Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tereferelacja ;-) czyli Czarnogóra i Hvar 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.09.2014 23:31

CROberto napisał(a):Byłem na Brać-zadupie

No to nie zwlekaj z relacją :D
Zadoopia są najlepsze. :wink:

CROberto napisał(a):Ps
Co przywieźli z Cro :?: Tym razem pewnie zegar z kamienia brackiego... :wink:


Obawiam się, że tym razem to COŚ znacznie większego kalibru... :? :(
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 03.09.2014 00:01

Nadrobiłam zaległości i przycupnę. Czarnogóra niesamowita, czekam na Hvar. W tym roku spotkałam niesamowitego sprzedawcę z Hvaru i jest to kolejna miejscówka na liście którą musimy odwiedzić. Prosze o następne odcinki.
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 03.09.2014 00:15

CROberto napisał(a):Danusia szczał za pięć pkt. (bo zbyt ogólnie... :wink: )
Anakin szczał za 8,25 pkt. ( a tu proszę - prawie ekspert 8O :lol: )

Byłem na Brać-zadupie -Sumartin - miejscówka w ostatniej linii zabudowań a potem ta plaża

Buuuu, a miałam nadzieję na jakąś fajną tegoroczną relację z Pagu w końcu...
Chociaż w tym roku nie było (chyba) jeszcze żadnego sprawozdania z Brač, więc czekam :)
A Pag i tak dopadnie Cię prędzej czy później :twisted:
Stasiek18
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 857
Dołączył(a): 05.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 03.09.2014 21:31

CROberto napisał(a):Byłem na Brać-zadupie -Sumartin - miejscówka w ostatniej linii zabudowań a potem ta plaża


Dziwnym trafem byłem w tych okolicach 17 sierpnia,prawie na samym końcu drogi asfaltowej w prawo od Sumatrin :)
.
Obrazek
.

:papa:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 03.09.2014 22:30

Mikromir napisał(a):
CROberto napisał(a):Byłem na Brać-zadupie

No to nie zwlekaj z relacją :D
Zadoopia są najlepsze. :wink:


To prawda z tymi zadupiami - lubię je - włóczyłem się po takich miejscach, że gdyby mnie coś użarło to nieprędko ...

Danusiu, z relacją może być problem bo wena na granicy Cro-Slo się zagubiła... :roll:
Pozdrav.

Kasia i Krzyś napisał(a):
A Pag i tak dopadnie Cię prędzej czy później :twisted:



To już przesądzone... :lol:
Stasiek18 napisał(a):Dziwnym trafem byłem w tych okolicach 17 sierpnia,prawie na samym końcu drogi asfaltowej w prawo od Sumartin.

Po tamtej stronie znajduje sie Puntinak i Ruzmarin - są tam świetne miejscówki ale bez plaży- zejście z apart. na "prywatne platformy betonowe z drabinkami.

Pozdrav.

Danusia sorki za Ot :!:
Jusz sie OTczepiam :smo:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 03.09.2014 22:41

Stasiek18 napisał(a):Dziwnym trafem byłem w tych okolicach 17 sierpnia,prawie na samym końcu drogi asfaltowej w prawo od Sumatrin :)


Cześć Stasiek. :D

No właśnie, tak á propos: coś kiedyś obiecałeś... i nie widzę, żebyś zaczął to pisać... :roll:

:wink:



CROberto napisał(a):Danusiu, z relacją może być problem bo wena na granicy Cro-Slo się zagubiła... :roll:


To po nią wróć i poszukaj!! :x

:wink:

CROberto napisał(a):Danusia sorki za Ot :!:
Jusz sie OTczepiam :smo:


Ależ nie ma za co. :mrgreen:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 03.09.2014 23:06

Mikromir napisał(a):
Stasiek18 napisał(a):
CROberto napisał(a):Danusiu, z relacją może być problem bo wena na granicy Cro-Slo się zagubiła... :roll:


To po nią wróć i poszukaj!! :x

:wink:



Podkradnę odrobinę Twojej... wspomogę się odrobinę też z innych relacji i na grudzień będę gotów :idea: :D
Daj następny odcinek nim jakaś martwica duszy mnie dopadnie :!:
Stasiek18
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 857
Dołączył(a): 05.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 03.09.2014 23:16

Mikromir napisał(a):
Cześć Stasiek. :D

No właśnie, tak á propos: coś kiedyś obiecałeś... i nie widzę, żebyś zaczął to pisać... :roll:

:wink:


Wszystko w swoim czasie :oczko_usmiech:
Najważniejsze to wena twórcza i wolny czas.
Może w wolny weekend rozpocznę małe przegotowania pod relację :wink:
:papa:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 04.09.2014 07:43

CROberto napisał(a):Podkradnę odrobinę Twojej... wspomogę się odrobinę też z innych relacji i na grudzień będę gotów :idea: :D
Daj następny odcinek nim jakaś martwica duszy mnie dopadnie :!:


Robert... nie kokietuj :roll: masz wprawę w pisaniu - wpadnie chórek fanek - zaczną się ochy i achy i pójdzie tak ... że rekord świata w ilości stron padnie :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.09.2014 08:48

Bea.ta napisał(a):Robert... nie kokietuj :roll: masz wprawę w pisaniu - wpadnie chórek fanek - zaczną się ochy i achy i pójdzie tak ... że rekord świata w ilości stron padnie :wink:

Koleżanko, proszę nie zniechęcać kolegi uszczypliwością... :roll: :wink:

Dla mnie osobiście (dla innych czytelników pewnie także) byłoby niezwykle cenne, gdyby na forum pojawiło się kilka relacji z Brača - najlepiej prezentujących bardzo odmienne punkty widzenia, co dopiero dałoby mi pełniejszy obraz wyspy. Oprócz relacji kolegi Stasia, chętnie poczytam też zaznania anakina i lirykę Croberto. Cóż to za interesujące połączenie! :mrgreen: :lool: :lool: :wink: Podejrzewam, że opisane wyspy łączyłaby wyłącznie nazwa. :mrgreen: :wink:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 04.09.2014 09:10

Mikromir napisał(a):Koleżanko, proszę nie zniechęcać kolegi uszczypliwością... :roll: :wink:

nie pisz do mnie koleżanko, bo to jakoś obco brzmi ... :roll:
:smo:
to nie uszczypliwość tylko fakt :) i bardzo mi przykro, że nie potrafię tak ochować i achować ... :)
jestem pewna, że nie zrazi się Robert .... bo wiem ... że buduje napięcie :)
pare próśb o relację i się zacznie pisanie :)


Mikromir napisał(a):Dla mnie osobiście (dla innych czytelników pewnie także) byłoby niezwykle cenne, gdyby na forum pojawiło się kilka relacji z Brača - najlepiej prezentujących bardzo odmienne punkty widzenia, co dopiero dałoby mi pełniejszy obraz wyspy. Oprócz relacji kolegi Stasia, chętnie poczytam też zaznania anakina i lirykę Croberto. Cóż to za interesujące połączenie! :mrgreen: :lool: :lool: :wink: Podejrzewam, że opisane wyspy łączyłaby wyłącznie nazwa. :mrgreen: :wink:

i tu też jestem pewna, że spokojnie możesz liczyć na relację Staśka i lirykę Roberta :oczko_usmiech:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 04.09.2014 20:34

Bea.ta napisał(a):Robert... nie kokietuj :roll: masz wprawę w pisaniu - wpadnie chórek fanek - zaczną się ochy i achy i pójdzie tak ... że rekord świata w ilości stron padnie :wink:


Oj tam,oj tam... :lol:
Beato,ostatnia moja relacja w piętnastu stronach się zamknęła...(dokleiłem do poprzedniej i rozpoczęła sie na str.36)
Mikromir napisał(a):Koleżanko, proszę nie zniechęcać kolegi uszczypliwością... :roll: :wink:

Cięte riposty Beaty traktowałbym jako - Jej ochy i achy - tyle tyko że, poskąpiła mi tego.. :oczko_usmiech:

Bea.ta napisał(a):...jestem pewna,że nie zrazi się Robert...bo wiem...że buduje napięcie :)
parę osób poprosi o relację i się zacznie pisanie :)


Nic nie buduję - oszczędzam resztki pozytywnej energii na ostatni weekend septembera...
Gdy się obudzę 28.IX. świat moimi oczami może już wyglądać zupełnie inaczej,więc nie ma co przed tą datą rozpoczynać relacji :mrgreen:
:papa:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 04.09.2014 20:45

CROberto napisał(a):Oj tam,oj tam... :lol:
Beato,ostatnia moja relacja w piętnastu stronach się zamknęła...(dokleiłem do poprzedniej i rozpoczęła sie na str.36)

ale, że to przez brak ochów??? :roll: :? :wink:

CROberto napisał(a):Cięte riposty Beaty traktowałbym jako - Jej ochy i achy - tyle tyko że, poskąpiła mi tego.. :oczko_usmiech:

ależ, gdzież Ty Robercie-och-Drogi widzisz cięte riposty?? :roll:
ja się nawet rozkręcać nie zaczęłam :sm:
myślisz, że to żal, że się do pierwszych 5ciu rzędów fanek nie dopchałam?? :?

CROberto napisał(a):Nic nie buduję - oszczędzam resztki pozytywnej energii na ostatni weekend septembera...
Gdy się obudzę 28.IX. świat moimi oczami może już wyglądać zupełnie inaczej,więc nie ma co przed tą datą rozpoczynać relacji :mrgreen:
:papa:

zapewne 8)

dobra - pisz Danuśka - już nie przeszkadzam :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.09.2014 21:00

Bea.ta napisał(a):dobra - pisz Danuśka - już nie przeszkadzam :)

Ależ nie ma problemu, dopiero mi się zdjęcia ładują, możecie jeszcze przez chwilę takie tere-fere uskuteczniać. :lol: :wink:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 04.09.2014 21:02

Mikromir napisał(a):Ależ nie ma problemu, dopiero mi się zdjęcia ładują, możecie jeszcze przez chwilę takie tere-fere uskuteczniać. :lol: :wink:

ale Robert oszczędza resztki pozytywnej energii na zlot, to co sobie pouskuteczniam sama?? :(

:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Tereferelacja ;-) czyli Czarnogóra i Hvar 2014 - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone