Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cres + Losinj lista i oceny kempingów

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.06.2011 00:54

ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 27.06.2011 18:05

Janusz. Ty jak zawsze niezastąpiony!Gdzie Ci się udało wysznupać tą stronkę :lol: :lol: :lol: Ten kemping kusi ale jeśli ta droga, która jest na jednej z fotek jest drogą dojazdową to jakoś nie widze zjazdu z dużą przyczepą na haku :roll:
Ciekawa jestem czy ktoś próbował??? Szkoda, że Forumowicze piszą o kipeskich sanitariatach na miejscu :(
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.06.2011 18:32

ally napisał(a):Janusz. Ty jak zawsze niezastąpiony!Gdzie Ci się udało wysznupać tą stronkę :lol: :lol: :lol:


Jak zwykle pomogła moja pomocnica :lol:
tylko głębiej trzeba było poszukać :wink:
(czytaj: na 2 lub 3 stronie po wpisaniu w szukaj "camp Brajdi")
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 27.06.2011 20:15

:mrgreen: ja poprostu chyba nie jestem aż tak wytrwała... 2 lub 3 strona brrr :lol: :lol: :lol:
Napisałam do nich maila... odnośnie dojazdu. W końcu na Pagu zwożą traktorem to kto wie jaki sposób mają w Beli 8)
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 29.06.2011 22:16

Dla zainteresowanych - dostałam odpowiedź...która brzmi mniej więcej tak.... przyjedź i sprawdź :lol: bo ta droga to wyzwanie każdego dnia.
fajny mail, mili ludzie. Ale brzmi jednoznacznie hihihihi
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 06.07.2011 08:48

ally napisał(a):.... nieco czasu upłynęło od momentu gdy zakładałam ten temat ale Cres i Losinj powraca. Nadal nie udało mi się tam dotrzeć. W tym roku być może ruszymy ale napewno wybierają się tam moi rodzice.

Niestety kemping w Beli odpada bo chyba nie da rady zjechać tam z naszą ponad 6metrową przyczepą. Przynajmniej tak wynika z relacji jakie zamieścili inni Forumowicze.

Zastanawiam się gdzie obrać miejsce bazowe... po głowie chodzi mi kemping Slatina i Poljana ale.... być może ktoś zna jakiś bardziej klimatyczny mały kemping. Chętnie poczytam :)

Może ktoś się pokusi o porównanie kempingów na tych dwóch wyspach???


Cześć, Ally:)

Ja się pokuszę, ale nie w tej chwili, spędziliśmy dwa tygodnie na Cresie w zeszłym roku, troszkę widzieliśmy. Teraz odnajduję się w pracy po powrocie z wypadu nad Bałtyk (słonko było;) . Jak się odnajdę coś na pewno napiszę:)

Pozdrawiam :papa:
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 06.07.2011 19:28

W takim razie czekam z niecierpliwością :) Każda opinia jest bezcenna.
Pozdrawiam
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 12.07.2011 16:34

No to zapraszam na camp Bijar:

Obrazek[/url]

Jadąc z Cresu, tuż przed Osorem skręcamy w prawo. Znaki jak wyżej :D

Obrazek



Wjazd na camping:

Obrazek

Przy meldowaniu otrzymuje się kartę, która otwiera szlaban :D


Plan campu tutaj:

Obrazek


Budynek recepcji, i sklep obok:

Obrazek

Warzywa i owoce można kupić na straganie:

Obrazek

Na campie jest też niewielki plac zabaw:


Obrazek
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 12.07.2011 16:45

Teren świetnie zacieniony. Kiedy dotarliśmy na miejsce zrozumieliśmy zdziwienie pani z recepcji - przez telefon pytaliśmy o wolne miejsca w cieniu. Na tym campie chyba nie ma miejsc niezacienionych!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Główna uliczka:

Obrazek

Obrazek


Widok z okolic recepcji:

Obrazek


Alejka nadmorska:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.07.2011 16:51

Ja poproszę jeszcze o "granie" cykad :wink: :lol:
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 12.07.2011 16:55

Z campingu do Osoru idziemy tędy, na pierwszym zdjęciu po prawej stronie widać złożone parasole knajpki (grill bar, z widokiem na zatokę):

Obrazek

Obrazek


i podziwiamy Osor (w oddali widać wieżę kościoła), zatokę Bijar i przystań przy campingu oraz wypę Losinj (widać Televrin, który zdobyty został przez moją drugą połowę):

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Mieszkańcy campu plażują na maleńkich plażyczkach i betonowych pomostach przy samym campie:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przy alejce nadmorskiej są zejścia do wody bezpośrednio z miejsc campingowych, dość strome, my nie schodziliśmy tamtędy, więc zdjęć nie mam, ale ludzie się tam na pewno kąpali.
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 12.07.2011 17:02

Drogą, która wiedze do Osoru dojdziemy też do ruin i żwirkowej plaży:

Obrazek

Obrazek

która w dalszej części jest skalista:

Obrazek

Obrazek

Widok z campu na plażę (niestety, mało słoneczny):

Obrazek

i odwrotnie, z plaży żwirkowej na camping:

Obrazek


Już wcześniej wspominałam, plaże są najsłabszą stroną tego campu. My sporo jeżdziliśmy po wyspie i plażowaliśmy w różnych miejscach, więc aż tak bardzo nam to nie przeszkadzało. A inne plaże są piękne: zatoka Koromacna, Beli :D Ach, miło powspominać!

Gdybyś chciała jeszcze o coś podpytać, pisz:)
Pozdrawiam i życzę udanego planowania wakacji :papa:
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 12.07.2011 17:06

ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 12.07.2011 21:32

Bardzo dziękuję za opis - świetny, zdjęcia to jest to !!!Bardzo pomocne. kemping wydaje się fajnym, tylko właśnie te plaże....
A czy możesz wskazać gdzie dokładnie się plażowaliście bo to dla mnie też ważne, jeśli się wybiorę to pojazde z labradorem - wolę wsiąść do auta i pojechać trochę niż przeszkadzać na małej plazy kempingowej, bo nie każdy lubi zwierzaki a zwierzaki typu LAB kochają plaże i wode :D
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 12.07.2011 21:37

...tak czytam co piszesz o Slatinie i trochę się martwie. Ja się wybieram końcem sierpnia, początek września więc pewnie miejsca będą ale moi rodzice jadą w sierpniu :( i planują Slatine... hmmmm a tam tak tłoczno.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Cres + Losinj lista i oceny kempingów - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone