Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Aktualne ceny paliwa

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 01.07.2019 23:14

zablo napisał(a):
dids76 napisał(a):No to jeszcze ceny z Orlenu w Mszanie:
ON - 5,12
Pb95 - 5,22
LPG - 2,12


Dzięki za informację!

A ktoś tak straszył, że na tym Orlenie w Mszanie ceny z kosmosu...
Patrząc to wygląda bardzo atrakcyjnie. Chyba się skusze na pełny bak, jadąc.


Żebyś się nie zdziwił. Ja 28.06 wieczorem płaciłem 5,43 za ON. Ale to była sobota, tam zawsze w weekendy podnoszą ceny. Ja dotankowałem tylko ok 10 litrów do pełna, więc machnąłem ręką. Ale potem mocno żałowałem, bo prawie pół godziny stałem w kolejce do zapłaty. Więcej tam mnie nie zobaczą.

matts napisał(a):W niedzielę na stacji tuż przed granicą ze Słowenią, zaraz obok autostrady tankowałem ON po 1,145. PB i "lepszy" ON było po 1,21. Polecam, bo zjazd z autostrady by zatankować zajmuje parę minut, a ceny regularne na autostradzie powyżej 1,5 euro. Poniżej link do map:
https://goo.gl/maps/QUuVf847kdRcgMxX7


To bardzo znana stacja Temmel. Tankuje na niej chyba każdy korzystający z objazdu i nie tylko :)
zablo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 31.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 02.07.2019 08:29

Dzięki za cenne info.
Masz rację, spora większość stacji podnosi ceny na weekend... niestety!

Tuż przed Temmel (jadąc od PL to po prawej stronie) jest tez inna stacja nie na autostradzie.
Przy mini centrum handlowym F.Leitner https://goo.gl/maps/bFhb3nXbKgtdiZQb7

tylko UWAGA!
Stacja samoobsługowa. Gotówką można w pierwszym dystrybutorze, a tak to kartą (chociaż podobno niektórzy maja problemy). Najpierw płatność, potem tankowanie - brak zwrotu niewykorzystanej kwoty w przypadku gotówki, kartą wkłada się drugi raz i powinno potrącić tyle ile się zatankowało.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.07.2019 08:58

Slavko1974 napisał(a):
Żebyś się nie zdziwił. Ja 28.06 wieczorem płaciłem 5,43 za ON. Ale to była sobota, tam zawsze w weekendy podnoszą ceny. Ja dotankowałem tylko ok 10 litrów do pełna, więc machnąłem ręką. Ale potem mocno żałowałem, bo prawie pół godziny stałem w kolejce do zapłaty. Więcej tam mnie nie zobaczą.


W Mszanie? Grubo... podpowiedź: na węźle Rybnik, w Stanowiach jest Orlen - z ropą po 5.09. Za węzłem Żory, w Rybniku Gotartowicach jest Crab z dieslem po 4.99. I ten dziwny ruch - na weekend ceny spadają...
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 02.07.2019 09:06

koval napisał(a):
sito_zabrze napisał(a):
koval napisał(a):Dziś na stacji INA w Omišu
ON - 9,56
ten lepszy diesel :mrgreen: - 9,66
95 - 9,99
LPG - 4,55


Gazik aż tak potaniał w porównaniu do zeszłego roku ? 8O :oczko_usmiech: :mrgreen: :hearts:


Cena plinu specjalnie dla ciebie :mrgreen:


Dziękuje , dids tez sie poprawił :mrgreen:

Najważniejsze ze cena gazu pikuje w dół
U mnie juz 1.93 :hearts: :sm: :devil:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7953
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 03.07.2019 10:56

Ceny na Orlenie w Mszanie dzisiaj bez zmian, czyli:
ON- 5,12
Pb95- 5,22
LPG- 2,12
Drogę do Gorzyc mi rozkopali i nie sprawdzę jak wyglądają na Uniwarze :roll:
Ps. Nie bardzo mi się chce wierzyć w korki na Orlenie w Mszanie. Za to na BP przy A1 korki są dosyć spore. :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.07.2019 11:12

dids76 napisał(a):Ceny na Orlenie w Mszanie dzisiaj bez zmian, czyli:
ON- 5,12
Pb95- 5,22
LPG- 2,12
Drogę do Gorzyc mi rozkopali i nie sprawdzę jak wyglądają na Uniwarze :roll:
Ps. Nie bardzo mi się chce wierzyć w korki na Orlenie w Mszanie. Za to na BP przy A1 korki są dosyć spore. :wink:


Orlen Stanowice (zjazd Rybnik):

ON - 5.07
95 - 5.17
LPG - 2.09

Co do Orlenu w Mszanie - stacja jest dość ciasna i mnie zdarzyło się dwa razy "poddać" (tankowałem wtedy gaz) ale bez przesady ;)
karoljasinski
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 06.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) karoljasinski » 04.07.2019 11:37

matts napisał(a):W niedzielę na stacji tuż przed granicą ze Słowenią, zaraz obok autostrady tankowałem ON po 1,145. PB i "lepszy" ON było po 1,21. Polecam, bo zjazd z autostrady by zatankować zajmuje parę minut, a ceny regularne na autostradzie powyżej 1,5 euro. Poniżej link do map:
https://goo.gl/maps/QUuVf847kdRcgMxX7

Ta stacja jest otwarta 24 na dobę? Bo gdzieś na austriackiej stronie znalazłem, że jest ona otwarta od 5:30 do 22:00. Google natomiast mówi, że w weekendy jest czynna całą dobę. Wyjeżdżamy jutro i planujemy tam zjechać przed objazdem autostrady słoweńskiej około 3 nad ranem, a nie chciałbym "pocałować klamki", kombinować i stresować się o takiej porze.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.07.2019 11:41

W weekendy jest całą dobę, mają tam też automat do tankowania.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 04.07.2019 12:31

karoljasinski napisał(a):
matts napisał(a):W niedzielę na stacji tuż przed granicą ze Słowenią, zaraz obok autostrady tankowałem ON po 1,145. PB i "lepszy" ON było po 1,21. Polecam, bo zjazd z autostrady by zatankować zajmuje parę minut, a ceny regularne na autostradzie powyżej 1,5 euro. Poniżej link do map:
https://goo.gl/maps/QUuVf847kdRcgMxX7

Ta stacja jest otwarta 24 na dobę? Bo gdzieś na austriackiej stronie znalazłem, że jest ona otwarta od 5:30 do 22:00. Google natomiast mówi, że w weekendy jest czynna całą dobę. Wyjeżdżamy jutro i planujemy tam zjechać przed objazdem autostrady słoweńskiej około 3 nad ranem, a nie chciałbym "pocałować klamki", kombinować i stresować się o takiej porze.


Wg tej strony
https://en.tankbillig.in/index.php?long ... at=46.7081
jednak nie jest czynne całą dobę
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 04.07.2019 12:47

sviva napisał(a):
karoljasinski napisał(a):
matts napisał(a):W niedzielę na stacji tuż przed granicą ze Słowenią, zaraz obok autostrady tankowałem ON po 1,145. PB i "lepszy" ON było po 1,21. Polecam, bo zjazd z autostrady by zatankować zajmuje parę minut, a ceny regularne na autostradzie powyżej 1,5 euro. Poniżej link do map:
https://goo.gl/maps/QUuVf847kdRcgMxX7

Ta stacja jest otwarta 24 na dobę? Bo gdzieś na austriackiej stronie znalazłem, że jest ona otwarta od 5:30 do 22:00. Google natomiast mówi, że w weekendy jest czynna całą dobę. Wyjeżdżamy jutro i planujemy tam zjechać przed objazdem autostrady słoweńskiej około 3 nad ranem, a nie chciałbym "pocałować klamki", kombinować i stresować się o takiej porze.


Wg tej strony
https://en.tankbillig.in/index.php?long ... at=46.7081
jednak nie jest czynne całą dobę


Ale to chyba nie jest ta sama stacja.
Na Temmelu tankowałem tylko raz, ale w ciągu dnia. Natomiast zdałbym się na informację tych, którzy tam częściej jeżdżą. Jeśli twierdzą, że w weekend jest czynna całą dobę to pewnie tak jest.
karoljasinski
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 06.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) karoljasinski » 04.07.2019 12:50

Nie jestem do końca pewien czy w tym momencie mówimy o tej samej stacji. Na stronie podanej przez Ciebie nie ma stacji Tankstelle Temmel o którą pytałem.
koval
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 06.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) koval » 04.07.2019 12:55

koval napisał(a):Dziś na stacji INA w Omišu
ON - 9,56
ten lepszy diesel :mrgreen: - 9,66
95 - 9,99
LPG - 4,55


Przedwczoraj jednak ceny się zmieniły :evil:
ON - 9,66
Lepszy ON - 9,76
95 - 10,14
Lpg - 4,65
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 04.07.2019 12:55

Google też twierdzi, że w weekend czynne całą dobę. W sumie dla nich to zarobek, sporo ludzi tam jeździ w czasie weekendu.
Załączniki:
Schowek01.jpg
biagggio
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 01.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) biagggio » 04.07.2019 12:57

A na stronie 24h. Bądź tu człowieku mądry ...
https://en.tankbillig.in/index.php?long ... at=46.7056
Załączniki:
Screenshot_20190704-125803_Samsung Internet.jpg
karoljasinski
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 06.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) karoljasinski » 04.07.2019 13:09

biagggio napisał(a):A na stronie 24h. Bądź tu człowieku mądry ...
https://en.tankbillig.in/index.php?long ... at=46.7056

To też nie jest ta stacja o którą pytałem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Aktualne ceny paliwa - strona 73
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone