Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

MAKARSKA RIVIERA 2014

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
monekveronica
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) monekveronica » 13.05.2014 14:23

Cześć,to mój 1post na forum :)
Wybieram się ze znajomymi samochodem do Makarskiej i poszukuję apartamentu dla 4-5 osób w terminie 10-17 sierpnia!
Jesteśmy grupką młodych i spokojnych osób,które chciałyby wieczorem wyjść na miasto.

Jeśli macie jakieś informacje na temat apartamentów,to baaardzo bym prosiła o kontakt adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
elvik
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) elvik » 15.05.2014 19:07

Witajcie, mam techniczne pytanie. Czy na Makarskiej (jeszcze nie wiemy gdzie konkretnie) będzie ciężko o nocleg pod koniec czerwca? Cy będą już tłumy? znalazłam kilka wskazań na spokojniejsze miejscowości, ale zastanawiam się czy końcówkę czerwca można uznać jeszcze za poza sezonem. mam świadomość, że w sezonie to raczej żadna ze spokojnych miejscowości spokojna już nie jest... 8)
monekveronica
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) monekveronica » 15.05.2014 19:32

Byłam końcem czerwca/początkiem lipca konkretnie w Makarskiej i ludzi było sporo ale nie jakieś dzikie tłumy,na wjeździe czekali ludzie oferujący apartamenty :)
To było 2 lata temu :)
VONPLES
V-ce Mistrz Świata 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 15.05.2014 19:37

elvik napisał(a):Witajcie, mam techniczne pytanie. Czy na Makarskiej (jeszcze nie wiemy gdzie konkretnie) będzie ciężko o nocleg pod koniec czerwca? Cy będą już tłumy? znalazłam kilka wskazań na spokojniejsze miejscowości, ale zastanawiam się czy końcówkę czerwca można uznać jeszcze za poza sezonem. mam świadomość, że w sezonie to raczej żadna ze spokojnych miejscowości spokojna już nie jest... 8)

My od lat jeździmy dalej na południe od Makarskiej w sierpniu!! I co roku widzimy w okolicach Makarskiej tak zwanych po naszemu "oferentów" z tabliczkami informującymi o zakwaterowaniu!! Myślę, że w czerwcu nie będziecie mieli problemu!!
elvik
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) elvik » 16.05.2014 08:31

Ok, dziękuję wszystkim za informacje (również PW).
michaelsz
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) michaelsz » 24.05.2014 22:32

Witam!

Wybieramy się do Chorwacji pod koniec lipca (21-30 lipca). Celujemy w rejon Baska Voda, jedziemy w dwie osoby. Czy możemy prosić o namiar na rozsądną cenowo i sprawdzoną kwaterę? Będziemy wdzięczni: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pabloo007
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) pabloo007 » 30.05.2014 15:41

Witam
Jedziemy w lipcu paczką znajomych okolice Makarskiej
Przyjazd 6 Lipca niedziela ,szukam domu na 10 osób dorosłych + 6 dzieci
2+2 , 2+2 , 2+1, 2+1, 2, jedziemy pięcioma autami
zależy nam nie daleko plaży i aby każda rodzina maiła łazienkę
Proszę o jakieś propozycje na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam.
Holy
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Holy » 21.06.2014 23:46

Witam :)
W tym roku planuję wybrać się do Chorwacji i w związku z tym poszukuję namiarów na sprawdzone kwatery w rozsądnej cenie dla 4 osób (2+2). Jakiegoś konkretnego miejsca nie wybrałam ale interesuje nas Riwiera Makarska lub jej okolice (Brela, Baska Voda, Tucepi, Omis...) . Fajnie by było gdyby odległość do morza nie była wielka a i widok na morze by się przydał. Będziemy wdzięczni: mail to: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziękuję
Ostatnio edytowano 23.06.2014 13:26 przez Holy, łącznie edytowano 2 razy
celahim
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) celahim » 22.06.2014 22:15

Witam,

Szukam apartamentu lub pokoju z aneksem kuchennym w okolicach lub samej Makarskiej dla dwóch osób. Termin 10.08 - 22.08
Przyda się darmowe wi-fi, mile widziana klimatyzacja.

Cena 40-50 euro za nocleg. Chcieliśmy jechać w ciemno, ale doszedłem do wniosku, że lepiej pojechać spokojnie i bez nerwów.

Proszę o oferty na priv lub na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
9koowal4
Plażowicz
Re: MAKARSKA RIVIERA 2014 kwatera!

Nieprzeczytany postnapisał(a) 9koowal4 » 23.06.2014 12:38

hej wszystkim! dołączam się do poprzednich postów:)! również poszukuję kwatery 2+2 Makarska i okolice od 3 lipca 2014.. :) cena ok 50 euro:) czy ktoś ma jakieś namiary? ;) proszę o odpowiedź i serdecznie pozdrawiam ! :mrgreen:
proszę o odzew na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :)
zapodajnik
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) zapodajnik » 23.06.2014 13:21

Witam, ja z ekipa rowniez wyboeramy sie w okolice makarskiej, w terminie 18.08 - 30.08
Szukamy czegos w rozsadnej cenie, jak nie znajdziemy, to lecimy w ciemno :)
Bedziemy niezmiernie wdzieczni za wszelkie informacje :)
Mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dagos
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dagos » 23.06.2014 15:14

Witam, szukam jakieś kwatery dla 2 osób w drugiej połowie lipca. Mail : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
makarska_1985
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) makarska_1985 » 07.07.2014 08:59

Lastminute offer - Apartment in Makarska 4-6 person, 12.07-26.07, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kornelito
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) kornelito » 07.07.2014 19:57

Witam, poszukuję apartamentu dla czterech dorosłych osób w terminie 27.07 - 9.08 w Makarskiej lub pobliskiej miejscowości. Odległość do plaży też nie jest dla nas problemem. Prosiłbym o sprawdzone miejsca na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Pozdrawiam!
pibor
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) pibor » 08.07.2014 12:32

Witam, poszukuję namiarów na apartament w terminie 02.08 - 16.08 dla rodziny 2 + 1 dziecko 5 lat, cena ok 50 euro za nocleg. Odległość do morza nie za duża żeby nie chodzić za daleko z dzieckiem. Interesuje mnie Riwiera Makarska lub jej okolice. Piszcie na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

MAKARSKA RIVIERA 2014 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019