Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciłem: Lublin - Hvar - Dubrovnik - Plitvicke - Lublin

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wedrowycz
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 03.07.2005
Wróciłem: Lublin - Hvar - Dubrovnik - Plitvicke - Lublin

Nieprzeczytany postnapisał(a) wedrowycz » 07.08.2005 09:32

Witam,
Wróciłem wczoraj z Chorwacji.
Jeżeli macie jakieś pytania to pytajcie.

Pozdrawiam,
Tomasz
jacek-s
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek-s » 07.08.2005 13:37

Czesc
Mam pytanie-czy wstep do Plitvickich mozna zaplacic karta
Jacek
aniuczek
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 31.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniuczek » 07.08.2005 13:44

jacek-s napisał(a):Czesc
Mam pytanie-czy wstep do Plitvickich mozna zaplacic karta
Jacek


Można. Jakich typów nie pamiętam. Ale ja płaciłem Visą. Bankomaty w razie czego są w pobliskich hotelach. Pozdrowionka
jacek-s
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek-s » 07.08.2005 14:13

Gdzie mieszkales na Hvarze interesuja mnie kempingi bo wybieram sie 10.08 trasa przez Barwinek - Budapeszt-Zagrzeb. A jak Ty jechales
Jacek
jacek-s
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek-s » 07.08.2005 14:15

bardzo Cie przepraszam aniuczek w pytaniach moich zamiast es zmieniam na as ( jechalas)
Jacek
wedrowycz
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 03.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wedrowycz » 07.08.2005 15:39

jacek-s napisał(a):Gdzie mieszkales na Hvarze interesuja mnie kempingi bo wybieram sie 10.08 trasa przez Barwinek - Budapeszt-Zagrzeb. A jak Ty jechales
Jacek


Ja mieszkałem w apartamentach w Zavali, więc z kempingami nie pomogę oprócz tego, że na pewno są :wink: na wyspie w kilku miejscach.

Jechałem tak samo - Lublin - Split zrobilismy w prawie 20h , dwoma dłuższymi, godzinnymi przerwami: na obiad na Słowacji i godzinę spania na parkingu w HR. Tam prom o 8:30 do Starego Gradu i w pół godzinki jazdy na południową stronę wyspy.
Trasa OK - byleby się wydostać z Polski ...

Pozdrawiam,
TS

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Wróciłem: Lublin - Hvar - Dubrovnik - Plitvicke - Lublin
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone