Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Tereferelacja ;-) czyli Czarnogóra i Hvar 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.07.2015 22:10

nikusia1410 napisał(a):Świetna relacja, piękne zdjęcia! Bardzo fajnie napisana, miło się czyta ;)

Cieszę się, że relacja się podobała i bardzo dziękuję za miłe słowa. :D
CroAna
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 01.04.2016 19:09

no cóż Danusia! czas odświeżyć wątek i przypomnieć sobie co dobrego napisałaś o ME :) przymierzamy się z lekka ove godine :D
CROberto
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 01.04.2016 19:35

CroAna napisał(a):no cóż Danusia! czas odświeżyć wątek i przypomnieć sobie co dobrego napisałaś o ME :) przymierzamy się z lekka ove godine :D

Kuzynko....... :) myślałem że Ty już w jakiś zamorski kraj na stałe wyemigrowałaś...... :wink:
Cześć :D
CroAna
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 01.04.2016 19:39

cześć mój drogi!!!! :smo: widzisz...jakby tu rzec....mam tak co roku...nawała codzienności tak mnie pochłania, ze jak wreszcie czas znajdę na cropelkę- bez podtekstów mnie tutej :P , to wiem, że...żyję i wakacje nadchodzą! (kilka razy zajrzałam z doskoku, ale bez postowania ) :D ściskam Was serdecznie!!!
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 01.04.2016 20:57

CroAna napisał(a):no cóż Danusia! czas odświeżyć wątek i przypomnieć sobie co dobrego napisałaś o ME :) przymierzamy się z lekka ove godine :D

O, tym razem wybieracie się jednak bardziej na południe... :)
O Czarnogórze pisałam trochę... różnie. :mrgreen: Jednak kilka miejsc rzeczywiście wspominam dobrze. Zwłaszcza Kotor, mon amour! :hearts: I oczywiście monastyry.
Porzucasz w tym roku Pag? 8O
A ja od dłuższego czasu chciałam Cię zapytać, jak było w Smokvicy... (dobrze pamiętam?) 8)
CroAna
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 01.04.2016 21:28

Bardzo dobrze pamiętasz! ;-) Smokvica -miejsce totalnego "odcywilizowania".jak dla nas ciut za bardzo nawet po sv Marko :-D
Plaża b . przyzwoita, gospodarze przemili, choć pozostający w cieniu. Do Ilutka i Pavicy daleko :'( co nie znaczy, że spotkania nie było, hehe, a jakże!
W tym roku chcemy powtórzyć Pelješac, a skoro już tam, to chyba wreszcie must see ME ;-) choć przerażają mnie te zatłoczone plaże 8O Trzeba to potraktować jak objazdówkę i tyle :lol:
a Wy gdzie ruszacie tym razem? :papa:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 01.04.2016 21:39

CroAna napisał(a):Smokvica -miejsce totalnego "odcywilizowania".jak dla nas ciut za bardzo nawet po sv Marko :-D

Serio? To brzmi bardzo interesującą. :oczko_usmiech:
CroAna napisał(a):Plaża b . przyzwoita,

A ludzi na niej dużo? Fotkami bym nie pogardziła... :wink:
CroAna napisał(a):W tym roku chcemy powtórzyć Pelješac, a skoro już tam, to chyba wreszcie must see ME ;-) choć przerażają mnie te zatłoczone plaże 8O Trzeba to potraktować jak objazdówkę i tyle :lol:

Pelješac - cudnie! :D
Też podeszłam do Czarnogóry właśnie jak do objazdówki, a nie pobytu wypoczynkowego. Ale plaża W Perazica Do była bardzo przyjemna... 8)
CroAna napisał(a):a Wy gdzie ruszacie tym razem? :papa:

Nigdzie, niestety. :cry: Zawirowania zdrowotne w rodzinie... :( :(
CroAna
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 02.04.2016 00:33

Postaram się wrzucić kilka fotek ;-) ludzi niewielka ilość, ale jezowce zarazy były! !! głowa do góry! Następnym razem sobie odbijecie! :smo: :smo:
dzięki za podpowiedzi- zwłaszcza w relacji- extra się ją czytało :-D :papa:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.04.2016 14:31

CroAna napisał(a):Postaram się wrzucić kilka fotek ;-) ludzi niewielka ilość, ale jezowce zarazy były! !! głowa do góry! Następnym razem sobie odbijecie! :smo: :smo:
dzięki za podpowiedzi- zwłaszcza w relacji- extra się ją czytało :-D :papa:

Jak dożyjemy to odbijemy sobie podwójnie. :mrgreen:
Dzięki za miłe słowa. Będę czekać na fotki. :papa:
tyniolek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 15.05.2016 18:53

I koniec! Dzięki za relację, bardzo mi się przyda w tym roku ;) i jeszcze fotozagadkę udało mi się odgadnąć :D

Cudne zdjęcia i ciekawie napisane, nic tylko się uczyć od doświadczonych forumowiczów :)

Pozdrawiam :papa:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 16.05.2016 16:46

tyniolek napisał(a):Dzięki za relację, bardzo mi się przyda w tym roku ;) i jeszcze fotozagadkę udało mi się odgadnąć :D

Dziękuję. :D
Gratuluję odgadnięcia zagadki. :)
Zazdroszczę Ci Hvaru... tam naprawdę jest ładnie. :D
Udanych wakacji! :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Tereferelacja ;-) czyli Czarnogóra i Hvar 2014 - strona 37
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019