Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Własnie wróciłem z miejscowości Pisak !!!

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marlowe1994
KONTO ZAWIESZONE
Posty: 84
Dołączył(a): 21.02.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlowe1994 » 21.02.2024 16:18

No z kalendarza gdzie sie wpisalem wynika ze 3sierpnia :) Blizej dalej, zobaczy sie. Zawsze mozna jedna noc w aucie kimnąc. Mielismy jechac rok temu ale nie wyszlo i mielno wjechało na rozkład. Troche wtedy lukałem na forum ale sie nie ligowałem.
Marlowe1994
KONTO ZAWIESZONE
Posty: 84
Dołączył(a): 21.02.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlowe1994 » 27.02.2024 14:05

Ktoś coś w temacie miejsca o nazwie Najka w pisak? Ktos był?
Marlowe1994
KONTO ZAWIESZONE
Posty: 84
Dołączył(a): 21.02.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlowe1994 » 03.03.2024 17:57

Widze ze ten Pisak nie taki popularny. Albo raczej ludzie tu sie udzielaja tematach poza chorwacja. Co sie zaloguje i włacze posty od ostatniej wizyty to albo mecze albo ciagle te same relacje, głównie nie chorwacja :? :oczy:
Nowy to sie tu za wiele nie dowie.
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3168
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 03.03.2024 19:50

Może po prostu nie jest to popularna miejscowość, a kwatera nie była przez nikogo testowana...

Jest marzec - ruch na forum zacznie się po majówce, bo wtedy większość zna już terminy swoich urlopów.

Kwatera, o którą pytasz ma wysokie notowania w Google (4,7 - 6 opinii) oraz na Booking (Wyjątkowy 9,9 - 10 opinii) - pewnie je czytałeś. Myślę, że możesz zaryzykować rezerwację, a po powrocie opisz tu dla innych swoje wrażenia, za co z góry dziękuję.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Własnie wróciłem z miejscowości Pisak !!! - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone