Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

MAKARSKA - KOMPENDIUM WIEDZY (subiektywne ;-) )

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rudiok
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 28.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rudiok » 08.05.2023 08:28

Prace w Makarskiej postępują bardzo szybko. Po starych budach i restauracjach nie ma już śladu. Cały plac jest uprzątnięty i przygotowany do dalszych prac, więc jeśli tempo się utrzyma to kto wie, może w sezonie już będą pierwsze realizacje z wizualizacji. Póki co restauracje, które tam były nie przeniosły się nigdzie (a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo, ani też lokalsi nie wiedzieli), a szkoda. Ale cała okolica zyskała bardzo dużo i wizualnie jest zdecydowanie lepiej, już nie ma wrażenia tandety i wszechobecnych baraków.

Obrazek
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5244
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 08.05.2023 10:42

Z tego, co widzę na tym zdjęciu to innych prac jak usunięcie straganów, boksów restauracji oraz zagrabieniu terenu za bardzo nie widać. Ruch wokół inwestycji zerowy. Wizualizacja ma zaś to do siebie, że jest tylko wizualizacją. A wyższy sezon zaczyna się za dwa, trzy tygodnie...
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 873
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 04.06.2023 10:06

Pewnie więcej już nic nie zrobią na ten sezon. Wiązałoby się to z kopaniem, ciężkim sprzętem itd. Grunt, że nie ma już tych baraków i jest wysprzątane. Na pewno się przespaceruje w sierpniu i cykne fotki. Co do knajpek, to w sumie nie zdarzyło mi się stać w kolejce po stolik w Chorwacji ale jeśli nie powstanie nic nowego w miejsce tych zamkniętych to nie wiem jak gastro w Makarskiej to dźwignie ;)
Dxe
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.07.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dxe » 20.07.2023 14:19

Jakieś miejsca godne uwagi na peke w Makarskiej lub okolicy ?
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 873
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 22.07.2023 10:05

Dxe napisał(a):Jakieś miejsca godne uwagi na peke w Makarskiej lub okolicy ?


Masz na myśli jedzenie z garnka peka takiego z ogniska?
Dxe
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.07.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dxe » 24.07.2023 14:04

Inde napisał(a):
Dxe napisał(a):Jakieś miejsca godne uwagi na peke w Makarskiej lub okolicy ?


Masz na myśli jedzenie z garnka peka takiego z ogniska?


Dokładnie, wiem że trzeba zamawiać z wyprzedzeniem, dlatego chciałem z miejsca trafić do polecanego lokalu
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 24.07.2023 16:12

Dxe napisał(a):
Inde napisał(a):
Dxe napisał(a):Jakieś miejsca godne uwagi na peke w Makarskiej lub okolicy ?


Masz na myśli jedzenie z garnka peka takiego z ogniska?


Dokładnie, wiem że trzeba zamawiać z wyprzedzeniem, dlatego chciałem z miejsca trafić do polecanego lokalu


Klik
ceny odpowiednie do wysokości umiejscowienia Konoby :wink: a bylim jeszcze przed €
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 873
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 31.07.2023 11:19

te kiero napisał(a):
Dxe napisał(a):
Inde napisał(a):
Dxe napisał(a):Jakieś miejsca godne uwagi na peke w Makarskiej lub okolicy ?


Masz na myśli jedzenie z garnka peka takiego z ogniska?


Dokładnie, wiem że trzeba zamawiać z wyprzedzeniem, dlatego chciałem z miejsca trafić do polecanego lokalu


Klik
ceny odpowiednie do wysokości umiejscowienia Konoby :wink: a bylim jeszcze przed €


Wow, jaka knajpa! Czemu ja o niej nie słyszałem. Na 100% w sierpniu odwiedzę. 8O
Mają peke i faktycznie trzeba z wyprzedzeniem takie jadło zamówić?

https://www.google.com/maps/place/Panor ... ?entry=ttu
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 01.08.2023 10:18

Panorama - rewelacyjne jedzenie. Jeżeli chcesz zjeść kolację to koniecznie rezerwacja
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 06.08.2023 07:27

Inde napisał(a):
te kiero napisał(a):
Dxe napisał(a):
Inde napisał(a):
Dxe napisał(a):Jakieś miejsca godne uwagi na peke w Makarskiej lub okolicy ?


Masz na myśli jedzenie z garnka peka takiego z ogniska?


Dokładnie, wiem że trzeba zamawiać z wyprzedzeniem, dlatego chciałem z miejsca trafić do polecanego lokalu


Klik
ceny odpowiednie do wysokości umiejscowienia Konoby :wink: a bylim jeszcze przed €


Wow, jaka knajpa! Czemu ja o niej nie słyszałem. Na 100% w sierpniu odwiedzę. 8O
Mają peke i faktycznie trzeba z wyprzedzeniem takie jadło zamówić?

https://www.google.com/maps/place/Panor ... ?entry=ttu


W sprawie peki to się lepiej upewnij, bo mogło się zmienić, albo po prostu, tak jak miałem przypadek na Hvarze, mają w menu, ale "dziś" nie robią...
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
MAKARSKA - KOMPENDIUM WIEDZY (subiektywne ;-) ) - strona 79
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone