Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Cikat - Cres/Losinj (Mali Losinj)

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
edajta
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 15.06.2016 11:30

Ja jade 17. Jakby co odpowiem na pytania
b@rt
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) b@rt » 17.06.2016 18:41

Właśnie jestem na Cikacie, o tej porze jest super i mogę śmiało polecić.
Mam natomiast pytanie do tych co już tu byli, gdzie tu można nabyć domową travarice i oliwę?
kazi5
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kazi5 » 18.07.2016 14:07

Witam serdecznie właśnie wybieram się na cikat na początku sierpnia. Mam pytanie a właściwie prośbę. Nie mam rezerwacji miejsca a wybieram się pod namiot. Moje pytanie dotyczy o orientację czy można po przyjeździe znaleźć miejsce (z tego co się orientuję są to miejsca tzw. kemping nierozparcelowany). I czy sa jakieś najlepsze pory/dni kiedy najlepiej przyjechać. Będę wdzięczny za wszelkie informacje. Pozdrawiam Tomasz
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 19.07.2016 10:17

witaj.

najlepiej przyjechać rano, kiedy część ludzi wyjeżdża, zmienia camping. W ostatnich dniach około połowy miejsc nieparcelowanych była wolna (info od znajomego). Miejsca nieparcelowane zaznaczone na mapie pomiędzy 1 linią a aquaparkiem są w 90% zajęte przez przyczepy stojące tam od 100 lat, więc nie ma co liczyć, że tam staniesz. Parcele w koło basenu są bardzo atrakcyjne, stanąłbym tam gdyby nie brak wody na terenie tego lasku - a używam i 60l / dobę, na miejscach parcelowanych krany są.
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 19.07.2016 20:42

Tak jak napisali poprzednicy, przyjedź rano. ok 10:00 będziesz widział kto się pakuje :) Oczywiście największa wymiana jest w weekendy. Z moich doświadczeń wynika, że w soboty wyjeżdżają Polacy, Niemcy, Czesi itp a w niedziele ci co mają bliżej czyli Słoweńcy i Austriacy, no i Chorwaci :)
maliksa
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 24.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) maliksa » 24.07.2016 18:42

Kamping Cikat - dojechałem, pomieszkałem, zobaczyłem, wróciłem. 10 dni.

Zastanawiam się tylko czy byłem na tym samym kampingu.
1. kamping duży, dzieci mogą rowerami pojeździć bez konieczności większego nadzoru
2. plaże - a raczej typowe dla Istrii zejścia do wody - znakomite. dla każdego coś miłego. można poskakać do wody i z betonowych podestów i ze skałek, można wejść spokojnie po kamykach. kilka pryszniców ze słodką wodą.
po kilkugodzinnej wycieczce rowerowej skok do wody - boskie uczucie
3. czysto
4. sanitariaty - zawsze ciepła woda; sporadycznie trzeba było zaczekać na wolny prysznic (może 2 razy)
5. w sumie gdybyśmy rozbili się koło aqua parku albo tuż przy zejściach do wody lub przy strefie animacji to pewnie hałas by nam przeszkadzał - ale nasza parcela Comfort była w cichym i przyjemnym lasku sosnowym - no lodzio miodzio - największy hałas to cykady robiły
6. ścieżka rowerowa do Losinj - w obie strony - większość w cieniu, wzdłuż wybrzeża. miło i sympatycznie.
7. może cena jest wysoka - 4 osoby, parcela Comfort - 53E - ale obecność Aquaparku to równoważy; świetny jest basen do pływania - zawsze jakiś wolny tor się znajdzie.
Załączniki:
35.jpg
15.jpg
13.jpg
10.jpg
8.jpg
kazi5
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kazi5 » 24.07.2016 21:47

Dziękuję serdecznie za informacje o parcelach będę na początku sierpnia w czwartek rano lub piątek mam nadzieję że znajdę jakieś miejsce :D
zufila
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 08.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zufila » 27.07.2016 08:40

Ja też bardzo dziękuję za aktualne informacje. Utwierdziłam się, że tam jadę.
Duży, zacieniony, czysty, bezpieczny, drogi:-), mam nadzieję że znajdę atrakcyjne miejsce.
kazi5
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kazi5 » 02.08.2016 08:44

Witam chciałem zapytać jeszcze o internet jak to wygląda na kempingu. Dzięki za informacje.
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 18.08.2016 12:10

zapraszam do czytania relacji z mojego pobytu na Cikacie - czerwiec 2016

http://www.nacamping.pl/?p=2106
rapez
Croentuzjasta
Posty: 456
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rapez » 01.09.2016 12:06

Fajnie spędzony czas; był relaks, spacery, zwiedzanie. Szkoda że nie mieliście jak zboczyć co nieco z trasy na rzecz tych dzikich trudno dostępnych miejsc na Losinj.
Może innym razem jak pociechy podrosną. :D
r2ur
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 08.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) r2ur » 17.04.2017 23:57

Esc napisał(a):
maarec napisał(a):dzięki za opinie, ja wybieram się w połowie czerwca. Jakieś 5 nocy planujemy tam zostać, na pewno relacja będzie.

Daj znać jak tam. Ja wybieram sie zaraz po tobie pewnie. Wiec kazde info mile widziane. Mysle ze nie masz sie co obawiac animacji gdyz w czerwcu to jeszcze idzie na pol gwizdka - zazwyczaj.

Dzieki rownież Olo za info. Tak jak mowie ja czesto jezdze koniec czerwca poczatek lipca i wlasnie przewaznie jak wyjezdzam to wtedy zaczyna byc juz kocioł.


Cześć,
jestem ciekaw jak z miejscami na tym campie po 20 czerwca - wybieram się w tym terminie z dużym namiotem i zastanawiam się czy znajdę coś czy rezerwować wcześniej?
edajta
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 18.04.2017 07:51

Znajdziesz na pewno
kubik4000
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 26.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubik4000 » 05.05.2018 21:30

też jadę tam tego roku z dziećmi 10 lat i 3 lata --4 sierpnia mam zamiar tam być tylko jaką przejściówkę kupić tam na prąd ktoś coś doradzi
marli.cd
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 24.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) marli.cd » 06.05.2018 13:42

Witajcie,
wybieramy się na Cikat od 1-14 lipca. Czy jest szansa na znalezienie wolnej działki Premium? Czy te parcelowane trzeba rezerwować wcześniej. Będę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam,
Marlena
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping Cikat - Cres/Losinj (Mali Losinj) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone