Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ANDAluzzzJA - Hiszpania (prawie) bez plaży

Nazwa kraju Hiszpania wywodzi się od słowa Ispania, które oznacza Ziemię Królików. Język hiszpański wymieniany jest w pierwszej piątce najczęściej używanych języków na świecie. Najdłuższą rzeką Hiszpanii jest rzeka Ebro, licząca sobie 930 kilometrów. Hiszpanie to naród uwielbiający grę na loterii. Zdrapki można kupić na rogu każdej ulicy.
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 07.03.2008 00:48

Nooo proszę!!! Jakiś kącik tupaczek urządzimy!!! Ja też nie wiem czy się nadaję, ale jak mi powiedzieli: Nie każdy się nadaje, ale każdy powinien spróbować :lol: . A jak się poogląda kawałki z filmów Saury, to można oszaleć!!!!!! I spróbować trzeba!!!

A poza tym...
Wiem, wiem... Gadu gadu a walizka po peronie... Podobnie jak w przypadku Majki już nic nie obiecuję. W sobotę idę potupać, ale będzie niedziela... :lol:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 07.03.2008 12:05

A my czekamy cierpliwie... :lol:

:papa:
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 07.03.2008 14:31

Marsylka! Też tupiesz? Potup z nami!!! :lol: Będziemy potem tu opowiadać razem głupoty o naszych sukcesach!

PS. Jestem na dobrej drodze by złożyć ślubowanie, że do niedzieli coś będzie. Najgorsze, że córa m82m już w Andaluzji a ja nic nie zdążyłam napisać... :oops: :cry: PRZEPRASZAM...
Tekla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 448
Dołączył(a): 30.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tekla » 08.03.2008 16:43

plavac napisał(a):Moja żona, która "tupie" nogami i "macha" rękami już od 7 lat, twierdzi,że flamenco nie da się nauczyć :D Bo uczy się tego całe życie ! Jeśli się chodzi raz w tygodniu, to zycia braknie :wink:
Serdecznie Was pozdrawia i życzy wytrwałości :) Ole !!!

No to mi braknie :lol: Nie mam tyle czasu w tym życiu by ciągle tupać, więc w piątki się uczę, a tygodniu sama powtarzam... (podczas przerwy śniadaniowej w pracy) mam chociaż satysfakcję, że robię to co lubię :wink:
Viola i Ula - trzymam za Was kciuki :D
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 09.03.2008 18:05

Tekla napisał(a):
plavac napisał(a):Moja żona, która "tupie" nogami i "macha" rękami już od 7 lat, twierdzi,że flamenco nie da się nauczyć :D Bo uczy się tego całe życie ! Jeśli się chodzi raz w tygodniu, to zycia braknie :wink:
Serdecznie Was pozdrawia i życzy wytrwałości :) Ole !!!

No to mi braknie :lol: Nie mam tyle czasu w tym życiu by ciągle tupać, więc w piątki się uczę, a tygodniu sama powtarzam... (podczas przerwy śniadaniowej w pracy) mam chociaż satysfakcję, że robię to co lubię :wink:
Viola i Ula - trzymam za Was kciuki :D

I o to chodzi ! O satysfakcję właśnie 8)
Pozdrawiamy tupiących - ta ,co tupie i ten ,co lubi to oglądać :)
A tak wygląda to w polskim wydaniu :wink:
fokstrot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 21.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) fokstrot » 10.03.2008 23:28

na koniec relacji moge powrzucac pare fotek z tamtych rejonow, oczywiscie jesli ktos jest zainteresowany
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.03.2008 23:37

shtriga napisał(a):PS. Jestem na dobrej drodze by złożyć ślubowanie, że do niedzieli coś będzie. Najgorsze, że córa m82m już w Andaluzji a ja nic nie zdążyłam napisać... :oops: :cry: PRZEPRASZAM...


Niedziela minęła i nic nowego nie ma - kotek coraz bardziej wnerwiony :wink:

Obrazek Obrazek
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 11.03.2008 01:07

fokstrot napisał(a):na koniec relacji moge powrzucac pare fotek z tamtych rejonow, oczywiscie jesli ktos jest zainteresowany


Jak to u Uli (i Szymona M.) - końca nie widać :oczko_usmiech: :lool:

Fokstrot!
Załóż wątek o "Foto-relacji z Hiszpanii". Z przyjemnością też coś dorzucę :)
Pisać nie będę. No ... chyba że podpisy pod zdjęciami.

Może się przyda - bo Hiszpania też ma w sobie to "coś" ... czego warto spróbować ...

P.s. Ullllla!!! Bo nie wysiądę "w trasie" z pociągu do BB i osobiście Cię posadzę do pisania :oczko_usmiech:
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 11.03.2008 13:50

Po pierwszej lekcji tupania donoszę, iż dziękuję Bogu, że mam tylko 2 ręce, dwie nogi i jedną głowę - a i tak mam problemy z koordynacją i połączeniem tego w całość. O tych mądrych nazwach, których pani główna tupaczka używa - nie wspomnę. No może tyle w temacie a propos :lol:

A w temacie głównym. Jakoś tak mam dziwnie w głowie - albo dostaję kosmicznego przyśpieszenia, albo leżę na plaży :lol: . Troszkę biegam ostatnio więc póki co jest jak jest :( :lol: :lol: :lol: Atojko - przyjeżdżaj!!!!! :lol:

Ale kolega Fokstrot to faktycznie mógłby wątek nowy założyć w oczekiwaniu na... :D
fokstrot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 21.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) fokstrot » 11.03.2008 19:44

a to ja napisał(a):Fokstrot!
Załóż wątek o "Foto-relacji z Hiszpanii". Z przyjemnością też coś dorzucę :)
Pisać nie będę. No ... chyba że podpisy pod zdjęciami.

Może się przyda - bo Hiszpania też ma w sobie to "coś" ... czego warto spróbować ...


postaram sie cos wrzucic na forum - dzis lub jutro
Tekla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 448
Dołączył(a): 30.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tekla » 11.03.2008 20:50

Ula toż ja też mam stałe problemy z koordynacją, a te nazwy: pasada, kopla itp. itd. :lol:
butterfly007
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) butterfly007 » 15.03.2008 19:04

Hej, a ja dopiero raczkuję na forum. Niedawno zdecydowałam się wystąpić czynnie (dotychczas Was podczytywałam:oops: :oops: :oops:). Wyznam Wam w tajemnicy,że w Cro było świetnie, ale dopiero Hiszpania mnie urzekła :lol: Byliśmy TAM latem w zeszłym roku (to był nasz debiut hiszpański).21dni to zdecydowanie za mało. W dniu przyjazdu chciałam wracać z powrotem. niestety na kolejny wyjazd trzeba zwyczajnie zarobić :cry: Dziś stwierdzam, że uzbierała się już niezła sumka na kolejny wyjazd :lol: 8) :lol: No cóż długo zabierałam się, by podzielić się z wami moim spotkaniem z Hiszpanią. Mam nadzieję, że spełnię oczekiwania :roll: do usłyszenia.
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 19.03.2008 09:18

Wszystkim cierpliwie czekającym na ciąg dalszy :wink: :wink:, polecam-póki co- (kurcze konkurencję:devil:), mianowicie książeczkę, którą się zaczytuję od soboty, kiedy ją nabyłam-po lekcji tupania :wink: -"JEŻDŻĄC PO CYTRYNACH". ŚLICZNIUTKA niebiesko żółta okładka i kwitnące drzewka cytrynowe na tle granatu nieba do tego zielona trawka....eh!!!! CZARUJĄCA od samego początku. Klimacik taki właśnie "andaluzyjsko-hiszpańsko-górski". SUPEROWA!!! :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.03.2008 10:39

Obrazek :lol: :papa:
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 19.03.2008 12:17

Dzięki - zakupię !
Spokojnie - teraz Święta, wszyscy mamy ole :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hiszpania - España



cron
ANDAluzzzJA - Hiszpania (prawie) bez plaży - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone