Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ale to już było...-czyli kolejna relacja z PAGU:)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 18.06.2014 08:16

Behar napisał(a):Witam,

Dziękuję za piękną relację.
Przeszukuje informację o Pag, ponieważ w tym roku od 28 czerwca jesteśmy w Vidalici, właśnie w zielonym apartamencie.
Z relacji wynika, że byli Państwo zadowoleni z położenia apartamentu i plaży w porównaniu z innymi na Pag?


Jeżeli chodzi o położenie apartamentu to byliśmy bardzo zadowoleni - przy samej plaży:) Niestety nie mam porównania do mieszkania w innych miejscowościach na Pag-u bo byłam tam tylko raz i właśnie w Vidalići.
Plaża była ładna i czysta, w sierpniu niezbyt zatłoczona co było dużą zaletą. Nie była może najładniejsza na wyspie ale całkiem dobrze ją wspominamy. Na inne, ładniejsze plaże robiliśmy wypady samochodem.
pozdrawiam
Gośka
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 19.06.2014 14:05

Behar napisał(a):Witam,

Dziękuję za piękną relację.
Przeszukuje informację o Pag, ponieważ w tym roku od 28 czerwca jesteśmy w Vidalici, właśnie w zielonym apartamencie.
Z relacji wynika, że byli Państwo zadowoleni z położenia apartamentu i plaży w porównaniu z innymi na Pag?


my od 28 czerwca w Zubovici :)
Do zobaczenia gdzieś na plaży :papa:
Maud
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 20.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maud » 28.07.2014 10:49

Przepiękne zdjęcia i super napisana relacja :)I chyba przekonala mnie do wyjazdu na Pag.Jesli moge prosic na maila o namiary na Wasz apartament adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.Z góry dziękuję i pozdrawiam.
adelajda123
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 25.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) adelajda123 » 28.07.2014 20:00

Witam.Relacja i zdjęcia cudne :D Na przyszły rok zaplanowałam Pag,bo już niestety jestem po urlop :cry: ie W Vodicach byliśmy i teraz chcę zdecydowanie mniej ludzi :roll: Mogę prosić o namiary na apartament adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Super było poczytac i obejrzeć Twoje wakacje.Pozdrawiam
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 11.08.2014 10:49

Namiary wysłane:)
pozdrawiam
Gośka
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 31.10.2014 12:04

W związku z konkursem fotograficznym (Gratuluję wygranej!) trafiłem na Twoją piękną relację i widzę, że więcej wspaniałych zdjęć nadawałoby się na konkurs! :D
Przeczytałem jednym tchem - kiedyś chyba też na Pag trafię!
Bartek
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 31.10.2014 14:27

Bartek1977 napisał(a):W związku z konkursem fotograficznym (Gratuluję wygranej!) trafiłem na Twoją piękną relację i widzę, że więcej wspaniałych zdjęć nadawałoby się na konkurs! :D
Przeczytałem jednym tchem - kiedyś chyba też na Pag trafię!
Bartek


Polecam:) Na pewno warto!
A poza tym dziękuję i pozdrawiam :papa:
Gośka
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4868
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 31.10.2014 20:27

Avatar też "Czerwono mi"..... :)

Jeszcze raz- gratulacje :!:
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 01.11.2014 07:57

CROberto napisał(a):Avatar też "Czerwono mi"..... :)

Jeszcze raz- gratulacje :!:


Dziękuję bardzo :oops: :D
pozdrawiam
Gośka
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 01.11.2014 11:50

zapodałem sobie Twój Pag do kawki, było to bardzo przyjemne połączenie
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 02.11.2014 11:43

Dzięki:)
Cieszę się, że się podobało...

Ja też codziennie czekałam na nowy odcinek Twojej relacji:) szkoda, że się już skończyła...
pozdrawiam
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 30.11.2014 22:00

Vidalići.... No i mam problem, bo szukam fajnej miejscówki na wyspie Pag, ale myślałem raczej o miejscowościach od strony otwartego morza, a tu "przez" Pitera zobaczyłem coś kameralnego, spokojnego i przyjaznego...
Kurcze, trudna decyzja przede mną, oj trudna...
Bardzo przyjemnie się czytało Twoją relację, zdjęcia rewelacyjne, a ta Twoja mała gwiazdeczka... po prostu brak słów :)
Maruś-Man
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maruś-Man » 04.12.2014 20:35

no nie . Jak bym namiarów na relację nie dostał to bym pewnie żył w nieświadomości . czy mogę prosić o namiary na apartman i trochę informacji o nim ? Bardzo proszę :miniaturka@interia.eu
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 04.12.2014 21:06

rafalisko30 napisał(a):Vidalići.... No i mam problem, bo szukam fajnej miejscówki na wyspie Pag, ale myślałem raczej o miejscowościach od strony otwartego morza, a tu "przez" Pitera zobaczyłem coś kameralnego, spokojnego i przyjaznego...
Kurcze, trudna decyzja przede mną, oj trudna...
Bardzo przyjemnie się czytało Twoją relację, zdjęcia rewelacyjne, a ta Twoja mała gwiazdeczka... po prostu brak słów :)


Cieszę się, że się podobało :D
Miejscowość malutka, ale za to cicha i spokojna... Wtym roku też tam byliśmy, ale tylko tydzień.
pozdrawiam
Gośka

Maruś-Man napisał(a):no nie . Jak bym namiarów na relację nie dostał to bym pewnie żył w nieświadomości . czy mogę prosić o namiary na apartman i trochę informacji o nim ? Bardzo proszę :miniaturka@interia.eu


Namiary wysłane:)
pozdrawiam
Gośka
gazinho
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 06.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) gazinho » 06.01.2015 23:07

Witam serdecznie,
piękna relacja, świetne zdjęcia, decyzja podjęta - wakacje 2015 w Chorwacji na wyspie Pag!
Czy mogę prosić o namiary na 'apartaman'? :D
Dziękuję i pozdrawiam!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Ale to już było...-czyli kolejna relacja z PAGU:) - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone