Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Własnie wróciłem z miejscowości Pisak !!!

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jarek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 03.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarek » 30.07.2002 10:56

Ari czy mógłbyś mi podać adres i opisać ten swój apartament.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
miniu
Pisak.

Nieprzeczytany postnapisał(a) miniu » 24.09.2002 14:24

Byłem w Pisak od 4.09 do 14.09.02 Miejscowość spokojna i bardz malowniczo położona- przecudna - pierwszy raz w Chorwacji i chyba nie ostatni. Jechałem w ciemno i znalazłem aparatment 4 osobowy za 25 euro, dwie sypilanie, kuchnia, łazienka, tarsa. Bardzp plecam Pisak. Do Makarskiej tylko 18 km. Tyle samo do Omis.
daro
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 02.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro » 25.09.2002 20:10

Hi :D
miniu a jak Tobie podobał się zjazd do Pisaka z magistrali ? Szczególnie w nocy jest super .
Z pozdrowieniami
daro
gap
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 14.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) gap » 25.09.2002 20:31

daro napisał(a):Hi :D
miniu a jak Tobie podobał się zjazd do Pisaka z magistrali ? Szczególnie w nocy jest super .
Z pozdrowieniami
daro


Właśnie w Pisaku spotkałam "miniu" i możecie mi tylko zazdrościć dobrego towarzystwa :!: :mrgreen:
Zjazd do Pisaka jest nie do opisania :oczko_usmiech:
Ponieważ w przyszłym roku zamierzam również trafić w tą okolicę-zdecydowanie odradzam Pisak wszystkim anty-cro :!: Wolałabym tam posiedzieć i pogadać w radosnym nastroju, niż trafić na jakąś marude :evil:
Miniu :papa: do uwidziska :!: :!: :!:
Daga

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daga » 25.09.2002 21:02

Hejo....tym wszystkim którzy ulegli urokowi Pisaka
Jest to cudowna osadka.Byłam w Chorwacji po raz 3 a ona...urzekła mnie ( i nie tylko mnie ,także moja familijkę ) najbardziej.Sam zjazd do Pisaka jak najbardziej "uroczy"... :D .A plażyczki w cudownych zatoczkach ...samo miodzio...I wiecie co...my tez bylismy we wrześniu...także pozdrowionka dla tych...co moczyli w tym czasie nózki w Adriatyku ( oczywiście w Pisaku :lol: )
Miniu
Zjazd do Pisak.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miniu » 26.09.2002 11:26

Kod: Zaznacz cały
miniu a jak Tobie podobał się zjazd do Pisaka z magistrali ? Szczególnie w nocy jest super
.
Uważam, że była to jedna z atrakcji która mnie spotkała w Chorwacji. Pierwszy zjazd trochę strachu ale później to była normalka. wg. mnie żadnego ryzyka.
Piotr_
Adresy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr_ » 02.06.2003 13:45

Witam.Czy moglbym wszystkich prosic o namiary na te apartamenty.
Z gory dziekuje.

Piotr
Piotr_
Adresy c.d.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr_ » 02.06.2003 13:46

c.d.
Zapomnialem podac swojego maila:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Jeszcze raz dzieki.
antyma
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 07.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) antyma » 14.04.2008 14:51

ari napisał(a):
Keszel napisał(a):Czy mieszkałeś na kampingu? Jezeli tak, to napisz jakie ceny, warunki sanitarne, itp. :D


Nie mieszkałem w apartamencie - rewelka za 30 Euro full wypas( prywatna plaża, TV, i w ogóle oraz wspaniali gospodarze.) Co dwa dni donoszą 2 liteki winka, życ nie umierać:)



Witam, podaj proszę namiary na kwaterę w Pisak.
Z góry dziękuję i pozdrawiam adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
grubcioxd73
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 15.08.2013
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) grubcioxd73 » 25.08.2013 20:06

ari napisał(a):
tomek7 napisał(a):Nie mieszkałem w apartamencie - rewelka za 30 Euro full wypas( prywatna plaża, TV, i w ogóle oraz wspaniali gospodarze

Jestem na tej stronie 2. raz i próbuję się czegośs dowiedzieć o Chorwacji. Moje pytanie: 30 Euro za dzień za osobę czy za apartament?


Cena oczywiście 30 Euro za apartament.[/quote]

ari
wiem ze post stary jak swiat ale mam pytanko o plażę w Pisak, wybieram się już niestety w 2014 z dziećmi i chodzi mi o zejście do wody z plaży , czy łagodne czy może za dwa metry głęboko
proszę wszystkich pozostałych o podpowiedź
timur74
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 24.02.2013
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) timur74 » 26.08.2013 21:50

tomek7 napisał(a):ari
wiem ze post stary jak swiat ale mam pytanko o plażę w Pisak, wybieram się już niestety w 2014 z dziećmi i chodzi mi o zejście do wody z plaży , czy łagodne czy może za dwa metry głęboko
proszę wszystkich pozostałych o podpowiedź

witam
ja byłem w Pisaku od 10-17 sierpnia 2013
plaza jest podzielona jakby na dwa rejony pierwsza jest koło knajpki na plazy a druga blizej portu(na tej nie byłem,nie plazowałem) ta przy knajpce jest łagodna(córka 11 lat,kolegi corka 6 lat-nie miały problemow),kamienista,pod woda zatopione wieksze głazy(oaza dla rybek),ładna przezroczysta woda(nie to co w np.Omiśiu gdzie woda mętna)
ja miałem nowy na prawde wypasiony(nawet zmywarka,dwie duze sypialnie z łazenkami,salon i pokój mały dla jednej osoby) apartament dla 6 osób-maksymalne 8 na ostatnim pietrze,widok niesamowity(w tym roku oddany,trzy pietrowy)niestety cena przez booking 490 euro/tydzien w tym terminie-do plazy jakies 3-5 minut marszu,parę schodów i przemarsz wzdłuz morza i zejscie na plaze
zastanawiam sie na tymi dwoma sklepami w Pisaku?własciciel przy wynajęciu tez mówił ze są dwa ale my go nie znalezlismy(kozystalismy z tego marketu koło warzywniaka)-jest jeszcze piekarnia w porcie,dwie kanajpy i jedna lodziarnia-kafejka i jeszcze jedna sama kafejka
i oczywiscie starszy pan handlujacy w godzinanach wieczornych z swojego garazu rakija,orahovic i innymi ,,wyskokami,,
nie polecam młodym ludzią chyba ze jako baze wypadowa bo brak w niej rozrywek nocnych-jest to mała rodzina,spokoja mejscowosc gdzie idealne moza wypocząć
co do jechania w ciemno nie polecam w sezonie-raz tylko widziałem kartke ze wolny apartament(widzialem tez ludzi-nawet jedna parke z Polski rozmawiałem, szukali lokalu i nie znalezli-przynajmiej na tej ulicy co ja byłem,z reguly sa to apartamenty predzej wynajete i pukanie od drzwi do drzwi nic nie daje)
a i poprzednik tez mi wspominał ze tez widział delfiny-niestety ja wytrzeszczająć wzrok od rana do wieczora ne miałem przyjemnosci ich zobaczenia
co do uliczek-nie samowite serpentyny-samochód caly czas na biegu dwójce i tylko zdrowaśki aby nic akurat nie jechało z naprzeciw bo nie ma sie praktycznie gdzie zjechac
dareke
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 17.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dareke » 29.08.2013 21:10

Do Pisaka chodziliśmy na spacery z Maruśići , ale kto wie może podczas następnej wyprawy zakotwiczymy właśnie w Pisaku? :D
tomas77
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomas77 » 07.08.2016 20:02

Czy i Ja mogę prosić na namiary 2 litrów winka? Please.... :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Z góry bardzo Wam dziękuję.
Pozdr.
Leszli
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszli » 31.08.2016 23:04

Witam

i Ja sie przylaczam do prosby: tomas77 o namiary na winko i apartament w PISAK :D
Wlasnie konczymy Urlop w Sibenik i zal naprawde wyjezdzac,musialem przeoczyc tak wspaniale opisywana miejscowosc ,jaka jest PISAK!
jadac do znajomych do Omis na ZIPLINE (niesamowite przezycie zjazdu na 8 linach w malowniczym kanionie w Omis)

Jestesmy zachwyceni Chorwacja i napewno wrocimy tu za rok,dlaczegoby nie do PISAK?

Zegnamy :papa: i Pozdrawiamy wszystkich forumowiczow
Leszek z Rodzinka

Prosze o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
tomasz2350
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz2350 » 07.01.2017 18:07

witam Ari ! CZy ja mogłabym prosić o namiary na nocleg w Pisaku :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Własnie wróciłem z miejscowości Pisak !!! - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone