszukuje kempingów na Krk, Cres lub Lośinj.

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 31.07.2010 17:16

art66x napisał(a):Witaj Ania -wybieramy sie z rodzinka 5.08 na cres i losinj. Chyba zaryzykuje Brajdi i decyzja o pozostaniu na tym Kempie będzie podjęta na miejscu po stwierdzeniu jaki jest stan faktyczny.Również zależy mi na normalnych warunkach sanitarnych lodówkę zabieram swoją :lol: .Jeśli nie wypali poszukamy szczęścia na kampie w Osorze albo Baldarin tym bardziej ze są bardzo zbliżone cenowo do Brajdi.Co do tych kempow znalazłem cennik
http://www.camps-cres-losinj.com/hrv/in ... &s=cijenik


Hmmm...szkoda w takim razie że nie zdążę przeczytać Twoich wrażeń, bo my jedziemy 14.08...No, chyba że będziesz pisał z Cresu :wink:

My prawdopodobnie pojedziemy prosto na camp Slatina, w drugiej kolejności Bijar. Moja druga połowa nie chce ryzykować Brajdi :cry:
Mam tylko nadzieję, ze nie będzie kłopotów z miejscem - w zeszłym roku trzy kempingi musieliśmy odpuścić i zatrzymaliśmy się na czwartym :roll: Może w tym roku będzie lepiej...

Wciąż czekam na informacje od osób które odwiedziły campy na Cresie...i może zdjęcia mają :roll:
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 08.08.2010 19:29

Witam z Cresu a konkretnie z kampu Kovacine.Niestety jak wcześniej pisałem zaryzykowałem kamping Brajdi na moru i skucha.8O Nie jestem zbyt wymagającym człowiekiem ale to co zobaczyłem przeszło moje wszelkie oczekiwania.Toalety oraz prysznice w stanie wczesnego zaniedbanego Gierka.Sama miejscowość bardzo klimatyczna plaża również na dobry z plusem.Reasumując Brajdi na moru POLECAM na wycieczkę 1 dniową . :lol:
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 08.08.2010 19:34

Ania J -Myślę ze Slatina to dobry wybór :D
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 08.08.2010 21:21

art66x napisał(a):Reasumując Brajdi na moru POLECAM na wycieczkę 1 dniową . :lol:


Zależy kto czego oczekuje. My spędziliśmy na tym campie tydzień i jestem bardzo zadowolona z pobytu.
Piszesz, że plaża na dobry z plusem... która plaża, bo są 4 ;)
Główna campinogwa, fakt, może się podobać lub nie, nic nowego... ale te pozostałe to bajka :)
Toalety rzeczywiście nie zachwycają, ale dla nas jest to sprawa całkowice drugorzędna.
Brajdi ma klimat i to nas urzekło.
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 09.08.2010 08:49

Roksa-Masz oczywiście racje co do plazy jest ok!ale minimum sanitarne przy tej ilości ludzi będąc z dziećmi musi być :wink:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 09.08.2010 09:42

art66x napisał(a):Roksa-Masz oczywiście racje co do plazy jest ok!ale minimum sanitarne przy tej ilości ludzi będąc z dziećmi musi być :wink:


Trudno mi się wypowiedzieć, bo dzieci jeszcze u mnie brak, ale na campingu było ich sporo. Od malutkich bobasów leżących w kojcach po kilkuletnie dzieciaki biegające po całym campie.
Każdy jedzie gdzie chce i spędza urlop jak chce. Nie ma co straszyć kibelkami ;). Trzeba przyjechać i zobaczyć :)
Fakt faktem, toalety na campingu Brajdi miały najniższy standart ze wszystkich campów na jakich byłam :twisted:
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 09.08.2010 12:24

art66x napisał(a):Ania J -Myślę ze Slatina to dobry wybór :D


Super, źe piszesz :)
Tak myślała, że Brajdi to super miejsce, ale dla nas sanitariaty są ważne...z tego co piszecie niestety odpada. Szkoda, bo miejsce wydaje się być bardzo klimatyczne...Może w przyszłości ktoś (czyt. właściciel) zainwestuje w te sanitariaty....
Zaglądałeś na Slatinę? Podobało Ci się? Czemu wybrałeś Kovacine?

A jak z miejscami? Dużo ludzi? A nocki ciepłe, pogoda ładna?
Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku 8)
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 09.08.2010 18:52

Witaj Aniu J !
Od 3 dni pogoda bez chmurna, nocki ciepłe, bez rezerwacji pozostają miejsca najmniej atrakcyjne, czyli najdalej morza. Powracając do tematu Braidi na moru po czwartym urlopie spędzonym w Chorwacji określam warunki sanitarne na najniższym poziomie jaki dotychczas spotkałem w Chorwacji. Myśle że Slatina jest dobrym wyborem. W czasie swoich Chorwackich wakacji zwiedziłem parę campingów jak na przykład opisywaną nie jednokrotnie ,,Pod Masliną" w Orasac, bądź camp Prapratno na półwyspie Plejsac oraz Razanac przy wjeździe na wyspę Pag . Każdy z ww. campingów przedstawiał standard wyższy niż Braidi. pozdrawiam
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 30.08.2010 18:08

Wczoraj wróciliśmy z naszych creskich wakacji, cudownych, wyjątkowo udanych, i napiszę słów kilka o campingach.

Byliśmy na Bijar i opisałam wszystko w tym wątku:
forum/viewtopic.php?t=22571

Zaglądaliśmy na Slatinę, zrobiła na nas dobre wrażenie, ale była zatłoczona na maxa, zresztą na Bijar dotarły po nas kolejne rodziny, które nie zdołały znaleźć miejsca na Slatinie. Tam w sezonie chyba tylko rezerwacja wchodzi w grę...albo wyjątkowe szczęście :wink: Nam go zabrakło.
Camp jest rozległy, podzielony na parcele, co ma swoje plusy - więcej intymności, ale i minusy (jeśli ma się na pokładzie uciekającą dwulatkę, która jeśli wpadnie między te żywopłoty i ...szukaj wiatru ww polu :wink: ). Zacieniony w niewielkiej części (1/3 mniej więcej, reszta zacieniona słabo). Sanitariaty super. Kiedy tam byliśmy (w godzinach wieczornych 20.00-21.30) słychać było głośną muzykę, ktoś prowadził jakąś imprezę - nie wiem czy tak jest codziennie. Ogólnie sprawił na nas dobre wrażenie. Plaży nie oglądaliśmy.

Brajdi. Położony bajecznie. Plaże cudne - spędziliśmy tam cały dzień, warto było 8) Ale sam camp nie przypadł nam do gustu. Jak już pisano na forum - sanitariaty straszne, cienia niezbyt dużo. Szkoda, bo położenie i kameralność tego miejsca są rewelacyjne.

Zdovice - wprawdzie na camp nie zaglądałam, bo czasu zabrakło, ale napiszę, że faktycznie nie można wjeżdżać na camp autem, ale można wjechać w celu rozładowania się, tzn zostawić samochód na parkingu, poszukać miejsca na campie, a następnie wjechać do miasteczka i rozpakować się. Niestety nie wiem, czy wówczas płaci się za parkowanie te 15 kun dziennie, pewnie tak, skoro na campingu za samochód nie pobierają opłaty. Fakt: do centrum schodzi się stromo w dół, a na parking stromo pod górkę;)
W Valun są przyjemnie plaże i to może być ciekawe miejsce dla osób lubiących wyskoczyć do knajpki w miasteczku wiieczorem. Poza tym Valun położone jest tak, że wydaje się być niezła bazą wypadową na wycieczki po Cresie.
Bartek L.
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 26.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek L. » 26.03.2014 16:30

Stary watek, ale go odświeżę. Jak wyglada sytauacja na kampie w Beli na w okol. 5-6 lipca ? Wiem juz, ze kemping klimatyczny, z dosc syfiastymi toaletami, ale to nam w gole nie przeszkadza. Chodzi mi glownie o miejsce, czy jest go na tyle, by sie fajnie rozstawic, a nie namiot jeden na drugim.... Rozumiem, ze warto wziac plachte na cien, drzew nie za wiele....
Bierzemy takze pod uwage Bijar, albo na samym koncu Baldrin ...
Jakies nowe uwagi , spostrzezenia z ostatnich kilku lat?
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 09.04.2014 12:55

Na początku lipca pewnie sytuacja wygląda inaczej ale my byliśmy mocno zaskoczeni ilością ludzi na kampingu Bijar w drugiej połowie sierpnia. Kemping był pełny, ciężko było znaleźć miejsce...
bravo1
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 27.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bravo1 » 26.08.2014 10:09

Wybieram się w drugim tygodniu września na kamping SLATINA. Chciałbym dowiedzieć się czegoś o jego otoczeniu. Gdzie jest najbliższy duży sklep spożywczy, czy w Martinscicy jest jakaś pizzeria, lub niedroga restauracja. Jakie wycieczki polecacie na wyspach Cres i Losinj?
Czy na kampie woda pitna jest smaczna, czy trzeba ją kupować w butlach?
Jeszcze jedno pytanie o kamping Brajdi - czy sanitariaty są nadal w fatalnym stanie?
Bartek L.
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 26.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek L. » 26.08.2014 14:40

Brajdi bylem pierwszy rok z lipcu i chyba nic sie nie zmienilo. Kemping sredni, by nie powiedziec beznadziejny, fajne sa tlyko miejscowki na "tarasach" - w sumie z 6,7 szt. Za to polecam kamping w Valun- jedyna upierdliwosc to ot, z ena teren ww. nie mozna wjechac autem, w ogole do miasteczka mozna zjechac tylko na chwile- zjezd masakra, podobnie jak do Bjardi- 18 % !!!!
kasiakejt
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 17.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiakejt » 17.07.2015 15:42

Witam, jestem pierwszy raz na forum, przeczytałam z zapartym tchem mnóstwo relacji, iformacji. Uwielbiam Chorwację.

Co rzeczy: interesują mnie aktualne ceny na Brajdi na Moru - ktoś zna?

I jeszcze: ceny jedzenia na CRES. Wybieram się na naprawdę niskobudżetowe wakacje, więc chcę wybrać rejon sprzyjający mojej kieszeni.
Korci mnie Mljet również - tam zostawiłam swoje serce kilka lat temu :-) i pamietam, że było tanio i pięknie. Tym razem zabieram dzieci, więc długość podróży ma znaczenie.

Będę wdzięczna za wskazówki.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.07.2015 18:40

kasiakejt napisał(a):Witam,
I jeszcze: ceny jedzenia na CRES. Wybieram się na naprawdę niskobudżetowe wakacje, więc chcę wybrać rejon sprzyjający mojej kieszeni.


Witaj.
Jedzenia w konobach czy w sklepach?
Zakupy można robić w sieci marketów Konzum. Na Cresie w m. Cres jest taki
https://www.google.pl/maps/place/Konzum ... d070707c36
W konobach - ogólnie miasto jest drogie (wyspy są droższe) więc na niskobudżetowe wakacje wybrałbym inne miejsce.

Pzdr
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Poszukuje kempingów na Krk, Cres lub Lośinj. - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone