Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Lista kempingów w Cro

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AnaSz
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 15.01.2013 10:18

za 2+2 (dzieci wiek 2 i 5) zapłaciliśmy 14euro za dzień - w 2011, ale myślę że nie wiele zmieniło się. Plusem campu jest to że właścicielką jest POLKA - Halinka żona Dragana i zawsze służy pomocą :)
napisz do nich: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.01.2013 10:28

AnaSz napisał(a):za 2+2 (dzieci wiek 2 i 5) zapłaciliśmy 14euro za dzień - w 2011, ale myślę że nie wiele zmieniło się. Plusem campu jest to że właścicielką jest POLKA - Halinka żona Dragana i zawsze służy pomocą :)
napisz do nich: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dzięki :)
AnaSz
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 15.01.2013 10:28

Służę pomocą jeżeli masz pytania pisz :)
kabar
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) kabar » 09.02.2013 11:14

Cześć wszystkim . polećcie proszę jakieś niewielkie pole gdzie mógłbym przenocować ( na jedną noc, lub dwie ) jadąc dalej do Czarnogóry . Interesuję mnie okolica ; Baśka Voda , Makarska . Chcę tam zjechać z autostrady i dalej jechać już wzdłuż wybrzeża . Co roku przejeżdżałem tamtędy , więc wiem że jest ich tam kilka , lecz jadąc na kwaterę nie przyglądałem im się zbytnio . Z góry dzięki za pomoc .
jakubah
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakubah » 18.02.2013 20:36

mam nadzieje że kemp w Drage został znaleziony co prawda Mario za dużo się obija i kamp nieco podupadł ale było to idealne miejsce gdy było mniej kempów i smrodo-łodzi
anila44
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) anila44 » 07.08.2015 19:35

Niestety, ale z czasem to wszystko idzie na dno :)
novy77
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) novy77 » 24.11.2015 16:37

Witam wszystkich mam pytanie a mianowicie czy ktoś z was był na kampingu BI VILLAGE w Puli , chodzi mi o rozmieszczenie namiotów vacansoleil - odległość od plaży , basenów , toalet itp .pozdrawiam :papa:
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.11.2015 18:04

Ten kemping jest w miejscowości Fažana.
Miril
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 25.11.2015 00:13

novy77 napisał(a):Witam wszystkich mam pytanie a mianowicie czy ktoś z was był na kampingu BI VILLAGE w Puli , chodzi mi o rozmieszczenie namiotów vacansoleil - odległość od plaży , basenów , toalet itp .pozdrawiam :papa:

Byliśmy tam w czerwcu. Do plaży z namiotów przechodzisz koło toalet. Następnie mijasz campery i już. :D Super zajęcia dla dzieciaków-animatorzy b. się starają. Budynek ze sceną gdzie odbywają się zajęcia też w pobliżu. Kamping nie jest wielki więc wszędzie blisko. Dookoła namiotów jest b.dużo miejsca.Z niego pojechaliśmy na Isamar do Włoch i masakra z ilością miejsca w porównaniu z Bi Village.
piotrulex
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 25.11.2015 10:27

novy77 napisał(a):Witam wszystkich mam pytanie a mianowicie czy ktoś z was był na kampingu BI VILLAGE w Puli , chodzi mi o rozmieszczenie namiotów vacansoleil - odległość od plaży , basenów , toalet itp .pozdrawiam :papa:

Nie lepiej na plan zerknąć?

http://www.bivillage.com/source/mappa-villaggio.pdf

Coś co dla jednego jest blisko dla Ciebie może być strasznie daleko itd ...
novy77
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) novy77 » 25.11.2015 10:47

Dzięki za podpowiedzi. a co do planu kempingu to zerkałem wcześniej lecz nie było tam zaznaczonych miejsc gdzie znajdują się namioty vacansoleil. :lol:
laura2013
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) laura2013 » 10.01.2016 20:48

bardzo gorąco polecam autocamp DIDO kamp-dido.com/. Bardzo przyjazna atmosfera, stałe towarzystwo-wszyscy jak jedna wielka rodzina, bardzo przyjemni właściciele. Lokalizacja campingu blisko morza, niedaleko przepięknego miasta Zadar. Polecam ze względu na rewelacyjne ceny i bardzo miłą atmosferę na campingu.
Polecam dla miłośników spędzania wakacji na wolnym powietrzu
Z
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 11.01.2016 21:04

laura2013 napisał(a):bardzo gorąco polecam autocamp DIDO kamp-dido.com/. Bardzo przyjazna atmosfera, stałe towarzystwo-wszyscy jak jedna wielka rodzina, bardzo przyjemni właściciele. Lokalizacja campingu blisko morza, niedaleko przepięknego miasta Zadar. Polecam ze względu na rewelacyjne ceny i bardzo miłą atmosferę na campingu.
Polecam dla miłośników spędzania wakacji na wolnym powietrzu

Po to się zarejestrowałaś aby reklamę uskuteczniać?
Luqas
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Luqas » 21.07.2016 17:34

Poproszę o namiar Campingów lub Bungalow w Makarskiej :)
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.07.2016 17:47

Luqas napisał(a):Poproszę o namiar Campingów lub Bungalow w Makarskiej :)

http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzav ... obmocje=23
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

Lista kempingów w Cro - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019