Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

MAKARSKA RIVIERA 2014

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Akaki
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 22.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Akaki » 05.05.2014 22:55

Cześć wszystkim,

Wybieramy się w okolice Baski Vody/Breli/Promajny mieliśmy okazję nawiedzić wszystkie te lokacje, optymalne byłyby obrzeża Baśki (Frankopanska?) - plaża miejska to raczej nie nasze klimaty. Przyjazd 30 sierpnia, wyjazd 13 wrzesnia. Szukamy pokoju dla dwóch osób, z klimatyzacją, optymalnie do 100 metrów od morza, z aneksem kuchennym. Internet mile widziany.

Proszę o jakieś interesujące namiary, na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam serdecznie!
Marcin
lemini
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 21.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lemini » 06.05.2014 14:14

Ja tez poprosze o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
showtek2
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 05.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) showtek2 » 06.05.2014 23:41

Też proszę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jamraga
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 07.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jamraga » 07.05.2014 11:48

Witam
Jestem na forum nowa i po raz pierwszy w tym roku planuję z rodziną 2+2 wyjazd do Chorwacji. Mam pytanie czy możecie polecić jakieś kwatery od 12 lipca na 7-10 dni blisko plaży w rozsądnej cenie. Nie mamy ustalonego miejsca więc liczę na jakieś podpowiedzi urokliwych, niezbyt zatłoczonych miejscowości. Mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Saia
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Saia » 08.05.2014 14:59

Widzę, że mój post podkręcił atmosfere na forum, nie taki był mój zamiar...
Przyznam, że w akcie desperacji w pracy przejżałam kilka linków na forum i po prostu napisałam. Nie poświecając wielu godzin na śledzenie forum i zagladanie w każdy kąt.
Sarkazm był i owszem, ale myślę, że zupełnie niepotrzebny.
Termin jest nie doruszenia, bo nie mam swojej firmy i urlop uzgadniam z innymi w pracy, każdy coś palnuje i musi się dostosować. Proza życia.
Jade z Wrocławia z 5-latkiem i przyznam, że przeraża mnie poszukiwanie kwatery na miejscu. Przeżyłam to juz w Polsce i to był koszmar.
Niecierpie korzystac z netu w komórce i wi-fi nie jest mi potrzebne do tego.
Wysłałam już niejednego maila i w makarskiej znalazłam piekne apartamenty, Pan pisał, ze 300-400 m od wody. TAaaaa, jak ktos korzysta z google maps, to widać jakie to 400 m x2!
Saia
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Saia » 08.05.2014 15:03

No i oczywiście dziekuję Janusz i Tobie baunty za cenne uwagi:)
Byłam W Chorwacji raz na wyspie Rab, spalismy w studio, był mały ogrod, samo centrum i raj na ziemi:)
Nie chodzi o ogrodzisko czy taras 200 m, tylko taką powierzchnie, ktora wystarczy, aby dziecko korzsytalo z pogody od rana do wieczora. I gdy rodzice chca odsapnac przy piwku, i poczytac ksiazke, i gdy szykuja posilki itp. Takich miejsc zawsze szukam w Polsce i teraz jest podobnie.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 08.05.2014 15:10

Saia napisał(a):Niecierpie korzystac z netu w komórce i wi-fi nie jest mi potrzebne do tego.

Miałam na myśli potraktowanie komórki jak modemu, podpięcie do lapka i korzystanie z netu w normalnym laptopie, bo wygodniej.

Rozumiem, że dalej interesuje Cię tylko Makarska lub Baśka Voda?
embe88
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) embe88 » 09.05.2014 11:59

Hej!
To mój pierwszy post więc wypada się przywitać :)

Będę bardzo wdzięczny, jeżeli ktoś wyśle mi namiary na jakieś kwatery w Makarskiej.
Planujemy wybrać się do Makarskiej w połowie sierpnia ekipą w liczbie 10 osób.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Saia
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Saia » 09.05.2014 12:42

Mikromir cenna wskazowka z komorka podpieta do laptopa-nigdy tak nie korzystalam z netu, wiec dzieki. Wyprobuje na pewno.
Nie, nie tylko te rejony, pisalismy tez do apartamentow w Pagu, Splicie i innych, odpisali do mnie ludzie z okolic Zadaru. Te miejsca (makarska, baska voda)po prostu polecili mi znajomi , ale jestem otwarta na inne miejscowosci, które moglyby byc dobra baza wypadowa do zwiedzania, ale i same w sobie, zeby nie były "dziurą", ale malym, bo malym, ale klimatycznym miejscem, w ktorym nie zabraknie tras do fajnych spacerow ( bo nie jestem typem turysty, który lubi codziennie jechac w inne miejsce i w ciagu 14 dni zaliczyc 20 plaz i zrobic 1000 zdjec, ani takim, który tylko sie smazy na plazy), mozna zjesc to i owo, i nie jechac 5km na zakupy po pieczywo, bo i takie namiary dostałam.
brolnston
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) brolnston » 09.05.2014 14:44

Witam,
Wybieram się po raz 2 do Chorwacji z tym, że 1 raz poniżej Zadaru. Poszukuje apartamentu dla rodziny 2+2 (z czego dzieci malutkie bo 3 lata i niemowlę). Tak więc wózek dziecięcy będzie w użyciu. Dużo schodów i stromizny chciałbym sobie darować. Możecie coś polecić na riwierze makarskiej? Jakieś namiary? Prosze na priv
Cartman22
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cartman22 » 11.05.2014 17:11

Witam serdecznie,

Planuje w tym roku swój pierwszy wyjazd do Chorwacji. Dzięki temu forum i Wam wybrałem okolice Riviery Makarskiej - konkretna miejscowość będzie uzależniona od wynajętego noclegu, w terminie który mnie interesuje nie jest wiele dostępnych. Jednak interesują mnie najbardziej, ale nie ograniczam się do nich (na podstawie Waszych opinii) miejscowości: Makarska, Tucepi, Igrane.

Szukam apartamentów do wynajęcia w terminie 12.07 -> 18.07.2014 dla 7 osób (ta ostatnia osoba może spać na dostawce w jednym z tych samych pokoi co reszta).

Jeśli macie namiary na rozsądne cenowo apartamenty proszę o info: pepece@orange.pl

Pozdrawiam,
Rafał
stary admin
Cromaniak
Posty: 2963
Dołączył(a): 26.01.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary admin » 11.05.2014 22:21

Cartman22, proszę nie spamować postami o tej samej treści we wszystkich możliwych wątkach.
gudi
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gudi » 12.05.2014 12:31

DawidB napisał(a):Mam pytanko,
znalazłem nocleg na ulicy Zagrebackiej w Makarskiej.
(załączam mapę - kwatera znajduje się przybliżeniu w miejscu czerwonej kropki z czarną obramówką w lewej części mapki).

Orientuje się ktoś mniej więcej gdzie jest najbliższa plaża i w ogóle jak wygląda ta okolica? Czy warto wynająć apartament w tym miejscu Makarskiej? (wydaje się daleko od morza..)

Z góry dziękuję za wszelkie opinie:)
makarska.jpg


Mieszkałem kiedyś pi razy w tym samym miejscu i tak o ile na plaże idzie się super bo z górki o tyle powrót po całodziennym plażowaniu .... może zmęczyć, oj może ale spokojnie dajcie rade, niektórzy mają jeszcze wyżej ;-) Niedaleko też jest piekarnia, sklep itp. Czyli wszystko spoko poza tym że właściwie wszystkie powroty czy to z plaży, czy z centrum, czy skądkolwiek zawsze będziecie mieli pod górę :-D
kstoginska
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 04.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kstoginska » 12.05.2014 21:55

czy ktoś z CRO-maniaków wybiera się do Igrane w terminie od 05-20 lipca 2014? My (2 pary) będziemy tam właśnie w tym czasie. Jedziemy pierwszy raz do Chorwacji, może spotkamy na miejscu naszych rodaków?
piszcie na forum lub na priv adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.05.2014 00:33

kstoginska napisał(a):czy ktoś z CRO-maniaków wybiera się do Igrane w terminie od 05-20 lipca 2014? My (2 pary) będziemy tam właśnie w tym czasie. Jedziemy pierwszy raz do Chorwacji, może spotkamy na miejscu naszych rodaków?
piszcie na forum lub na priv adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

kalendarz-wyjazdowy-wakacje-2014-t43711.html
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
MAKARSKA RIVIERA 2014 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone