Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje w Orebicu i Drasnicach

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Danka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 16.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danka » 05.06.2008 18:59

karaga napisał(a):masz moze namiar na to kwatere jeszcze? z gory dziekuje

Danka napisał(a):Obrazek

Jest przed 9.00 pojawia się realna szansa zdążenia na prom
/ 10.15/ z Ploce do Trpanja . Jesteśmy na przeprawie promowej tuż przed 10.00 , pani sprzedaje nam bilety/ osoba dorosła 28 kun, dziecko do lat 12 -14 kun , samochód 96 kun/ , pani spytała się ile lat ma dziecko i za Dominikę / 7 lat/ nie policzyła. Ustawiamy się w kolejce, ale szanse na miejsce na promie są marne , ponieważ przed nami kilkanaście samochodów osobowych i ciężarówki. Niestety nie mieścimy się na promie , ale jesteśmy pierwsi na następny / o12.30/ , zamykamy autko i idziemy do banku oraz coś zjeść. Kurs w banku 1 euro=7,27 kun .Siadamy pod palmami „Restoran Ruza”, czekając na zamówienie delektujemy się pięknymi widokami , pogoda oczywiście przepiękna .Duża pizza to 30 kun, naleśniki/ trzy/ 15 kun , omlet z dodatkami 25 kun , piwo 14 kun, sprite 12 kun , mineralna /0,25/ 7 kun , sok pomarańczowy 12 kun . Następnie udajemy się do Studenaca , pooglądać ceny , kupujemy pieczywo/ chleb 5,35 kun/ i zdążamy w kierunku samochodu. Po załadowaniu się na prom , idziemy na górny pokład , gdzie podziwiamy widoki i odpoczywamy.


Obrazek

Przed godziną 14.00 jesteśmy w Trpanju , skąd kierujemy się do Orebica. Po paru serpentynkach przed naszymi oczami Jadran. Zatrzymujemy się przy głównej plaży Trscenicy i idziemy szukać apartamentu. Założeniem było znalezienie czegoś w pobliżu plaży , przy ulicy Trscenickiej znajdujemy ładny domek , jest gospodyni wchodzimy , pytamy o wolne apartamenty, ma duży apartament/ 2 pokoje/ z klimatyzacją , osobnym wejściem , bardzo ładnym i dużym tarasem 40 euro za 4 osoby z taksą klimatyczną. Bierzemy , potem szybkie wypakowanie rzeczy , kąpiel w morzu i wczesnym wieczorem idziemy spać. Co mnie zaskoczyło to dość duża liczba wczasowiczów , przy każdej posesji po 3,4 auta. W tym dużo samochodów z polską rejestracją.

Obrazek



podaj meila to wyslę Ci namiary
zauroczona
Croentuzjasta
Posty: 227
Dołączył(a): 20.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zauroczona » 07.06.2008 19:43

Danka napisał(a):
zauroczona napisał(a):
Witaj, w tym roku wybieram się z rodzinka do Orebica, a Twoja kwatera wygląda bardzo zachęcająco. Czy możesz podac bliższe szczegóły, adres telefon, dokładniejszy opis warunków.


przeoczyłam Twój post , jeżeli interesują Cię namiary podaj meila to napiszę adres i telefon


Dzięki, że się odezwałaś Danka. Przeglądając stronki z zakwaterowaniem w Chorwacji natknęłam sie na tę kwaterę i jestem juz w kontakcie z właścicielką. Jest bardzo miła i raczej na pewno u niej sie zatrzymamy.
Pozdrawiam
Danka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 16.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danka » 07.06.2008 20:05

zauroczona napisał(a):
Danka napisał(a):
zauroczona napisał(a):
Witaj, w tym roku wybieram się z rodzinka do Orebica, a Twoja kwatera wygląda bardzo zachęcająco. Czy możesz podac bliższe szczegóły, adres telefon, dokładniejszy opis warunków.


przeoczyłam Twój post , jeżeli interesują Cię namiary podaj meila to napiszę adres i telefon


Dzięki, że się odezwałaś Danka. Przeglądając stronki z zakwaterowaniem w Chorwacji natknęłam sie na tę kwaterę i jestem juz w kontakcie z właścicielką. Jest bardzo miła i raczej na pewno u niej sie zatrzymamy.
Pozdrawiam


w ubiegłym roku nie mieli jeszcze strony internetowej .. :?:

kwatera naprawdę godna polecenia , blisko do glównej plaży , do sklepu ..., a i cenowo w porządku , chyba , że podnieśli ceny... :?:
zauroczona
Croentuzjasta
Posty: 227
Dołączył(a): 20.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zauroczona » 07.06.2008 20:13

Danka napisał(a):
zauroczona napisał(a):
Dzięki, że się odezwałaś Danka. Przeglądając stronki z zakwaterowaniem w Chorwacji natknęłam sie na tę kwaterę i jestem juz w kontakcie z właścicielką. Jest bardzo miła i raczej na pewno u niej sie zatrzymamy.
Pozdrawiam


w ubiegłym roku nie mieli jeszcze strony internetowej .. :?:

kwatera naprawdę godna polecenia , blisko do glównej plaży , do sklepu ..., a i cenowo w porządku , chyba , że podnieśli ceny... :?:


To super, dzięki za rekomendacje. A cena bardzo zbliżona do tej, o której pisałaś. Z córką właścicielki (tak myslę, że to córka) Katją wymieniłyśmy juz kilka meil'i, choć ostatniego wysłałam do niej 30.05 i nie odpisała mi jeszcze - trochę się niepokoję, ale zaczekam cierpliwie. Do tej pory odpisywała mi na każdego.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 22.12.2008 23:59

zauroczona jeżeli skorzystałeś z namiarów Danki to podziel się wrażeniami i namiarami ze mną - nr GG widoczny, lub mogę podać e-maila.

Dalej plany nie sprecyzowane, ale powrócił mi temat Peljesac.
Myślę jeszcze o Viganj.
Danka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 16.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danka » 23.12.2008 12:09

tez jestem ciekawa , czy zauroczona wakacje spędziła w Orebicu :?:

Popiel , cały Peljesac jest piękny i każdy znajdzie tu swoje miejsce,
jeżeli interesują Cię namiary na wilę Darinka , to znajdziesz je na www.== reklama ==
tylko w ofercie nie mają tam tego dużego apartamentu , w którym my mieszkaliśmy, ponieważ to jest apartament córki , która przyjeżdża na wakacje z Niemiec , ale gdy akurat jest wolny , to właściciele go wynajmują
beatusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 05.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatusia » 23.12.2008 12:36

Też jestem zainteresowana Orebicem, więc czytam każdy post który się ukazuje na forum;-))), Dziękuję za świetną relację;-))
beatusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 05.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatusia » 23.12.2008 12:40

Danusiu chciałabym się z Tobą skontaktować ,ale nie na forum. To mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Danka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 16.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danka » 30.12.2008 19:27

jak masz pytania , to chętnie odpowiem w miarę mozliwości

wiadomość wysłana na podany adres
beatusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 05.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatusia » 31.12.2008 09:19

Dziękuję Danusiu;-))
zauroczona
Croentuzjasta
Posty: 227
Dołączył(a): 20.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zauroczona » 26.03.2009 22:38

Popiel napisał(a):zauroczona jeżeli skorzystałeś z namiarów Danki to podziel się wrażeniami i namiarami ze mną - nr GG widoczny, lub mogę podać e-maila.

Dalej plany nie sprecyzowane, ale powrócił mi temat Peljesac.
Myślę jeszcze o Viganj.


Witaj Popiel,

skorzystałam, byłam i jestem bardzo zadowolona. Gospodyni bardzo dba o swoich gości, apartament oceniam wysoko. Tu znalazłam te kwaterę (poznałam po zdjęciu Danki) i stąd dokonywałam rezerwacji:
http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/ ... nts-orebic

Sam Orebic to troche jak nasza Jastarnia w sezonie :) , ale było super! Jeśli mogę w czyms pomóc podaj e'mail.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wakacje w Orebicu i Drasnicach - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone