Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lista kempingów w Cro

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gosiek_tk
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiek_tk » 01.06.2011 08:02

Dziękuję bardzo, rzeczywiście wygląda fajnie :) Pozdrawiam!
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 09.06.2011 01:59

bikiniarz
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 08.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bikiniarz » 09.06.2011 10:51

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o Campie Oliva w Sukosanie oraz Campingu Paradiso w Drage ?
agaisebek
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 03.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaisebek » 03.07.2011 23:15

a czy ktoś zna kemping www.campingsplit.com , wybieramy się tam z mężem 2 pierwsze tygodnie sierpnia
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 07.07.2011 10:56

agaisebek napisał(a):a czy ktoś zna kemping www.campingsplit.com , wybieramy się tam z mężem 2 pierwsze tygodnie sierpnia

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=216 ... ht=stobrec
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=166 ... ht=stobrec
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003
camp STOBREC

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 07.07.2011 20:36

Hej !
Początkiem czerwca br spędziłem tam kilka dni, po wsześniejszych tegorocznych pobytach na campach na Korculi (urocze campy Robinsona) ten camp to prawdziwa "perełka". Mam na myśli wyposażenie, czystość, bliskość Splitu, fajna dzielnica Splitu Stobrec. Ale są tez minusy, cena .... początek czerwca mały namiot dwie osoby 20 euro w mało atrakcyjnym miejscu campu... ale i tak camp był prawie zapełniony camperami z państw zachodnich. Polecam...ale gdybym był z rodziną poszukałbym kwater za niższą cenę. Wcale nie jestem "złotówą"
Gajus
agaisebek
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 03.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaisebek » 08.07.2011 09:50

Hmmm, faktycznie szukaliśmy czegoś tańszego, ale bezskutecznie.
W terminie sierpniowym za dwie osoby, namiot, samochód itd wniesie nas około 30 euro/dobę, wątpie że w takiej cenie znajdziemy kwaterę.
Tobi
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 12.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tobi » 14.07.2011 19:27

[quote="Amy"]Hej:)
Na forum jestem nowa :)
Ale do KRO jade już 3 rok z rzędu :lol:
Bardzo podoba mi się kamp Laguna w miejscowosci PLAT (niedaleko cavtat) za Dubrownikiem.
Kamp jest 3 gwiazdkowy. ..............

--------------------------------------------------------------------------------------
Czy ta miejscowość to:
Plat, Župa Dubrovačka?
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 05.08.2011 08:48

Być może ten link już był na forum ? ale pozwolę sobie go wkleić , bo dzisiaj żonka na niego trafiła .

Myślę ze wiele info tutaj można znaleźć

http://croatia.hr/pl-PL/Rekreacja-i-atr ... QyxpXDM%3d


:wink: :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.12.2011 08:20

Fajna strona o kempingach, przede wszystkim aktywna.
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 08.12.2011 14:23

smoki3 napisał(a):Fajna strona o kempingach, przede wszystkim aktywna.


Dokładnie. Wg mnie jest to chyba najlesze zbiorowisko ofert campingowych, i to nie tylko dla Chorwacji
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 08.12.2011 14:30

agaisebek napisał(a):Hmmm, faktycznie szukaliśmy czegoś tańszego, ale bezskutecznie.
W terminie sierpniowym za dwie osoby, namiot, samochód itd wniesie nas około 30 euro/dobę, wątpie że w takiej cenie znajdziemy kwaterę.


Ja jeżdżę wraz z żona i córka na Chorwacje pod namiot od trzech lat - przełom lipca i sierpnia. Trzy lata temu byliśmy w Senji (Camp Ujca) 23 Euro (namiot, auto, prąd), dwa lata temu Istria/Tunarica - 21 Euro, a na te wakacje byliśmy w Starigradzie Paklenica - i tutaj rekord - 19 Euro. Nie są to kampingi z basenami i zyciem nocnym, tylko super spokojne miejsca gdzie wspaniale się odpoczywa. A wszystkie trzy 10 m od morza. Więc na pewno się znajdzie cos poniżej 30 Euro, a juz na pewno mniej niz apartament.
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 24.02.2012 15:14

W tamtym roku byliśmy na rodzinnym kampie u Dragana w Kasteli. za 2+2 zapłaciliśmy 14 euro POLECAM!!!!
benia
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 14.02.2009
panie januszu prsze o rade

Nieprzeczytany postnapisał(a) benia » 17.05.2012 18:47

w polowie lipca po raz pierwszy wybieramy sie z rodzinka na auto camp zawsze jezdzilismy na prywatne kwateki(6razy)teraz chcemy zasmakowac campingu prosze o rade gdzie i jaki camp wybrac w miare tani i zeby cos sie dzialo jakies kawiarenki moze male disco wspomne ze wczesnie bylismy w gradac,podaca,vodice,omis,pan juz tyle widzial ze mam nadzieje ze nam pan pomoze pozdrawiam benia
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011
Re: panie januszu prsze o rade

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 17.05.2012 21:03

benia napisał(a):w polowie lipca po raz pierwszy wybieramy sie z rodzinka na auto camp zawsze jezdzilismy na prywatne kwateki(6razy)teraz chcemy zasmakowac campingu prosze o rade gdzie i jaki camp wybrac w miare tani i zeby cos sie dzialo jakies kawiarenki moze male disco wspomne ze wczesnie bylismy w gradac,podaca,vodice,omis,pan juz tyle widzial ze mam nadzieje ze nam pan pomoze pozdrawiam benia


Ja byłem w Senji, camp Ujca - 21 Euro mały i kameralny, jest kawiarenka i nie daleko do Senji (2km), gdzie dzieje się dużo. Tunarica, tj koło Labina na Istrii, restauracja, kawiarnia, disco, ale do najbliższego miasta 20 km. Starigrad Paklenica - kamp bardzo mały (19 Euro) praktycznie w samym miasteczku, wszedzie na piechotę, ale jednak bardzo fajnie usytuowany, że nie czuje się tego, że jest w mieście. Wszystkie ceny liczone za 2+1, namiot, auto, prąd i klimatyczne. Nie wiem czy pomogłem, opisałem te miejsca w których byliśmy. Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lista kempingów w Cro - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone