Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Zielona dolina na księżycowym Pagu - sierpień 2015

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kwlj
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) kwlj » 05.08.2016 23:59

agata26061 napisał(a):Przeczytałam "na raz" i teraz czekam na relację z kolejnego wyjazdu do Cro :D
Pozdrav :D

Też przeczytałem na raz właśnie skończyłem.

Marko66 napisał(a):
agata26061 napisał(a):Przeczytałam "na raz" i teraz czekam na relację z kolejnego wyjazdu do Cro :D

Właśnie wróciłem z Drenje koło Labina - zdjęcia są, ale trzeba je przeglądnąć i uporządkować. Relacja będzie na pewno i myślę, że już niedługo, bo Istria jest nie mniej piękna niż Dalmacja - postaram się to pokazać. :papa:

Istria była moim pierwszym wyjazdem i najbardziej to wspominam. Wtedy się zakochałem w Chorwacji na zabój !!! Nie byłem 4 lata z różnych względów :-( ale w tym roku chyba dopnę swego i z rodziną 16 Sierpnia wyjazd an Brač.
Marko66
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marko66 » 08.08.2016 08:37

kwlj napisał(a):

Też przeczytałem na raz właśnie skończyłem.

Marko66 napisał(a):

Właśnie wróciłem z Drenje koło Labina - zdjęcia są, ale trzeba je przeglądnąć i uporządkować. Relacja będzie na pewno i myślę, że już niedługo, bo Istria jest nie mniej piękna niż Dalmacja - postaram się to pokazać. :papa:

Istria była moim pierwszym wyjazdem i najbardziej to wspominam. Wtedy się zakochałem w Chorwacji na zabój !!! Nie byłem 4 lata z różnych względów :-( ale w tym roku chyba dopnę swego i z rodziną 16 Sierpnia wyjazd an Brač.

To tak jak ja. Pierwszy mój wyjazd do Chorwacji w 2009 był "zorganizowany" czyli biuro podróży, autokar - cel Rabac, Istria. Kiedy o wschodzie Słońca zobaczyłem Jadran z okna autokaru byłem zachwycony, ale gdy po dotarciu do hotelu (Giranella) poszliśmy na plażę i zobaczyłem krystalicznie czystą wodę, skałki i okrąglutkie białe kamienie na plaży - mój zachwyt sięgnął zenitu, wydawało mi się, że takie widoki są tylko na "podrasowanych" zdjęciach. Później niestety wakacje przez 3 lata spędzałem w Polsce 2010 - Karpacz (kocham góry), 2011 - Dźwirzyno (piękne piaszczyste plaże, ale zimne morze) i 2012 - Mazury (jezioro Gim). Wszędzie było fajnie, ale nie była to Chorwacja. W końcu w 2013 wiosną trafiłem na to forum i po przeglądnięciu kilku relacji zdecydowałem się na wyjazd, przekonałem też znajomych i wybraliśmy wyspę Murter (z mostem) i było cudownie. W następnym roku była Istria, później Pag i w tym roku też była Istria i żałuję tylko jednego, że to dopiero piąty raz w Chorwacji, a nie piętnasty :oczko_usmiech:
Nemhain
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nemhain » 01.03.2017 20:10

Odliczam dni, 31 lipca będziemy pierwszy raz na Pagu. Nasz trzeci raz w Cro. Czytam relację i już czuję, że stanę się fanką księżycowej wyspy :D
fireman
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) fireman » 01.03.2017 20:12

wejdź na stronę https://mojatrasa.eu/video/19/pag-sw-duh/

Filmików z Pagu masz kilka a będzie kilkanaście ;-)
zumila
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) zumila » 07.12.2017 20:33

Świetna relacja :)
My w 2018 pierwszy raz na Pag, jedziemy do Proboj :)
Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Zielona dolina na księżycowym Pagu - sierpień 2015 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019