Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cres + Losinj lista i oceny kempingów

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 29.06.2012 13:16

Ania, z tego co pamiętam, przed samym Veli Losinj jest ośrodek wypoczynkowy z hotelem. Gdy byliśmy w miasteczku, odbywał się tam jakiś dancing, dobrze było słychać muzykę w centrum i zwróciliśmy uwagę na miejsce, skąd się rozlegała ;)
Ale niestety nie jest to camping. Najbliższy to Cikat w Mali Losinj.

A Wy się jednak na Cres-Losinj wybieracie w tym roku? ;)

Pozdrawiam.
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 29.06.2012 13:50

No to sama nie wiem, co o tym myśleć...Tyle map się myli???

Nie mam pojęcie, gdzie się wybieramy
:roll:
Jedno jest pewne: do Chorwacji w drugiej połowie sierpnia :wink:
Bierzemy pod uwagę Brac, Korculę albo....? Nie wiem jeszcze. Za dużo bym chciała w jednym miejscu (chodzi o camping) i tak "wybrzydzam"...

A tak na marginesie, odbiegając od tematu Creso-Losinja: pamiętam, że niejaki Ufokking wybierał się na Mljet i zbierał informacje - na forum nie zagląda, nie wiesz czy był??? Bo może by tak na Mljet?

A Wy już zdecydowani?
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 29.06.2012 14:15

Wiesz co, bo to jest ośrodek wypoczynkowy, być może są tam nawet domki do wynajęcia, więc to takie trochę campingopodobne ;)

AniaJ. napisał(a):A tak na marginesie, odbiegając od tematu Creso-Losinja: pamiętam, że niejaki Ufokking wybierał się na Mljet i zbierał informacje - na forum nie zagląda, nie wiesz czy był??? Bo może by tak na Mljet?

Uffokking był na Mljecie, już 2 lata temu, zaraz po nas. Tylko relacji nie napisał 8) Ale chwalił się gdzieś, że był na tym samym campie, co my - Lovor w Kozaricy i było super.

My też nie jesteśmy jeszcze zdecydowani. Ciągnie mnie w wiele miejsc :D

Pozdrawiam :papa:
jacekrobert
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 29.06.2012
Cres-Losnij-campingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacekrobert » 29.06.2012 21:24

witam, I-szy raz tu jestem- witam wszystkich cromaniakow...

prosze o polecenie 2-3 fajnych kempingow jak w temacie...
cos tam w archiwum poczytałem, ale zalezy mi na swiezych info tzn. z 2011r.



bylem z cro wiele razy, nigdy na cres,zalezy mi na praktycznych informacjach o tym regionie...
dzieki
JR
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Cres-Losnij-campingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.06.2012 19:09

jacekrobert napisał(a):
bylem z cro wiele razy, nigdy na cres,zalezy mi na praktycznych informacjach o tym regionie...
dzieki
JR


Cres
jacek36
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 15.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek36 » 30.06.2012 21:09

dzienks...
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 02.07.2012 15:02

Nie przypominam sobie aby w Veli Losinj był kemping. Być może coś przeoczyłam ale nie sądzę.
Jeśli chodzi o kempingi na Cres i Losinj to jest w czym wybierać aczkolwiek jest kilka które bym odradzała np te w Osorze bo poprostu nie mają plaży i leżą nad kanałem i przy drodze(bezpośrednio).
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 02.07.2012 15:24

Camping Bijar w Osorze ma plażę koło ruin kościółka i kilka wąskich skrawków (jak dla nas super, ale nie każdemu musi odpowiadać) i na pewno nie leży przy drodze. Pewnie chodziło Ci o camp "Preko Mosta".

Kilka zdjęć z campingu można zobaczyć tutaj. Dla mnie Bijar to najlepszy wybór z campingów na Cresie i Losinju...

Pozdrawiam :papa:
Ostatnio edytowano 02.07.2012 15:33 przez maslinka, łącznie edytowano 1 raz
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 02.07.2012 15:32

Fakt Bijar nie lezy przy samym kanale ale niestety równiez ten kemping moim zdaniem nie nalezy do najlepszych na wyspie. To moje subiketywna opinia. Owszem jest ładnie położony i zacieniony ale plażę ma kiepską, trudno również o dobre miejsce dla przyczep kempingowych bo stoi wiele przyczep na stałe.
Rozumiem, że mówisz o plazy przy ruinach?
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 02.07.2012 15:35

ally napisał(a):Rozumiem, że mówisz o plazy przy ruinach?

Tak, właśnie to uściśliłam ;)
jacek36
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 15.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek36 » 13.08.2012 16:55

witam, wróciłem....z Losnij...AC Cikat.



Fajne miejsce na ziemi...Rzadko spotykane na AC w Cro...miłe Panie i Panowie na recepcji.....
Dużo cienia, świetne plaże...


pozdro
archi_medes
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 05.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) archi_medes » 14.08.2012 19:45

Witam
od 31 lipca do 10 sierpnia br byłem na campie Cikat . Obsługa bardzo przyjaźnie nastawiona chętnie służąca pomocą nawet w znalezieniu wolnego miejsca . Camping ma 2 plaże - pierwsza większa bliżej strefy premium druga mniejsza bardziej kameralna z łagodnym wejściem do wody ( jest nawet odrobina piasku między kamieniami ) Jeśli chodzi o socjal to na terenie jest wystarczająco zaopatrzony sklep , toalety sprzątane na okrągło , ciepła woda bez problemu jedynie w czasie popołudniowego przesilenia ok godz 18 kolejki do pryszniców - ale na innych campach jest podobnie .Większość gości campu to włosi , niemcy i słoweńcy Przez 10 dni pobytu zauważyłem tylko 3 rejestracje samochodów z PL co zaowocowało brakiem nocnych pijackich rozmów Polaków o polityce przerywanych gęsto przecinkami na K.. , które często rzucają negatywne światło na pozostałych niczemu winnych rodaków na campingu . W Małym Losinje jest niedaleko Lidl i jakiś miejscowy market sieciowy więc z większymi zakupami nie było problemu i ceny nie powodowały bólu głowy . Jeśli ktoś miałby jakieś pytanie chętnie odpowiem
Tutaj można zobaczyć moją krótką fotorelację >> http://www.youtube.com/watch?v=6_t1lPKI_uk&feature=g-upl
Ślązak
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ślązak » 23.08.2012 19:49

Należy też dodać, że camp jest bardzo rozległy. Posiada pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej. O siatkówce już nie wspominam bo to norma :D Bywa, że na terenie campu rozbija się przenośne wesołe miasteczko. To DUUUŻY camping. Z kilkunastu pobytów na różnych campingach w Cro ten wspominam najmilej. Był jednym z pierwszych gdzie dostępna była kostkarka do lodu, fajna sprawa w upały. Do tego wokół niego ciągną się stare aleje spacerowe (trochę jednak zapuszczone), jednak potrafią zaprowadzić w fajne miejsca.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 22.05.2021 14:21

Odgrzebuję zakopany temat, bo mam pytanie: czy ktoś kiedyś słyszał o jakimś kempingu w Miholašćicy na Cresie? Nie chodzi mi o camp Slatina w pobliskiej Martinšćicy, tylko o jakiś nieujęty na popularnych listach mniejszy kemping. Nie wybieram się - raczej chcę się upewnić, że go tam naprawdę nie ma. :wink:
EwelinaKRK
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 21.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) EwelinaKRK » 22.05.2021 14:38

A sprawdzałeś autocamp Bijar,w Osorze ?To troszkę dalej na Cresie,niż Martiniscica.
Bijar -nie za wielki,również nie bardzo malutki,za to w cieniu z częściowo wygrodzonymi działkami i ekstra kompleksem sanitarnym.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Cres + Losinj lista i oceny kempingów - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone