Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Poszukuje kempingów na Krk, Cres lub Lośinj.

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AniaJ.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 31.07.2010 17:16

art66x napisał(a):Witaj Ania -wybieramy sie z rodzinka 5.08 na cres i losinj. Chyba zaryzykuje Brajdi i decyzja o pozostaniu na tym Kempie będzie podjęta na miejscu po stwierdzeniu jaki jest stan faktyczny.Również zależy mi na normalnych warunkach sanitarnych lodówkę zabieram swoją :lol: .Jeśli nie wypali poszukamy szczęścia na kampie w Osorze albo Baldarin tym bardziej ze są bardzo zbliżone cenowo do Brajdi.Co do tych kempow znalazłem cennik
http://www.camps-cres-losinj.com/hrv/in ... &s=cijenik

Hmmm...szkoda w takim razie że nie zdążę przeczytać Twoich wrażeń, bo my jedziemy 14.08...No, chyba że będziesz pisał z Cresu :wink:

My prawdopodobnie pojedziemy prosto na camp Slatina, w drugiej kolejności Bijar. Moja druga połowa nie chce ryzykować Brajdi :cry:
Mam tylko nadzieję, ze nie będzie kłopotów z miejscem - w zeszłym roku trzy kempingi musieliśmy odpuścić i zatrzymaliśmy się na czwartym :roll: Może w tym roku będzie lepiej...

Wciąż czekam na informacje od osób które odwiedziły campy na Cresie...i może zdjęcia mają :roll:
art66x
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 08.08.2010 19:29

Witam z Cresu a konkretnie z kampu Kovacine.Niestety jak wcześniej pisałem zaryzykowałem kamping Brajdi na moru i skucha.8O Nie jestem zbyt wymagającym człowiekiem ale to co zobaczyłem przeszło moje wszelkie oczekiwania.Toalety oraz prysznice w stanie wczesnego zaniedbanego Gierka.Sama miejscowość bardzo klimatyczna plaża również na dobry z plusem.Reasumując Brajdi na moru POLECAM na wycieczkę 1 dniową . :lol:
art66x
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 08.08.2010 19:34

Ania J -Myślę ze Slatina to dobry wybór :D
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 08.08.2010 21:21

art66x napisał(a):Reasumując Brajdi na moru POLECAM na wycieczkę 1 dniową . :lol:

Zależy kto czego oczekuje. My spędziliśmy na tym campie tydzień i jestem bardzo zadowolona z pobytu.
Piszesz, że plaża na dobry z plusem... która plaża, bo są 4 ;)
Główna campinogwa, fakt, może się podobać lub nie, nic nowego... ale te pozostałe to bajka :)
Toalety rzeczywiście nie zachwycają, ale dla nas jest to sprawa całkowice drugorzędna.
Brajdi ma klimat i to nas urzekło.
art66x
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 09.08.2010 08:49

Roksa-Masz oczywiście racje co do plazy jest ok!ale minimum sanitarne przy tej ilości ludzi będąc z dziećmi musi być :wink:
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 09.08.2010 09:42

art66x napisał(a):Roksa-Masz oczywiście racje co do plazy jest ok!ale minimum sanitarne przy tej ilości ludzi będąc z dziećmi musi być :wink:

Trudno mi się wypowiedzieć, bo dzieci jeszcze u mnie brak, ale na campingu było ich sporo. Od malutkich bobasów leżących w kojcach po kilkuletnie dzieciaki biegające po całym campie.
Każdy jedzie gdzie chce i spędza urlop jak chce. Nie ma co straszyć kibelkami ;). Trzeba przyjechać i zobaczyć :)
Fakt faktem, toalety na campingu Brajdi miały najniższy standart ze wszystkich campów na jakich byłam :twisted:
AniaJ.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 09.08.2010 12:24

art66x napisał(a):Ania J -Myślę ze Slatina to dobry wybór :D

Super, źe piszesz :)
Tak myślała, że Brajdi to super miejsce, ale dla nas sanitariaty są ważne...z tego co piszecie niestety odpada. Szkoda, bo miejsce wydaje się być bardzo klimatyczne...Może w przyszłości ktoś (czyt. właściciel) zainwestuje w te sanitariaty....
Zaglądałeś na Slatinę? Podobało Ci się? Czemu wybrałeś Kovacine?

A jak z miejscami? Dużo ludzi? A nocki ciepłe, pogoda ładna?
Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku 8)
art66x
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 09.08.2010 18:52

Witaj Aniu J !
Od 3 dni pogoda bez chmurna, nocki ciepłe, bez rezerwacji pozostają miejsca najmniej atrakcyjne, czyli najdalej morza. Powracając do tematu Braidi na moru po czwartym urlopie spędzonym w Chorwacji określam warunki sanitarne na najniższym poziomie jaki dotychczas spotkałem w Chorwacji. Myśle że Slatina jest dobrym wyborem. W czasie swoich Chorwackich wakacji zwiedziłem parę campingów jak na przykład opisywaną nie jednokrotnie ,,Pod Masliną" w Orasac, bądź camp Prapratno na półwyspie Plejsac oraz Razanac przy wjeździe na wyspę Pag . Każdy z ww. campingów przedstawiał standard wyższy niż Braidi. pozdrawiam
AniaJ.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 30.08.2010 18:08

Wczoraj wróciliśmy z naszych creskich wakacji, cudownych, wyjątkowo udanych, i napiszę słów kilka o campingach.

Byliśmy na Bijar i opisałam wszystko w tym wątku:
forum/viewtopic.php?t=22571

Zaglądaliśmy na Slatinę, zrobiła na nas dobre wrażenie, ale była zatłoczona na maxa, zresztą na Bijar dotarły po nas kolejne rodziny, które nie zdołały znaleźć miejsca na Slatinie. Tam w sezonie chyba tylko rezerwacja wchodzi w grę...albo wyjątkowe szczęście :wink: Nam go zabrakło.
Camp jest rozległy, podzielony na parcele, co ma swoje plusy - więcej intymności, ale i minusy (jeśli ma się na pokładzie uciekającą dwulatkę, która jeśli wpadnie między te żywopłoty i ...szukaj wiatru ww polu :wink: ). Zacieniony w niewielkiej części (1/3 mniej więcej, reszta zacieniona słabo). Sanitariaty super. Kiedy tam byliśmy (w godzinach wieczornych 20.00-21.30) słychać było głośną muzykę, ktoś prowadził jakąś imprezę - nie wiem czy tak jest codziennie. Ogólnie sprawił na nas dobre wrażenie. Plaży nie oglądaliśmy.

Brajdi. Położony bajecznie. Plaże cudne - spędziliśmy tam cały dzień, warto było 8) Ale sam camp nie przypadł nam do gustu. Jak już pisano na forum - sanitariaty straszne, cienia niezbyt dużo. Szkoda, bo położenie i kameralność tego miejsca są rewelacyjne.

Zdovice - wprawdzie na camp nie zaglądałam, bo czasu zabrakło, ale napiszę, że faktycznie nie można wjeżdżać na camp autem, ale można wjechać w celu rozładowania się, tzn zostawić samochód na parkingu, poszukać miejsca na campie, a następnie wjechać do miasteczka i rozpakować się. Niestety nie wiem, czy wówczas płaci się za parkowanie te 15 kun dziennie, pewnie tak, skoro na campingu za samochód nie pobierają opłaty. Fakt: do centrum schodzi się stromo w dół, a na parking stromo pod górkę;)
W Valun są przyjemnie plaże i to może być ciekawe miejsce dla osób lubiących wyskoczyć do knajpki w miasteczku wiieczorem. Poza tym Valun położone jest tak, że wydaje się być niezła bazą wypadową na wycieczki po Cresie.
Bartek L.
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek L. » 26.03.2014 16:30

Stary watek, ale go odświeżę. Jak wyglada sytauacja na kampie w Beli na w okol. 5-6 lipca ? Wiem juz, ze kemping klimatyczny, z dosc syfiastymi toaletami, ale to nam w gole nie przeszkadza. Chodzi mi glownie o miejsce, czy jest go na tyle, by sie fajnie rozstawic, a nie namiot jeden na drugim.... Rozumiem, ze warto wziac plachte na cien, drzew nie za wiele....
Bierzemy takze pod uwage Bijar, albo na samym koncu Baldrin ...
Jakies nowe uwagi , spostrzezenia z ostatnich kilku lat?
JoannaG
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 09.04.2014 12:55

Na początku lipca pewnie sytuacja wygląda inaczej ale my byliśmy mocno zaskoczeni ilością ludzi na kampingu Bijar w drugiej połowie sierpnia. Kemping był pełny, ciężko było znaleźć miejsce...
bravo1
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) bravo1 » 26.08.2014 10:09

Wybieram się w drugim tygodniu września na kamping SLATINA. Chciałbym dowiedzieć się czegoś o jego otoczeniu. Gdzie jest najbliższy duży sklep spożywczy, czy w Martinscicy jest jakaś pizzeria, lub niedroga restauracja. Jakie wycieczki polecacie na wyspach Cres i Losinj?
Czy na kampie woda pitna jest smaczna, czy trzeba ją kupować w butlach?
Jeszcze jedno pytanie o kamping Brajdi - czy sanitariaty są nadal w fatalnym stanie?
Bartek L.
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek L. » 26.08.2014 14:40

Brajdi bylem pierwszy rok z lipcu i chyba nic sie nie zmienilo. Kemping sredni, by nie powiedziec beznadziejny, fajne sa tlyko miejscowki na "tarasach" - w sumie z 6,7 szt. Za to polecam kamping w Valun- jedyna upierdliwosc to ot, z ena teren ww. nie mozna wjechac autem, w ogole do miasteczka mozna zjechac tylko na chwile- zjezd masakra, podobnie jak do Bjardi- 18 % !!!!
kasiakejt
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiakejt » 17.07.2015 15:42

Witam, jestem pierwszy raz na forum, przeczytałam z zapartym tchem mnóstwo relacji, iformacji. Uwielbiam Chorwację.

Co rzeczy: interesują mnie aktualne ceny na Brajdi na Moru - ktoś zna?

I jeszcze: ceny jedzenia na CRES. Wybieram się na naprawdę niskobudżetowe wakacje, więc chcę wybrać rejon sprzyjający mojej kieszeni.
Korci mnie Mljet również - tam zostawiłam swoje serce kilka lat temu :-) i pamietam, że było tanio i pięknie. Tym razem zabieram dzieci, więc długość podróży ma znaczenie.

Będę wdzięczna za wskazówki.
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.07.2015 18:40

kasiakejt napisał(a):Witam,
I jeszcze: ceny jedzenia na CRES. Wybieram się na naprawdę niskobudżetowe wakacje, więc chcę wybrać rejon sprzyjający mojej kieszeni.

Witaj.
Jedzenia w konobach czy w sklepach?
Zakupy można robić w sieci marketów Konzum. Na Cresie w m. Cres jest taki
https://www.google.pl/maps/place/Konzum ... d070707c36
W konobach - ogólnie miasto jest drogie (wyspy są droższe) więc na niskobudżetowe wakacje wybrałbym inne miejsce.

Pzdr
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

Poszukuje kempingów na Krk, Cres lub Lośinj. - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019