Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ANDAluzzzJA - Hiszpania (prawie) bez plaży

Nazwa kraju Hiszpania wywodzi się od słowa Ispania, które oznacza Ziemię Królików. Język hiszpański wymieniany jest w pierwszej piątce najczęściej używanych języków na świecie. Najdłuższą rzeką Hiszpanii jest rzeka Ebro, licząca sobie 930 kilometrów. Hiszpanie to naród uwielbiający grę na loterii. Zdrapki można kupić na rogu każdej ulicy.
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 27.02.2008 21:27

ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 28.02.2008 12:25

Bardzo dziękuję :D
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 28.02.2008 12:59

kulka53 napisał(a):Chwilę chodzimy po parku gdzie karmimy naszymi kanapkami wygłodniałego kotka

shtriga napisał(a):Koty dopingują, pożerając nasze kanapki z podróży.

Wieczorne dokarmianie kotów, które juz nawet śpią z nami w namiocie...


:lol: :lol: :lol: Widzę, że oprócz kolacyjek z własnoręcznie uzbieranych Durmitorskich grzybków :wink: łączy nas jeszcze skłonność do aprowizacji różnokrajowych kotów i sympatia do nich :lol: :lol: :lol:

Pytanko: czy na kempingu o którym mowa wyżej, oprócz pokoi w motelu były może jakieś domki do wynajęcia? Ze strony to co prawda nie wynika, ale może?
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 28.02.2008 22:26

Marsylia!!! Witaj - dopiero teraz widzę nową Czytelniczkę :D To jest bardzo króciutka wycieczka do Hiszpanii. I to taka.. Hm... Bardziej nad poziom morza (bez plaży :lol: ) Pozdrawiam!

Japona! W moich relacjach są zawsze wątki miłosne :lol: :lol: :lol:

Dangolko! Ławeczka daleko stoi, ale może widać z niej Mulhacena - w końcu ma prawie 3500 m npm :D

Ally - Wiola już chyba pomogła :D

Krakus i Janusz - bądźcie chłopcy grzeczni :lol: :lol: :lol:

Kulki! Nie mam pojęcia czy domki są. Myśmy stamtąd wychodziły wcześnie rano i wracały późną noca i nie bardzo zwiedzałyśmy ten kemp... Hmm... Trzeba by jakoś poszukać... Spróbujemy.

Szczególnie dla Japony i dla Kulków: oto gościu do towarzystwa na noce :D

Obrazek

PS. Granada i Alhambra sie tworzy. Cierpliwości. A tak prawdę powiedziawszy, to ciągnie mnie już opowieść o kolejnym dniu - ten po Granadzie - bo się wreszcie zacznie coś dziać :lol: :lol: :lol:
Ostatnio edytowano 29.02.2008 08:15 przez U-la, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.02.2008 22:58

shtriga napisał(a):[Krakus i Janusz - bądźcie chłopcy grzeczni :lol: :lol: :lol:


Obrazek


Zamieniam się w tego kotka i od czasu do czasu cichutko "pomruczę" :wink: :lol: :papa:
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 29.02.2008 09:00

Janusz Bajcer napisał(a):
shtriga napisał(a):[Krakus i Janusz - bądźcie chłopcy grzeczni :lol: :lol: :lol:


Obrazek


Zamieniam się w tego kotka i od czasu do czasu cichutko "pomruczę" :wink: :lol: :papa:


Janusz od MRUCZENIA są inni :lool: :oczko_usmiech: :mrgreen:
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 29.02.2008 09:57

:lol: koty to sprytne bestie-my mieliśmy kiedyś takiego pasażera w HR na kempingu Rudine :lol:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 29.02.2008 10:08

ŁAŁ. Dopiero teraz mi ten wątek w oczy wpadł :oops:
Pisz Kobieto, pisz. Nie każdy ma do tego rękę.....
Pozdrawki.
FUX
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 29.02.2008 12:05

Ally za nami też się to to włóczy gdziekolwiek jesteśmy :D

FUX-iu - Kobieta :lol: jeszcze na dobre nie zaczęła. Staram się staram, ale życie tak gna, że nie nadążam :lol:

Kurka wodna - zaczynam bredzić, jak przy Majce :) Ale tu będzie tylko kilka dni jeszcze więc w weekend na pewno dam radę :D

Pozdrawki :lol:
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 04.03.2008 01:13

Ulllllla !!!
Weekend minął i czytelnicy oczy wypatrują ... :oczko_usmiech:

P.S. dla Ciebie (sierpień 1998) :D

Obrazek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.03.2008 01:38

Kotek też się trochę czekaniem zdenerwował :wink:

Obrazek
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 04.03.2008 16:22

fiolek napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
shtriga napisał(a):[Krakus i Janusz - bądźcie chłopcy grzeczni :lol: :lol: :lol:


Obrazek


Zamieniam się w tego kotka i od czasu do czasu cichutko "pomruczę" :wink: :lol: :papa:


Janusz od MRUCZENIA są inni :lool: :oczko_usmiech: :mrgreen:


No właśnie :!: :D :D
Tekla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 448
Dołączył(a): 30.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tekla » 04.03.2008 19:34

No nie, no nie Wy dziołszki jesteście NIEMOżLIWE.... Andaluzja mnie pociąga jak nie wiem cooooooooo!!! Dla potwierdzenia podaję fakt, że co piątek rąbię nogami, a rękoma wywijam flamenco i to bite 1,5 godziny OLE :lol:
P.S. Ach Ula a ta kiecka na fotce pasuje ci jak ULAł...
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 06.03.2008 19:39

Tekla :D -i Ty sie wcześniej nie przyznałaś!??? My zaczynamy w sobotę :lol: , niestety ja coś czuję na zapas smak porażki....Ale jak nie spróbuję, to nie będę wiedziała, że się nie nadaję... :devil: Czy tego w ogóle można się nauczyć?????
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 06.03.2008 22:06

Moja żona, która "tupie" nogami i "macha" rękami już od 7 lat, twierdzi,że flamenco nie da się nauczyć :D Bo uczy się tego całe życie ! Jeśli się chodzi raz w tygodniu, to zycia braknie :wink:
Serdecznie Was pozdrawia i życzy wytrwałości :) Ole !!!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hiszpania - España

cron
ANDAluzzzJA - Hiszpania (prawie) bez plaży - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone