Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

11 miesięczny brzdąc gdzie jechać do Chorwacji - konkrety

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Re: podróż z 3 miesięcznym niemowlakiem i z psem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.06.2014 21:23

ok ale pytanie nie było CZY JECHAĆ prawda ? bo akurat to my podejmujemy taką decyzję jako rodzice

Była prośba o porady od osób, które BYŁY - co zabrać, jak się zorganizować, w jaki rejon żeby z wózeczkiem pospacerować
lekarz będzie badał dziecko także przed wyjazdem, to chyba oczywiste .. :|

no dobra zawiodłam się na croforumowiczach, jak widać większość się wypowiada, która nawet nie była ...
who
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 419
Dołączył(a): 23.02.2006
Re: podróż z 3 miesięcznym niemowlakiem i z psem

Nieprzeczytany postnapisał(a) who » 29.06.2014 21:43

"pies 10 letni, był parę razy w chorwacji, spokojny.
co zabrać, jakieś rady ogólnie wyjazdu ?"

- ja zabrałbym jeszcze kota, papużki i akwarium. Aha, zapomniałem o pytonie, szczególnie że "w ciemno". Serio? Strach odpowiadać na pytania dotyczące trzymiesięcznego niemowlęcia. :wink: Osobiście uważam, że to mocno ryzykanckie. Choć przyznam, że przez jedno z forów przetoczyła się krwawa jatka nt. wyjazdu z dwutygodniowym (!) noworodkiem. Więc wychodzi, że nie jesteście hardkorami :smo:
Użytkownik usunięty
Re: podróż z 3 miesięcznym niemowlakiem i z psem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.06.2014 21:45

who rozumiem oczywiście, że byłeś i masz doświadczenie :/ bo reszta Twojej wypowiedzi to żenada pozdrawiam
szczerze to współczuję waszym dzieciom, trzymacie je do 3 lat w mieszkaniu?
w lipcu jedziemy w PL na tydzień także i co ?? 2 mce to ma jeździć w wózku pod klatką schodową w mieście?
najwięcej osób do wypowiedzi jak widać są ci co albo nie mają dzieci albo nie jeżdżą
Missiakkuss
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 08.04.2014
Re: podróż z 3 miesięcznym niemowlakiem i z psem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Missiakkuss » 29.06.2014 21:53

My w sierpniu jedziemy z 12miesięcznym dzieckiem ... Wcześniej dla sprawdzenia (w kwietniu) byliśmy w Zakopie na tydzień... Później (w maju) wypad samolotem do Danii na ... 6 tygodni ;))) ... Na podstawie tych dwóch wyjazdów wiemy, że chcemy jechać, ale zdajemy sobie sprawę że podczas podróży (1000km) i na miejscu musimy być przygotowani na wszystko ... Na pewno będzie super i takiej wersji będziemy się trzymać :) Wasze dziecko we wrześniu będzie miało 6miesięcy tak więc na pewno będzie Wam łatwiej ... Bardziej mnie zastanawia gondola w podróży - Osobiście nie wierze w takie wynalazki, dlatego my jedziemy w 'standardowym' foteliku

Pozdr!
Udanych wakacji!
who
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 419
Dołączył(a): 23.02.2006
Re: podróż z 3 miesięcznym niemowlakiem i z psem

Nieprzeczytany postnapisał(a) who » 29.06.2014 21:55

Akurat mam doświadczenie z małymi dziećmi, także z "jazdą" i zabezpieczeniem pobytu. Mam zdawać swój życiorys? To wypadnie bardziej wiarygodnie? Wiem, co piszę. Co do żenady - no comment. Nie masz się co obrażać. Po prostu jest to nieodpowiedzialny pomysł. Natomiast, skoro WIESZ lepiej i MASZ doświadczenie, to po co pytasz? Miej świadomość, że pytając o takie kwestie na publicznym forum, co prawda anonimowo, dajesz świadectwo ... .
Użytkownik usunięty
Re: podróż z 3 miesięcznym niemowlakiem i z psem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.06.2014 21:56

mong napisał(a):ok ale pytanie nie było CZY JECHAĆ prawda ?
Była prośba o porady od osób, które BYŁY



Nieprawda :!: :roll: Było napisane inaczej :

mong napisał(a):Przymierzamy się do wyprawy we wrześniu z synkiem będzie miał 3,5 mca i z psem...
...chcemy jechać w ciemno...
...co zabrać, jakieś rady ogólnie wyjazdu ?



Czyli decyzja jeszcze nie zapadła, prośba o porady była do wszystkich 8)


Nieładnie tak manipulować :?
Podejrzewam, że chodzi o alibi ...
Jakby co, to na forum cro.pl mi napisali, żeby jechać. :roll:
To nie był mój pomysł, winni są cromaniacy :roll:
Użytkownik usunięty
Re: podróż z 3 miesięcznym niemowlakiem i z psem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.06.2014 22:02

Lednice, ale pieprzysz :)
Użytkownik usunięty
Re: podróż z 3 miesięcznym niemowlakiem i z psem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.06.2014 22:03

dzięki!
we wrześniu będzie miał 3,5-4 mce - wyjazd 1 lub 2 połowa września.
Co weekend jeździmy z nim, a w lipcu tydzień w pl wakacje także.
właśnie również nie jestem pewna co do tej gondoli, znajomi z Francji tylko tak podróżują, choć wg mnie fotelik rozkładany to lepsze zabezpieczenie.

who - GDZIE masz pytanie CZY jechać??? nigdzie, WIĘC MOŻE DUŻYMI LITERAMI - NIE PYTAM CZY JECHAĆ !
to znaczy, że masz doświadczenie takie, że byłeś z 3 miesięcznym dzieckiem na wyjeździe zagranicznym i na tej podstawie się wypowiadasz tak? bo nie rozumiem :lol:


Będzie zdrowy, lekarze nie będa mieli nic przeciwko wyjazdowi - jedziemy
a przymierzamy się bo trzeba ustalić gdzie jechać, co zabrać itd a nie na forum podjąć decyzję


jasne alibi, ja nie mam 15,25 czy nawet 35 lat błagam
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013
Re: podróż z 3 miesięcznym niemowlakiem i z psem

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 29.06.2014 22:06

Missiakkus - Ty tez czytaj ze zrozumieniem. Na poczatku mong napisala, ze syn we wrzesniu bedzie miec 3,5 miesiaca.
Mong - jak Ci ma ktos doradzic skoro zdecydowana wiekszosc odradza Ci wyjazdu. Rozumien, mogli w takim razie nic nie pisac. Ale jako dobrzy ludzi chca Ci uswiadomic, iz to nie najlepszy pomysl.
P.S. Mam dziecko 8-miesiecznie. Tez syn.
Użytkownik usunięty
Re: podróż z 3 miesięcznym niemowlakiem i z psem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.06.2014 22:09

I o taką wypowiedź mi chodziło Mong 8)

Twój pomysł, zresztą bardzo nieodpowiedzialny,
proszę nie mieszać do tego forumowiczów :roll:
who
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 419
Dołączył(a): 23.02.2006
Re: podróż z 3 miesięcznym niemowlakiem i z psem

Nieprzeczytany postnapisał(a) who » 29.06.2014 22:10

I tak zrobisz, jak uważasz.
Użytkownik usunięty
Re: podróż z 3 miesięcznym niemowlakiem i z psem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.06.2014 22:11

tylko, że doradzają ci, co nie byli z takim dzieckiem, więc skąd mogą to wiedzieć ?
akurat porozmawiałam już z osobami, które rzeczywiście były w takim okresie i z tak małymi dziećmi i były bardzo zadowolone
dziękuję za wypowiedzi.


Pozdrawiam i dobranoc!
who
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 419
Dołączył(a): 23.02.2006
Re: podróż z 3 miesięcznym niemowlakiem i z psem

Nieprzeczytany postnapisał(a) who » 29.06.2014 22:17

mong napisał(a):tylko, że doradzają ci, co nie byli z takim dzieckiem, więc skąd mogą to wiedzieć ?(...)


- tego nie możesz wiedzieć.
Użytkownik usunięty
Re: podróż z 3 miesięcznym niemowlakiem i z psem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.06.2014 22:18

Aldonka napisał(a):.........................

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013
Re: podróż z 3 miesięcznym niemowlakiem i z psem

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 29.06.2014 22:21

Dyskusja zabrnela tam, gdzie nikt z nas nie chcial. Mysmy nie chcieli zebys jechala, Ty chcialas porad. Nikt nie jest zadowolony.
Proponuje po powrocie napisac rzetelna relacje i powiedziec jak bylo naprawde. Moze uda Ci sie utrzec nam nosa.
I prosze nie denerwuj sie, bo nikt z nas nie mial nic zlego na mysli.
Spokojnej nocy.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
11 miesięczny brzdąc gdzie jechać do Chorwacji - konkrety - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone