Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Było, minęło, czyli Hrvatska 2007

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 09.11.2007 20:25

Wszystko postawione na głowie :wink:

Obrazek

Jeśli ktoś chce zobaczyć fotki to ZAPRASZAM wersja pisana pojawi się później niestety. Jakoś wena do pisania człowieka opuszcza jak w robocie 8 h trzeba klepać w klawiaturę. Żeby przynajmniej telefon można było wyłączyć to jeszcze by uszło :wink:
Dziękuję wszystkim, którym się fotki podobają :)
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 09.11.2007 23:28

Się bardzo podobają 8)
Jak ja Ciebie dobrze rozumiem ...
Nie żebym na chleb zarabiał pisaniem, ani prozą ani poezją ( ta wena !!! ),
ale wiem co to znaczy " ni mom chęci do roboty, do myślenia ni pisania " :)
Dlatego tak chętnie czytam relację innych :oops:
Ale może się wezmę ...
Ale dopiero, jak skończysz Ty swoją , i PAP swoją :wink:
A jak się nie wezmę , to nic . Za rok znowu będą - Bałkany :)
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 16.11.2007 23:08

Fajna relacja i zdjęcia. Może ja też w końcu coś napiszę. Niestety nie opanowałem wklejania zdjęć. Wiem, ze są instrukcje ale nie mam kiedy się tym zajać - na razie mam nadzieję. Mam pytanie fotograficzne. Wiem, że nie powinno byc w tym miejscu ale zauważyłem na twoich zdjęciach takie dziwne linie na niebie szczególnie wokół słońca czy ksiezyca. Czy wiesz dlaczego tak się robi i jak tego ewentualnie uniknąć. Na moich zdjęciach niestety też się takie coś pojawiło i nie bardzo mi sie to podoba.
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 17.11.2007 15:29

Super :) :D
Iwona Baśka
Cromaniak
Posty: 1096
Dołączył(a): 15.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Baśka » 17.11.2007 19:25

Rysio,
Fantastyczna relacja i zdjęcia.
Pozdrav
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 18.11.2007 00:32

Relacja :?: Ja tam cały czas na nią czekam :D
Ale fotki przecudne, włączyłam sobie dziś do kawki pokaz slajdów i napawałam się ślicznymi widokami. :D
Dzięki Rysiu za ucieszenie oka.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 14.12.2007 12:24

No i Rysiard nam utknął w tej Prižbie :lol: :lol: :lol:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 21.01.2008 12:46

Ryszardzie bierz się za robotę i dokończ relację.... :twisted:

Pozdrav :papa:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 21.01.2008 12:47

No bo tam fajnie było :lol: miałem zimą pisać ale cóż... po jesieni wiosna u nas na wsi nastała :wink:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 21.01.2008 12:49

Nie wykręcisz się sianem :P bezapelacyjnie bierz się za robotę nie zważając na pory roku :!:
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 22.01.2008 15:39

Witaj Rychu! W końcu i ja tu dotarłam :lol: Dozuję sobie doznania :D Faaaajniście :D
Jestem chyba rekordzistką w kategorii: czas pisania relacji na tym forum (1.5 roku od powrotu z wakacji - zdaje się :lol: ) więc nie śmiem Cię poganiać, bo ZNAM ŻYCIE :lol:
Pozdrawiam i zaraz sobie jeszcze raz fotki pooglądam :papa:
kondzio
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 12.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kondzio » 07.02.2008 17:39

czekamy na dalszą część :cry:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.02.2008 18:43

kondzio napisał(a):czekamy na dalszą część :cry:

Chyba się nie doczekamy :wink:
Ale w końcu Rysiek zatytuował post: "Było, minęło, ...." więc chyba wszystko gra :lol:
Pozdrav :papa:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 16.02.2008 13:52

Dziś spadło parę milimetrów śniegu, więc jak obiecałem trzeba by coś skrobnąć. Pristapać jak wcześniej wspominałem to całkowita dziura. Brak knajp, 1 sklep spożywczy w miarę przyzwoicie zaopatrzony jednak czynny tylko rano od bodajże 7 do 10 a później dopiero od 17 do 19 o ile dobrze pamiętam. Po tym jak pierwszy raz poszedłem koło południa po coś na obiad zmieniłem rozkład dnia. Nasi gospodarze to starsze małżeństwo i bardzo mili ludzie. Już na przywitanie dostaliśmy butlę zimnej Jamnicy i butelkę domowego wina, które sami robili dla gości. Apartament o którym już wspominałem, wprawdzie niewielki, czyli pokoik w którym ledwo mieściły się 3 łóżka, szafa, nocne stoliki i szafka oraz kuchnia z niewielkim stołem, trzema krzesłami lodówką, piecem, kilkoma szafkami, balkonem i łazienką, jednak całość czysta i schludnie przygotowana na przyjęcie gości. Dużym plusem apartamentu był taras przydzielony do niego z murowanym grillem. Nocne nasiadówki jak się później okazało miały jeden poważny minus. Po raz pierwszy w takiej ilości spotkałem w Chorwacji komary a w zasadzie komarzyce bo żarły jak wściekłe. Ich obecność spowodowana była najprawdopodobniej tym że gospodarze bardzo obficie podlewali wieczorami i rano swoje uprawy przydomowe i fakt ściekania słodkiej wody pomiędzy skały. Po pierwszej nocy, kiedy zostaliśmy dość poważnie napoczęci przez te wredne istoty kupiłem w sklepie Offa zarówno do psikania siebie samych jak i do gniazdka. Problem komarzyc znikł.
Czas spędzaliśmy dość leniwie, plażując i czasem odwiedzając miasta i wioski na wyspie. Jednym z nich jest Vela Luka. Po drodze mijamy miasteczko Blato położone z dala od morza (co trochę mnie dziwiło, że akurat tam ktoś zdecydował się osiedlić) jednak dziś je mijamy

Obrazek

W drodze

Obrazek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.02.2008 14:03

W Sączu dalej sypie, więc dawaj dalej - tylko czemu tak mało zdjęć :?: :cry:

Widzę , że czytałeś i zapamiętałeś, kto bzyka i krew wysysa :wink: :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Było, minęło, czyli Hrvatska 2007 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone