Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lista kempingów w Cro

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jakubah
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 07.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakubah » 06.06.2012 08:51

Janusz Bajcer napisał(a):
Dad napisał(a):
Wedera napisał(a):Właśnie wróciliśmy z Croatii i wg całej naszej rodzinki najfajniejszy Camp (zarówno właściciel Mario jak i cała reszta) to Autocamp Paradiso Drage Polecam wspaniała atmosfera, spokój i ceny też przyjazne. Pozdrawiam Wszystkich Wedera

Witam serdecznie!
Czy moglibyście podać jakieś bliższe namiary na ten camp ponieważ nie mogłem znależć jego strony.Trzeba powoli myśleć o znalezieniu czegoś fajnego bo czerwiec tuż tuż :D
Pozdrawiam


Autocamp Paradiso - proszę bywalców tego kempingu o potwierdzenie czy właśnie na nim byli :wink: :lol:
Właściwie oba kempingi PARADISO mają swoistą atmosferę -rodzinną z sympatycznymi gospodarzami spokojną -namiary na oba Paradiso MARIO za m.Drage 3 km i taki skupisko kemp wybieramo oczywiście Paradiso i drugi kemp Paradiso DAMIRA przed dojazdem do Orebića Postup i ten wygrywa miejscem i ...Piotr
Użytkownik usunięty
Re: panie januszu prsze o rade

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.06.2012 21:36

arezi napisał(a):
benia napisał(a):w polowie lipca po raz pierwszy wybieramy sie z rodzinka na auto camp zawsze jezdzilismy na prywatne kwateki(6razy)teraz chcemy zasmakowac campingu prosze o rade gdzie i jaki camp wybrac w miare tani i zeby cos sie dzialo jakies kawiarenki moze male disco wspomne ze wczesnie bylismy w gradac,podaca,vodice,omis,pan juz tyle widzial ze mam nadzieje ze nam pan pomoze pozdrawiam benia


Ja byłem w Senji, camp Ujca - 21 Euro mały i kameralny, jest kawiarenka i nie daleko do Senji (2km), gdzie dzieje się dużo. Tunarica, tj koło Labina na Istrii, restauracja, kawiarnia, disco, ale do najbliższego miasta 20 km. Starigrad Paklenica - kamp bardzo mały (19 Euro) praktycznie w samym miasteczku, wszedzie na piechotę, ale jednak bardzo fajnie usytuowany, że nie czuje się tego, że jest w mieście. Wszystkie ceny liczone za 2+1, namiot, auto, prąd i klimatyczne. Nie wiem czy pomogłem, opisałem te miejsca w których byliśmy. Pozdrawiam

Pamiętasz może jak się nazywał ten kamping w Starigradzie?
Może masz namiary, zdjęcia?
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011
Re: panie januszu prsze o rade

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 11.06.2012 14:08

jozek75 napisał(a):
arezi napisał(a):
benia napisał(a):w polowie lipca po raz pierwszy wybieramy sie z rodzinka na auto camp zawsze jezdzilismy na prywatne kwateki(6razy)teraz chcemy zasmakowac campingu prosze o rade gdzie i jaki camp wybrac w miare tani i zeby cos sie dzialo jakies kawiarenki moze male disco wspomne ze wczesnie bylismy w gradac,podaca,vodice,omis,pan juz tyle widzial ze mam nadzieje ze nam pan pomoze pozdrawiam benia


Ja byłem w Senji, camp Ujca - 21 Euro mały i kameralny, jest kawiarenka i nie daleko do Senji (2km), gdzie dzieje się dużo. Tunarica, tj koło Labina na Istrii, restauracja, kawiarnia, disco, ale do najbliższego miasta 20 km. Starigrad Paklenica - kamp bardzo mały (19 Euro) praktycznie w samym miasteczku, wszedzie na piechotę, ale jednak bardzo fajnie usytuowany, że nie czuje się tego, że jest w mieście. Wszystkie ceny liczone za 2+1, namiot, auto, prąd i klimatyczne. Nie wiem czy pomogłem, opisałem te miejsca w których byliśmy. Pozdrawiam

Pamiętasz może jak się nazywał ten kamping w Starigradzie?
Może masz namiary, zdjęcia?


http://www.starigrad-paklenica.net/starigrad_c4.htm
Oto link do fajnej stronki o Starigradzie. Ja byłem na C4, można normalnie sie dogadac po polsku i bardzo miła pani odpowiada na maile. Naprawde polecam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.06.2012 14:16

Ten email i nr. telefonów są bezpośrednio do właścicieli kampu?
Czy do pośrednika?
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 11.06.2012 14:32

jozek75 napisał(a):Ten email i nr. telefonów są bezpośrednio do właścicieli kampu?
Czy do pośrednika?

To jest tak. Ja kontaktowałem się mailowo, umówiłem się na cenę itd, a potem na miejscu okazało się, że to była pośredniczka, ale cena dla nas się nie zmieniła, poprostu własciciele byli troche stratni (chyba). Niestety nie wiem czy te telefony są bezpośrednio do właścicieli, można spróbować.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.06.2012 15:10

arezi napisał(a):
jozek75 napisał(a):Ten email i nr. telefonów są bezpośrednio do właścicieli kampu?
Czy do pośrednika?

To jest tak. Ja kontaktowałem się mailowo, umówiłem się na cenę itd, a potem na miejscu okazało się, że to była pośredniczka, ale cena dla nas się nie zmieniła, poprostu własciciele byli troche stratni (chyba). Niestety nie wiem czy te telefony są bezpośrednio do właścicieli, można spróbować.

Ja zawsze jadę w ciemno choć w tym roku pierwszy raz cały pobyt pod namiotem, więc rezerwował nie będe.

Jeszcze jedno pytanie.
Masz może adres tego pola, nazwę, itp.
szakal36
Croentuzjasta
Posty: 212
Dołączył(a): 23.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szakal36 » 11.06.2012 15:21

Witam. Szukam taniego campu na jeden nocleg w drodze powrotnej w okolicy zadaru lib Ptuj. Jesli ktos moze cos polecic bede bardzo wdzieczny.
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 11.06.2012 15:40

jozek75 napisał(a):
arezi napisał(a):
jozek75 napisał(a):Ten email i nr. telefonów są bezpośrednio do właścicieli kampu?
Czy do pośrednika?

To jest tak. Ja kontaktowałem się mailowo, umówiłem się na cenę itd, a potem na miejscu okazało się, że to była pośredniczka, ale cena dla nas się nie zmieniła, poprostu własciciele byli troche stratni (chyba). Niestety nie wiem czy te telefony są bezpośrednio do właścicieli, można spróbować.

Ja zawsze jadę w ciemno choć w tym roku pierwszy raz cały pobyt pod namiotem, więc rezerwował nie będe.

Jeszcze jedno pytanie.
Masz może adres tego pola, nazwę, itp.


W poprzednim moim poście wstawiłem linka
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 11.06.2012 15:42

szakal36 napisał(a):Witam. Szukam taniego campu na jeden nocleg w drodze powrotnej w okolicy zadaru lib Ptuj. Jesli ktos moze cos polecic bede bardzo wdzieczny.

Polecam małe, przytulne i tanie:
tp://www.starigrad-paklenica.net/starigrad_c4.htm
http://www.ninskalaguna.hr/engleski/homeen.htm
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.06.2012 15:47

arezi napisał(a):
jozek75 napisał(a):
arezi napisał(a):
jozek75 napisał(a):Ten email i nr. telefonów są bezpośrednio do właścicieli kampu?
Czy do pośrednika?

To jest tak. Ja kontaktowałem się mailowo, umówiłem się na cenę itd, a potem na miejscu okazało się, że to była pośredniczka, ale cena dla nas się nie zmieniła, poprostu własciciele byli troche stratni (chyba). Niestety nie wiem czy te telefony są bezpośrednio do właścicieli, można spróbować.

Ja zawsze jadę w ciemno choć w tym roku pierwszy raz cały pobyt pod namiotem, więc rezerwował nie będe.

Jeszcze jedno pytanie.
Masz może adres tego pola, nazwę, itp.


W poprzednim moim poście wstawiłem linka

Rozumiem :)
Starigrad-Pakelnica, C4 :lol:
szakal36
Croentuzjasta
Posty: 212
Dołączył(a): 23.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szakal36 » 11.06.2012 20:49

Dz. azeri. Ale chodzi mi o coś w okolicy Zagrzebia lub Ptuja w Słowenii. Będę wracał z Czarnogóry i chciałbym zrobić sobie nocleg po drodze.
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 05.07.2012 10:35

Czy na poczatku sierpnia jest szansa na wolne miejsce na campie Ujca bez wcześniejszej rezerwacji?
Jaren
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 02.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaren » 19.07.2012 08:42

"Właściwie oba kempingi PARADISO mają swoistą atmosferę -rodzinną z sympatycznymi gospodarzami spokojną -namiary na oba Paradiso MARIO za m.Drage 3 km i taki skupisko kemp wybieramo oczywiście Paradiso i drugi kemp Paradiso DAMIRA przed dojazdem do Orebića Postup i ten wygrywa miejscem i ...Piotr"

Bardzo proszę o podesłanie ewentualnych linków do opinii o tym Campie (Paradiso MARIO za m.Drage 3 km). Wybieramy się tam koło 11 sierpnia i chciałabym wiedzieć czego się spodziewać a mam problem ze znalezieniem.
Z góry dzięki :)
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 15.01.2013 09:44

Polecam Camp u Dragana - dla tych którzy lubią małe rodzinne. Miejscowość Kastela Kambelowac http://www.campdragan.com/camp%20pol.html
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.01.2013 10:15

AnaSz napisał(a):Polecam Camp u Dragana - dla tych którzy lubią małe rodzinne. Miejscowość Kastela Kambelowac http://www.campdragan.com/camp%20pol.html

Ile kosztowała cię doba na tym kampie?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lista kempingów w Cro - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone