Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wybór miejscowości - dokąd jechać.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darkdivinity
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) darkdivinity » 21.06.2019 17:48

a mi nikt nie podpowiedział :(
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 21.06.2019 18:06

darkdivinity napisał(a):a mi nikt nie podpowiedział :(

A przeczytałeś choć kilka (5-10) ostatnich stron tego wątku? Na pewno będą odpowiedzi na Twoje pytania... Pytań o konkrety to dostaniesz odpowiedzi, na wkółko powtarzające się pytania, nie chce się w kółko odpowiadać...
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.06.2019 18:25

darkdivinity napisał(a):a mi nikt nie podpowiedział :(

miejscowosc-z-deptakiem-t41780-60.html?hilit=star%C3%B3wka
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.06.2019 11:21

anakin napisał(a):
San.Min. napisał(a):Nie da się bez obrażania?

Bez czego :?: 8O 8O 8O
A gdzie ja Cię i czym obraziłem :?:
Zapytałem tylko z ciekawosci o apartman i co skłoniło do jego wyboru.
Jak widać niepotrzebnie.
Miłego pobytu w Cro. :papa:

ps. Zbyt wielu odpowiedzi chyba nie dostaniesz, bo sądzę, że każdy będzie miał spore wątpliwosci przed napisaniem czegokolwiek, żeby nie daj buk Cię nie obrazić. :roll:

Z kimś kto nie ma żadnych refleksji na temat swojego zachowania nie da się rozmawiać, więc co mam tłumaczyć ;)

Nie, nie obraziłeś, byłeś przemiły i pomocny. Tak zapewne to widzisz i niech tak zostanie. Grunt to dobrze myśleć o sobie ;) EOT :) pozdrawiam
Aga88
Plażowicz
Gdzie ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga88 » 24.06.2019 15:16

Witam w lipcu wybieram się do Breli będę tam przez tdzień . Drugi tydzień urlopu chcę spędzić w innej miejscowości . Tylko gdzie ? Proszę polecić mi jakieś fajne miejsce od Breli w stronę Dubrownika :)
volka
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) volka » 24.06.2019 16:22

Ogromna prośba. Popełniłam straszny błąd przy bukowaniu apartamentu wiosną(przez boooing) i teraz coś mnie podkusilo żeby napisać do właściciela i okazało się,że jednak jest jeden pokój za mało (nie pytajcie jakim cudem) i niestety na jednym z 3 dzieci nie damy rady. Szukamy więc na szybcika (wyjazd na początku sierpnia) czegoś w okolicy Omiša. Jaka miejscowosc polecacie dla rodziny z dziećmi? Zależy nam żeby nie była zabita dechami (jakieś place zabaw i knajpki dla rodziców się przydadzą ;)).ale też żeby to nie był Kołobrzeg...
Prosze poratujcie! Mam namiar na jeden apartament w Lokva Rogoźnica a drugi w Dugi Rat.ale do żadnej póki co nie jestem przekonana. Pomożecie?
yanek37
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 24.06.2019 16:33

volka napisał(a):Ogromna prośba. Popełniłam straszny błąd przy bukowaniu apartamentu wiosną(przez boooing) i teraz coś mnie podkusilo żeby napisać do właściciela i okazało się,że jednak jest jeden pokój za mało (nie pytajcie jakim cudem) i niestety na jednym z 3 dzieci nie damy rady. Szukamy więc na szybcika (wyjazd na początku sierpnia) czegoś w okolicy Omiša. Jaka miejscowosc polecacie dla rodziny z dziećmi? Zależy nam żeby nie była zabita dechami (jakieś place zabaw i knajpki dla rodziców się przydadzą ;)).ale też żeby to nie był Kołobrzeg...
Prosze poratujcie! Mam namiar na jeden apartament w Lokva Rogoźnica a drugi w Dugi Rat.ale do żadnej póki co nie jestem przekonana. Pomożecie?

Jaki masz w Lokvie ?
volka
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) volka » 24.06.2019 17:33

Pisałam z jedną Panią mailowo i ma coś wolnego 300 m od morza.
yanek37
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 24.06.2019 17:47

volka napisał(a):Pisałam z jedną Panią mailowo i ma coś wolnego 300 m od morza.

Chyba wiem o jakie miejsce chodzi.
Jak dla mnie super miejscówka.
Tylko do plaży najlepiej autem, bo trochę jest pod górę.
Jadę tam drugi raz z rzędu od 24.07.
Przede wszystkim cisza i piękne widoki..
A gospodarz przecudny..
volka
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) volka » 24.06.2019 20:06

A sama miejscowość? Są jakieś restauracje,sklepiki? No i coś dla dzieci by się przydało...
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.06.2019 20:16

volka napisał(a):A sama miejscowość? Są jakieś restauracje,sklepiki? No i coś dla dzieci by się przydało...

Przeczytaj kilka stron tego wątku >>> lokva-rogoznica-t32320-870.html
amatus1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 24.06.2019 20:17

volka napisał(a):Ogromna prośba. Popełniłam straszny błąd przy bukowaniu apartamentu wiosną(przez boooing) i teraz coś mnie podkusilo żeby napisać do właściciela i okazało się,że jednak jest jeden pokój za mało (nie pytajcie jakim cudem) i niestety na jednym z 3 dzieci nie damy rady. Szukamy więc na szybcika (wyjazd na początku sierpnia) czegoś w okolicy Omiša. Jaka miejscowosc polecacie dla rodziny z dziećmi? Zależy nam żeby nie była zabita dechami (jakieś place zabaw i knajpki dla rodziców się przydadzą ;)).ale też żeby to nie był Kołobrzeg...

Jeśli chodzi o Twoje wymagania to raczej Dugi Rat gdyż w Lokvie nie ma żadnego deptaka, w miejscowości właściwie nie ma restauracji poza Skalinadą, Kod Mije jest na uboczu , sklepik ( budka blaszana) jest jeden, ma raczej wszystko chodź ceny wyższe niż w marketach. To raczej będzie w Dugi Rat a co placu zabaw to nie wiem, w cro ich wiele nie widziałem, raczej szukałbym cos w Brelii, Baska, Podaca...
Ostatnio edytowano 27.06.2019 21:09 przez amatus1, łącznie edytowano 1 raz
krzysiek.s
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiek.s » 27.06.2019 09:30

do "volka"
Tuż przed Omiš-em (od "naszej" strony) jest właściwie jego dzielnica- Duće z piaszczystymi plażami.
krzysiek.s
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiek.s » 27.06.2019 09:33

Aga88- bardzo fajne miejsce: Promajna z deptakiem do Baška Voda, a na południe można dojść do Makarskiej.
amatus1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 27.06.2019 21:11

Dziś dotarłem do mojego gospodarza w Lokvie Rogoznica i okazało się, że ma kilka wolnych terminów. Miejscówka jest sprawdzona a cena będzie na pewno dobra. Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o informację na priv bądź email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Wybór miejscowości - dokąd jechać. - strona 29
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019