Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

MAKARSKA RIVIERA 2014

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 26.04.2014 14:34

Janusz Bajcer napisał(a):
baunty napisał(a):
Saia napisał(a):Witam
Proszę o namiary na apartament 2+2( dzieci 17lat i 5lat) lub 3+1 lub 2+1 w Makarskiej lub Baśka Voda. Szukam juz około 3 tyg. i nie jest łatwo. Pobyt na 13 noclegow od 5.07.14 r. Interesuje mnie apartament z wi-fi klimatyzacja i lokalizacja blisko morza do 200, mkas 300m. i z jakims fajnym tarasem lub ogrodem.
Z góry dziękuje
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Jaki gatunek drzew ma być w ogrodzie?

I po co ten sarkazm :?: :evil:

A nie mówiłem, że będzie oczojebny kolorek :oczko_usmiech:
Sarkazm wynika ze sposobu zadania pytaniua,oraz... zapewne wiesz o co chodzi, dużo jest o tym na forum.
Wyobrazasz sobie Makarską i apartman z dużym tarasem 200m od morza?
Tam często ludzie zapieprzają z tobołami aż zza jadranki- ot,taka forma wypoczynku.


Przy odrobinie chęci wystarczy telefon do lokalnej TZ, w tym terminie miejsca będą na 100% - jedynie z ogrodem może być kłopot :D
Aaaa, jeszcze o Makarskiej i 200m od morza - będzie baaardzo ciężko o coś takiego.

Saia, w tym terminie można bez żadnych obaw jechać w ciemno i szukać czegoś spełniającego oczekiwania.
Makarska Riviera to nie tylko te dwa miasta, dużo ludzi zmierzających do nich odpuszcza je i ląduje w okolicznych miejscowościach

Ps Widziałeś pewnie posty gdzie ludzie wynajęli apartman 500m od morza? - w linii prostej i od portu, a do plaży mieli ponad kilometr :D
To akurat w Makarskiej było.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.04.2014 15:03

baunty - to co dla Ciebie jest oczywiste, nie musi być dla kogoś kto jedzie pierwszy raz - forum jest m.in. po to aby zapytać - denerwuje Cię lub razi sposób zapytania- nie musisz i nie masz obowiązku opowiadać. :idea: :papa:
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 26.04.2014 17:21

Janusz Bajcer napisał(a):baunty - to co dla Ciebie jest oczywiste, nie musi być dla kogoś kto jedzie pierwszy raz - forum jest m.in. po to aby zapytać - denerwuje Cię lub razi sposób zapytania- nie musisz i nie masz obowiązku opowiadać. :idea: :papa:


Co Ty taki przewrazliwiony? Sarkazm- a może żart? Odpowiedź jest taka a nie inna. Widzę, że Saia szuka także na Pagu, będzie zainteresowana to dopyta o więcej szczegółów. Nigdzie nie napisałem, że mnie to denerwuje, więc nie wiem skąd ta bezprzedmiotowa dyskusja - pewnie z nudów, ale sorry, nie mam na to czasu i ochoty :D.
W ramach ciekawostki dodam tylko, że jest już wątek o apartmanach na Riwierze Makarskiej


Taki kolor łatwiej się czyta :mrgreen: :wink:
Ostatnio edytowano 30.04.2014 07:39 przez baunty, łącznie edytowano 2 razy
tomek78an
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 26.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek78an » 26.04.2014 18:29

Poproszę o namiary na kwatere 2+1 a także o info na temat pogody na początku czerwca czy ktoś był w tym terminie jestem nowy na forum :P
tomek78an
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 26.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek78an » 26.04.2014 18:30

ops mój email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
piekarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 679
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekarz » 26.04.2014 18:58

na początku czerwca to lepiej jechać w ciemno, będzie taniej i znajdziesz apartament który Ci odpowiada
w czerwcu częściej pada niż w lipcu ale bez przesady i tak pogoda jest OK, temperatura wody jest też niższa

tu możesz śledzić na bieżąco zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

na priv wyślę Ci jakieś namiary
Czaja24
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czaja24 » 28.04.2014 10:42

Witam
Poszukuję apartamentu (studio) dla dwóch osób w Baśce Vodzie lub w pobliżu koniecznie z balkonem.
Terminy od 23.06, 30.06 lub 21.07 na około 8-10 dni. Cena najlepiej do 40 euro jeśli to możliwe
Będę wdzięczny za jakieś namiary.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sierra7
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 29.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sierra7 » 29.04.2014 13:54

Witam!
Jestem tu pierwszy raz.
Widzę, że służycie pomocą w szukaniu noclegów, więc chetnie skorzystam. Przetrzepałam dużo stron internetowych oerfujacych kwatery, ale boję się, że mogę natrafić na oszutów. Jeżeli macie coś godnego polecenia to piszcie adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poszukuję kwatery na 6 noclegów od 11 do 25 sierpnia mam wolny termin.
2x para, dobrze by było gdyby było miejsce do grillowania i w miarę(max 700m) do morza.
Z góry dziękuję za nieocenioną pomoc.
umca
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 23.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) umca » 01.05.2014 13:12

Witam.
Planowany wyjazd to pierwsze dwa tygodnie lipca.
Najlepiej 2 pokoje dla 3 osób. WiFi, kuchnia, klimatyzacja opcjonalnie.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Termin 7-10 dni.
Jeśli ktoś ma coś do 50 euro to poproszę.
Z góry dziękuję.

Pozdrawiam
Jarek
Andrzej3777
Croentuzjasta
Posty: 216
Dołączył(a): 02.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej3777 » 01.05.2014 21:17

Witam czuy ktoś może polecic małe miasteczko lub nawet wioske w poblizu większej miejscowości,dla małżeństwa z małym dzieckiem niedaleko plaży. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dorotaa
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorotaa » 01.05.2014 23:34

Witam
Poszukuję namiary na apartament dla rodziny (2 osoby dorosłe +2 dzieci). Termin lipiec-sierpień. Interesuje mnie ogólnie Makarska Riviera, jakaś spokojna miejscowość np Draśnice.
Meil adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
tyna2712
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyna2712 » 02.05.2014 00:08

Witam:)
Szukam apartamentu dla 2 osób w Makarskiej. Najlepiej z klimatyzacją oraz łazienką i aneksem kuchennym do własnego użytku. Odległość od morza i centrum miasta nie ma większego znaczenia;) Natomiast poszukuję możliwie taniego noclegu;)
Jeśli ktoś posiada jakieś namiary, proszę o kontakt na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry wielkie dzięki:)
darecki_123
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 29.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) darecki_123 » 03.05.2014 16:03

Witam
Poszukuję noclegu w Makarskiej dla 2 osób z dzieckiem. Termin 02-07-2014 do 16-07-2014.
Pokój z łazienką. Nie koniecznie z własną kuchnią.
Będziemy bez samochodu więc lokalizacja raczej nie za wysoka :)
Jeśli ktoś posiada namiary prośba o przesłanie na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dzięki.
czarek.z
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarek.z » 04.05.2014 18:02

witam
Poszukujemy dwóch apartamentów (2+2),(2+dwoje dzieci w wieku 6 i 3 lata) w Makarskiej lub innej miejscowości na riv. maka. początek lipca, wyjazd na dwa tygodnie, cena do 55 Euro, najlepiej z balkonem, klimatyzacją, maks. 500 m do plaży, dziękuję i pozdrawiam email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
AURIGA1977
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 06.07.2012
Poszukuję apartamentu w Mala Duba

Nieprzeczytany postnapisał(a) AURIGA1977 » 05.05.2014 14:47

Witam serdecznie

W sierpniu (od 16 do 23 ) wybieramy się większą grupą (3 rodziny - 6 osób dorosłych + dwoje dzieci) do Zivogosce Mala Duba. Czy może ktoś podać namiary na kwatery tak abyśmy mogli być w jednym miejscu całą ekipą?
Z góry serdecznie dziękuję za podpowiedzi :)

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiamy:

Kasia i Łukasz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
MAKARSKA RIVIERA 2014 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone