Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

MAKARSKA RIVIERA 2014

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Akaki
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Akaki » 05.05.2014 22:55

Cześć wszystkim,

Wybieramy się w okolice Baski Vody/Breli/Promajny mieliśmy okazję nawiedzić wszystkie te lokacje, optymalne byłyby obrzeża Baśki (Frankopanska?) - plaża miejska to raczej nie nasze klimaty. Przyjazd 30 sierpnia, wyjazd 13 wrzesnia. Szukamy pokoju dla dwóch osób, z klimatyzacją, optymalnie do 100 metrów od morza, z aneksem kuchennym. Internet mile widziany.

Proszę o jakieś interesujące namiary, na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam serdecznie!
Marcin
lemini
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) lemini » 06.05.2014 14:14

Ja tez poprosze o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
showtek2
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) showtek2 » 06.05.2014 23:41

Też proszę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jamraga
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jamraga » 07.05.2014 11:48

Witam
Jestem na forum nowa i po raz pierwszy w tym roku planuję z rodziną 2+2 wyjazd do Chorwacji. Mam pytanie czy możecie polecić jakieś kwatery od 12 lipca na 7-10 dni blisko plaży w rozsądnej cenie. Nie mamy ustalonego miejsca więc liczę na jakieś podpowiedzi urokliwych, niezbyt zatłoczonych miejscowości. Mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Saia
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Saia » 08.05.2014 14:59

Widzę, że mój post podkręcił atmosfere na forum, nie taki był mój zamiar...
Przyznam, że w akcie desperacji w pracy przejżałam kilka linków na forum i po prostu napisałam. Nie poświecając wielu godzin na śledzenie forum i zagladanie w każdy kąt.
Sarkazm był i owszem, ale myślę, że zupełnie niepotrzebny.
Termin jest nie doruszenia, bo nie mam swojej firmy i urlop uzgadniam z innymi w pracy, każdy coś palnuje i musi się dostosować. Proza życia.
Jade z Wrocławia z 5-latkiem i przyznam, że przeraża mnie poszukiwanie kwatery na miejscu. Przeżyłam to juz w Polsce i to był koszmar.
Niecierpie korzystac z netu w komórce i wi-fi nie jest mi potrzebne do tego.
Wysłałam już niejednego maila i w makarskiej znalazłam piekne apartamenty, Pan pisał, ze 300-400 m od wody. TAaaaa, jak ktos korzysta z google maps, to widać jakie to 400 m x2!
Saia
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Saia » 08.05.2014 15:03

No i oczywiście dziekuję Janusz i Tobie baunty za cenne uwagi:)
Byłam W Chorwacji raz na wyspie Rab, spalismy w studio, był mały ogrod, samo centrum i raj na ziemi:)
Nie chodzi o ogrodzisko czy taras 200 m, tylko taką powierzchnie, ktora wystarczy, aby dziecko korzsytalo z pogody od rana do wieczora. I gdy rodzice chca odsapnac przy piwku, i poczytac ksiazke, i gdy szykuja posilki itp. Takich miejsc zawsze szukam w Polsce i teraz jest podobnie.
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 08.05.2014 15:10

Saia napisał(a):Niecierpie korzystac z netu w komórce i wi-fi nie jest mi potrzebne do tego.

Miałam na myśli potraktowanie komórki jak modemu, podpięcie do lapka i korzystanie z netu w normalnym laptopie, bo wygodniej.

Rozumiem, że dalej interesuje Cię tylko Makarska lub Baśka Voda?
embe88
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) embe88 » 09.05.2014 11:59

Hej!
To mój pierwszy post więc wypada się przywitać :)

Będę bardzo wdzięczny, jeżeli ktoś wyśle mi namiary na jakieś kwatery w Makarskiej.
Planujemy wybrać się do Makarskiej w połowie sierpnia ekipą w liczbie 10 osób.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Saia
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Saia » 09.05.2014 12:42

Mikromir cenna wskazowka z komorka podpieta do laptopa-nigdy tak nie korzystalam z netu, wiec dzieki. Wyprobuje na pewno.
Nie, nie tylko te rejony, pisalismy tez do apartamentow w Pagu, Splicie i innych, odpisali do mnie ludzie z okolic Zadaru. Te miejsca (makarska, baska voda)po prostu polecili mi znajomi , ale jestem otwarta na inne miejscowosci, które moglyby byc dobra baza wypadowa do zwiedzania, ale i same w sobie, zeby nie były "dziurą", ale malym, bo malym, ale klimatycznym miejscem, w ktorym nie zabraknie tras do fajnych spacerow ( bo nie jestem typem turysty, który lubi codziennie jechac w inne miejsce i w ciagu 14 dni zaliczyc 20 plaz i zrobic 1000 zdjec, ani takim, który tylko sie smazy na plazy), mozna zjesc to i owo, i nie jechac 5km na zakupy po pieczywo, bo i takie namiary dostałam.
brolnston
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) brolnston » 09.05.2014 14:44

Witam,
Wybieram się po raz 2 do Chorwacji z tym, że 1 raz poniżej Zadaru. Poszukuje apartamentu dla rodziny 2+2 (z czego dzieci malutkie bo 3 lata i niemowlę). Tak więc wózek dziecięcy będzie w użyciu. Dużo schodów i stromizny chciałbym sobie darować. Możecie coś polecić na riwierze makarskiej? Jakieś namiary? Prosze na priv
Cartman22
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cartman22 » 11.05.2014 17:11

Witam serdecznie,

Planuje w tym roku swój pierwszy wyjazd do Chorwacji. Dzięki temu forum i Wam wybrałem okolice Riviery Makarskiej - konkretna miejscowość będzie uzależniona od wynajętego noclegu, w terminie który mnie interesuje nie jest wiele dostępnych. Jednak interesują mnie najbardziej, ale nie ograniczam się do nich (na podstawie Waszych opinii) miejscowości: Makarska, Tucepi, Igrane.

Szukam apartamentów do wynajęcia w terminie 12.07 -> 18.07.2014 dla 7 osób (ta ostatnia osoba może spać na dostawce w jednym z tych samych pokoi co reszta).

Jeśli macie namiary na rozsądne cenowo apartamenty proszę o info: pepece@orange.pl

Pozdrawiam,
Rafał
admin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) admin » 11.05.2014 22:21

Cartman22, proszę nie spamować postami o tej samej treści we wszystkich możliwych wątkach.
gudi
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) gudi » 12.05.2014 12:31

DawidB napisał(a):Mam pytanko,
znalazłem nocleg na ulicy Zagrebackiej w Makarskiej.
(załączam mapę - kwatera znajduje się przybliżeniu w miejscu czerwonej kropki z czarną obramówką w lewej części mapki).

Orientuje się ktoś mniej więcej gdzie jest najbliższa plaża i w ogóle jak wygląda ta okolica? Czy warto wynająć apartament w tym miejscu Makarskiej? (wydaje się daleko od morza..)

Z góry dziękuję za wszelkie opinie:)
makarska.jpg

Mieszkałem kiedyś pi razy w tym samym miejscu i tak o ile na plaże idzie się super bo z górki o tyle powrót po całodziennym plażowaniu .... może zmęczyć, oj może ale spokojnie dajcie rade, niektórzy mają jeszcze wyżej ;-) Niedaleko też jest piekarnia, sklep itp. Czyli wszystko spoko poza tym że właściwie wszystkie powroty czy to z plaży, czy z centrum, czy skądkolwiek zawsze będziecie mieli pod górę :-D
kstoginska
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kstoginska » 12.05.2014 21:55

czy ktoś z CRO-maniaków wybiera się do Igrane w terminie od 05-20 lipca 2014? My (2 pary) będziemy tam właśnie w tym czasie. Jedziemy pierwszy raz do Chorwacji, może spotkamy na miejscu naszych rodaków?
piszcie na forum lub na priv adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.05.2014 00:33

kstoginska napisał(a):czy ktoś z CRO-maniaków wybiera się do Igrane w terminie od 05-20 lipca 2014? My (2 pary) będziemy tam właśnie w tym czasie. Jedziemy pierwszy raz do Chorwacji, może spotkamy na miejscu naszych rodaków?
piszcie na forum lub na priv adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

kalendarz-wyjazdowy-wakacje-2014-t43711.html
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

MAKARSKA RIVIERA 2014 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019